Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Böjtikutya, avagy csalánba nem üt a ménkű fórum

Böjtikutya, avagy csalánba nem üt a ménkű (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Böjtikutya, avagy csalánba nem üt a ménkű

1 2
2009. máj. 17. 11:55
:-))))
2009. máj. 17. 11:51
Ma én se mérlegelek/inkább:)/
6. doxikri (válaszként erre: 5. - 2d5a00656a)
2009. máj. 17. 11:31

Egyrészt le a kalappal.....mert végig tudod csinálni. Másrészt, a francccba, hogy elolvasta, mart azt mondják ami jó az vagy hizlal, vagy erkölcstelen. A röhögés jó, tehát....ma nem állok a mérlegre miattad!

Vagy itt hadonásznak a fejem fölött az erkölcsbanyák? Valamit érzek...

2009. máj. 17. 10:12

Sziasztok!

Tényleg csak az első két nap volt a gáz:)

Akinek ilyen irányultsága van ,szerintem nyugodtan bevállalhatja,én se vagyok alapbóla akitartás monolitja/sőt!!:)/Ezt olyan jó bulinak fogtam fel!

Királylánynak:

A böjtikutyában/a naplóm/leírtam minden kortyom amitbeburkoltam a szervezetembe a hét alatt.Direkt nem írtam falatot,mert csak ittam..

2009. máj. 16. 13:10
Nagyon bejött a cikk, iszonyú dumád van:))) Teljesen felvidultam:)
2009. máj. 16. 12:50

Szia


Miket fogyasztottál a léböjt alatt?

Gratula hogy megcsináltad.

2009. máj. 16. 11:55
Szia!Nagyon tetszik a cikked,iszonyú jól írsz!Őszintén irigyellek,hogy meg tudtad csinálni a léböjtöt,nekm sosem ment.Grat!
2009. máj. 16. 10:03
Megpróbáltam nektek leírni és összefoglalni a az elmúlt hetemet, amelyben a léböjt rögös országútján barangoltam.
Szeretném, ha a tapasztalataim segítenék azokat, akik bizonytalanok vagy lemondóak magukkal szemben. Ez egy járható út!

Ugrás a teljes írásra: Böjtikutya, avagy csalánba nem üt a ménkű
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook