Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldogtalan párkapcsolatban élek! fórum

Boldogtalan párkapcsolatban élek! (beszélgetős fórum)


1 2
26. 7f17119bb9 (válaszként erre: 22. - Chen)
2009. szept. 26. 19:53
..lehet...össze kell szednem magam és beszélni velük!!!köszönöm!!
25. Chen (válaszként erre: 23. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:53
Tudja, hogy az elhagyáson gondolkozol? Egyébként mennyi ideje változatlanok a dolgok?
24. garamond (válaszként erre: 21. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:53

Nincs kötelesség, csak egy helyes út, ami mindenkinek jó, főleg a gyereknek.

Én azért beszélnék a szüleimmel.

Azt is tudom nem mindenki van olyan helyzetben, hogy megértő szülei vannak, de ha nálatok nem ilyen a helyzet én biztos tanácsot kérnék!

23. 7f17119bb9 (válaszként erre: 20. - Chen)
2009. szept. 26. 19:52
Igazad van, valószinű ez is benne van a dologban!! De ettől függetlenül megpróbálhatna egy kicsit is alkalmazkodni, változni...meddig kéne, hogy tűrjek, várjak?? Lehet sose fog változni semmi??
22. Chen (válaszként erre: 21. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:51
Lehet, pozitívan csalódnál bennük, ha beszélgetnél velük! Én anyukám is mindig tartotta magát, de ha problémáim voltak, bizony olykor bevallotta, hogy ma már sok dolgot másképp csinálna, de Ő nem tehette meg...
21. 7f17119bb9 (válaszként erre: 19. - Garamond)
2009. szept. 26. 19:50
külföldön élek, messze a szüleimtől!! És tudom, hogy féltetének, hogy egyedü maradok..meg a gyerek apa nékül nő fel..stb...ők biztos ezeket az érveket hozznák fel!!!Pont ezért is irtam, hogy kötelesnek érzem, hogy vele maradjak!!!
20. Chen (válaszként erre: 11. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:49
Nyilván neki is furcsa ez a helyzet, főleg, ha a Picúr nem volt betervezve. Megértem, hogy úgy érzi, más életre kényszerült, mint amit szeretett volna. Lehet, még nem nőtt fel a feladathoz. Ezt Te érzed, mennyire tudsz várni arra, hogy változzanak a dolgok, vagy érdemes-e várni rá. De azt ne feledd, hogy ez az egy életed van...
2009. szept. 26. 19:48

Nem értem, hogy a szüleiddel miért nem beszélsz a problémáidról. És egyébként ők nem érzik a köztetek lévő feszültséget? Vagy messze laknak?

Persze nem a szüleid döntenek, ez a Te életed, de ők jobban ismerik a helyzeted mint mi. Talán tudnának segíteni, vagy legalább támogatni a szétválásban.

Azért nem mindegy, hogy van támaszod, akiben bízhatsz, aki segít és tapasztaltabb is.

18. panna77 (válaszként erre: 1. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:47

Én mindig azt mondom, hogy egy gyereknek sokkal jobb két különélő, kiegyensúlyozott szülő, mint az, hogy együtt éljenek, de gyilkolják egymást.


A gyerek mindent érez, ha nem vitáztok hangosan azt is. Mindenféle feszültséget érez, tud, lát...


Akármilyen nehéz is, én biztos lépnék.


Sok sikert!

2009. szept. 26. 19:47

Szia!


Nem akarok észt osztani arról, hogy milyen lépéseket kellene megtenned, de feltennék pár kérdést ami arra jó lesz, hogy mérlegelj, és meghozd a döntésedet.

Nem tudom, hogy mióta vagy házas, de gondolj abba bele, hogy leélsz vele még 5 évet. Nap mint nap boldogtalanul kelsz fel reggel, befásulsz, elkeseredett vagy, egyre jobban fojtogat a magány, és telik az IDŐ. Hódolok jönnek- mennek és Te még mindig ugyanabban a boldogtalan házasságban éled az életed.


Nos, szerintem első körbe, ülj le a szüleiddel. Biztos megértőek lesznek.

A többi már adja magát.

2009. szept. 26. 19:46
nagyon köszönöm mindenkinek a biztatást!!!
15. 7f17119bb9 (válaszként erre: 7. - C42aaaac41)
2009. szept. 26. 19:44

Nem lehet vele beszélni, én egyfolytában próbálkozok...de ő visszautasit! Fáradt, tv.t néz...nincs kedve beszélni, majd holnap!! Menekül a problémák elől!!!


szerintem zavarja, a sok korlát, hogy mióta van a gyerekünk sok mindnet nem csinálhat, nem kőltekezhet eszementül..stb...nem tudja felfogni, hogy már nem élhet úgy mint mikor egyedül volt!!!

14. 874eb11dfd (válaszként erre: 11. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:43

igen, igazadan van :)

Lépj tovább... :) 1 élet van, az is rövid, nemhogy még boldogtalanul éljük le... :)

13. 7f17119bb9 (válaszként erre: 6. - 656f03db60)
2009. szept. 26. 19:42
pont ugyanezt kapom énis tőle...változok..vagy szokj meg igy...de sose történik semmi!!!
12. zsu1984 (válaszként erre: 1. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:41
Szerintem ha boldogtalan vagy az a gyerekednek se jó és a saját bőrömön tapasztaltam, mert anyukám nem tudta elhagyni apukámaz, hogy sokkal rosszabb úgy felnőni!
11. 7f17119bb9 (válaszként erre: 3. - Chen)
2009. szept. 26. 19:41

az az igazság, hogy a mi kapcsolatunkban nagyon gyorsan történt minden!! Babyke nem volt terveben, de megtartottuk!!! pár hónap után terhes lettem miután megismerkedtünk..nem is ismertem!!

Amióta együtt élünk jöttem rá, hogy idegesit sok minden menne...tudom én se vagyok tökéletes, de azért az ember csak olyannal él együtt akivel egy hullámhosszon van, nem??

2009. szept. 26. 19:40

Szia!

Igazából nem tudom, hogy hány éves vagy, mennyi a gyermeked, milyen hosszú házasságotok van. De szerintem a lényegen ez nem változtat.

LÉPJÉL KI A ROSSZ KAPCSOLATBÓL!

Én, bár gyermek nélkül, de szintén egy rossz házasságból léptem ki. De örülök, hogy megtettem. És megtettem volna akkor is, ha lett volna gyermek. Senkinek nem rendelheted alá magad.

És hidd el, hogy a gyermek is érzi a kettőtök közötti feszültséget és ez az állapot neki sem jó.

Biztos nehéz lesz, de szerintem mégis könnyebb, mint egy rossz kapcsolatban élni.

2009. szept. 26. 19:40
Szerinted a gyereked attól lesz boldog, hogy a szülei ugyan együtt élnek, de boldogtalanok, ráadásul veszekednek? Szerintem ettől sérül a gyerek, nem pedig attól, hogy boldog elvált szülei vannak!
2009. szept. 26. 19:39
Csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni, mert mindannyian boldogtalanok lesztek:( A gyerek is, ha folyton azt látja, hogy a szülei állandóan veszekednek.
2009. szept. 26. 19:38

Próbáltátok megbeszélni a problémákat?Kinek mi a baja a másikkal?

Egyébként ,ha valami nem megy azt nem kell erőltetni!A gyereknek csak rossz,ha állandóan csak a veszekedést hallja.Lépj tovább és kész!Nem te leszel az első egyedülálló szülő a világ történelemben!Vagyunk jó páran!

2009. szept. 26. 19:38

Szia!


Egyáltalán nem vagy köteles. Az én szüleim is szét mentek, és sokkal jobb így. Az apám csak mondta és mondta, hogy most már megváltozik. De anyunak elege lett, tudta, hogy csak üres duma, és elvált tőle. Így, bár törés volt az életünkben, de sokkal kiegyensúlyozottabban élhettünk.


Neked még továbbra is van lehetőséged egy boldog párkapcsolat kialakítására valaki mással. Mind a saját és mind a gyerek érdekeit nézve szerintem amint lehet lépj ki a kapcsolatból.

2009. szept. 26. 19:37
senkivel nem vagy köteles együtt maradni..miért lenne köteles ?
2009. szept. 26. 19:37
Szereted még a párodat?
3. Chen (válaszként erre: 1. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:37
Ne haragudj, de mióta van ez így?
2. csilla80 (válaszként erre: 1. - 7f17119bb9)
2009. szept. 26. 19:36
A kerdesedben a valasz benne van... :-)))
2009. szept. 26. 19:33

Szisztok!

Eléggé kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek!!! Van egy közös gyerekünk, de nem vagyok boldog!! A gyerek a mindenem, az életem!! Őt nem bánom!!! Sőőőt!

De az apjával nem tudok együtt élni!! :( Annyira rossz,mert úgy érzem csak a gyerek miatt kell úgytennem mintha minden rendben lenne, mert mindenki ezt várja el...nem merem elmondani a szüleimnek sem!! Minden nap veszekszünk, sose tudunk megeggyezni semmiben, makacs iszonyatosan !! Ő meg is mondta, hogy nem fog változni!! :( Megmondtam neki, hogy elegem van, menjünk szét!!!

Szerintetetek köteles vagyok vele maradni, csak a gyerek miatt? Mit tegyek?

Tudom, hogy nagyon nehéz lesz egyedül...de úgy érzem inkább legyek egyedül a gyermekemmel boldogan,mint boldogtalanul egész életemben mert nem mertem lépni!!!


Nem akarom, hogy a gyerekem úgy nöljön fel, hogy minden nap vitázunk!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook