Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bízzak, ne bízzak? fórum

Bízzak, ne bízzak? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 8. 23:42
Mire holnap hazaér én már nem leszek itthon,igaz ahova megyek lehet,h össze futunk,de akkora tömegben nem hiszem.Kicsit meg lepődne.
2011. ápr. 8. 23:40
Front van :)
15. Crystall (válaszként erre: 14. - Mayalina)
2011. ápr. 8. 23:40
Az, hogy következetes leszek és azt fogom én is csinálni amihez épp kedvem van, eddig mindig öt néztem és sajnos sokszor magam elé helyeztem már nem fogom.
14. Mayalina (válaszként erre: 13. - Crystall)
2011. ápr. 8. 23:36
Miért, mi fog történni?
2011. ápr. 8. 23:34
Sziasztok! Nem tudom mi van ma a levegöben de az enyém is meghülyült és pofára is fog esni az tuti.
2011. ápr. 8. 23:33

A legutóbbinál összepakoltam.Őszintén úgy éreztem, ne mbírok ki több ilyet. Akkor nagyon megijedt, hogy elhagyom.

Most azzal az indokkal hagyott magamre, hogy csak sétálni meg egy kicist, és legkésőbb kettőre itt van...

Vajon melyik csaj veszi be, hogy hideg éjszakán a folyópartra vágyi kegyedül, miközben egész héten arra panaszkodott, hogy milyen kialvatlan?

2011. ápr. 8. 23:30
Sztem túl biztos benned,és azt hiszi neki mindent szabad Te meg elnézed neki.Eddig nálunk ez volt,de most pofára fog esni...
2011. ápr. 8. 23:29

Olyan fura, hogy mindig, bármi történjen i kiáll mellettem ,támogat, velem van...

De időről időre cserben hagy... A gond az, hogy mindig olyanko, amikor tényleg baj van!

Miért csinálhatja ezt?

9. Mayalina (válaszként erre: 8. - Narzisse)
2011. ápr. 8. 23:27
Nem...
2011. ápr. 8. 23:15
Nem halak véletlenül?
2011. ápr. 8. 23:15
Az enyém is hasonló.10 éve vagyunk együtt,de éppen most is 3 napos "kongresszuson" van.Én nem hívhatom,majd Ő,de azt perpill várhatom.
6. Mayalina (válaszként erre: 4. - Anyuci91)
2011. ápr. 8. 22:53
pff... ez nem ilyen egyszerű...
5. Mayalina (válaszként erre: 2. - Anyuci91)
2011. ápr. 8. 22:53
Törődik velem, méghozzá nagyon is! De átlag félévente olyat tesz, hogy utána hónapokba telik, mire kiheverem!
2011. ápr. 8. 22:49

Legközelebb légy óvatos vele szemben.

Üdv.Ágnes

2011. ápr. 8. 22:48

Komolyan mondom, ilyenkor feladja nekem a levkét.

Bármikor az életemet rábíznám, és tudom ,hogy ő az, aki mellett hosszú boldog életem lehet. De mikor nagy baj van, tetézi... :(

Ez miért lehet?

És mit tehetek én?

2011. ápr. 8. 22:47
Valamiben talán rosszban sántikál, és valószínűleg nem őszinte veled, hiszen ennek kölcsönösnek kell lenni és nem egyoldalúnak. Igen aggódik az ember a másikért, ha szereti igazán. Próbáld elérni nála, hogy veled is törödjön és számára te legyél a legfontosabb. Sok sikert és szeretettel üdvözöl tégedet Ágnes
2011. ápr. 8. 22:44
A párommal évek óta együtt élünk. Eleinte sok nehézségünk volt, mára azt mondom, miénk a tökéletes kapcsolat. Ám van egy lufi... Mindig akkor megy el egyedül bulizni, mikor nagybaj van. és ilyenkor mindig hazudik... Pl arról, hogy hol van, hol volt, meg hogy mikor érkezik haza. Volt, hogy leeresztett biciklivel mentem a keresésére, mert azt hittem baja esett, holott nem, köszönte, frankón elvolt...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook