Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsibe íratás:igen vagy nem? fórum

Bölcsibe íratás:igen vagy nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 29. 14:54

sziasztok


ezek igazak

de pl az én lányom igényli a társaságot, imádja a bölcsit

sokat tanul, olyat is ami nekem eszembe se jutna, szocializálodik, megtanulja h nem csak ő van stb, megerősödik az immunrendszere

5. giga455 (válaszként erre: 1. - 4e6546fe63)
2010. jan. 29. 14:54
Nálam is ez a helyzet. Én mindenképpen szeretném beadni, mert látom rajta, mennyire szüksége van már más gyerekek társaságára.
2010. jan. 29. 14:54
Szia, ha teteted add be, de valszleg addig nem fogják felvenni, amíg nincs munkahelyed, legalábbis felénk prioritást élveznek a dolgozó szülővel rendelkező gyerekek.
2010. jan. 29. 14:54

Én tavaly januárban adtam be a kisfiam a helyi bölcsibe, anyagi megfontolásból:( Kevés volt a pénz...

Akkor 15 hónapos volt, nagyon jól viselte, azóta is imádja! Én nem bántam meg! Persze, ha megtehettem volna, itthon maradtam volna vele végig a 3 évig.

2010. jan. 29. 14:52

szia a nővéremnek azt mondták hgoy csak akkor adhatja be a bölcsibe a kislányt ha már van igazolás a munkahelyéről hgoy dolgozik


amúgy szerintem ha lehet ne add be hanem maradj vele otthon

2010. jan. 29. 14:50

Szeretném a kicsit bölcsibe adni,meg nem is!Szerintetek?


Kizáró ok lehet,ha nincs munkahelyem ahová vissza mehetnék,hanem,csak most keresnék?


A hozzászólásokat előre is köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook