Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Biztos nem vagyok normális, hogy még mindig szerelmet érzek... fórum

Biztos nem vagyok normális, hogy még mindig szerelmet érzek... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

24. krisztikrisz (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 20:53

Én se nagyon hiszek a szakemberekben, mert sablonokat puffogtatnak, amiket a Blikk Rúzsban is ugyanúgy elolvashatsz. Voltam már szakembernél és végső soron nekem kellett megoldani a problémáimat. Mit tudna tenni egy pszichológus az ész osztáson kívül?


Ha elfogadsz egy jótanácsot, beszűkült állapotban csak a problémára koncentrálsz, de ha elengeded, utána minden kitisztul. Rájössz hogy az élet enélkül is szép!


Arról nem is beszélve hogy nem tudod hogyan járhattál volna ezzel a fickóval. Lehet hogy az élet kímélt meg tőle!

23. krisztikrisz (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 20:46
Én is jártam már többször így, azt hittem hogy "ő" a világ közepe, ma már rá se gondolok! Rájöttem hogy az életnek utána is megvan a szépsége. Ha most "ő" miatta tettem volna kárt magamban, lemaradtam volna egy csomó szép dologról!
22. krisztikrisz (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 20:42
Majdnem biztosra hogy nincs barátnője vagy minimum szeretője az nagyon kevés.
2023. máj. 3. 18:29

A szépség relatív és mulandó, sokan elfelejtik. Viszont, ha fejben valaki nincs rendben, azzal nehéz kapcsolatot teremteni. Nem gondolom, hogy mindenkinek bomba nőnek, férfinek kell lennie ahhoz, hogy normális kapcsolatot teremtsenek. A megfelelő embert kell megtalálni.

Én nem tudnék olyan emberbe beleszeretni, akinél nem érzem a kölcsönös vonzalmat. Úgyhogy igen, a Fi. bibis fejben. Főleg, hogy úgy érzi ez miatt összedőlt a világ. Ilyen max. kamaszkorban van. :D Vagy a mai világban már az oviban túl esnek ezen.

20. Ágio8405 (válaszként erre: 17. - Ágica...)
2023. máj. 3. 18:13
Pontosan és ezeket már annyiszor megírtuk, de ő csak azt ismétli hogy de ő csúnya 😞 Egyébként ez a srác jóval fiatalabb is nála. Ez inkább lehetett hátrány, persze ez nem ok a bunkó reakcióra.
19. gigi> (válaszként erre: 15. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 3. 14:59
😅😅
18. ágica... (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
2023. máj. 3. 13:50
Én nem hiszek a "szakemberekben". Tudatosan mindenki fel tudja emelni magát, ha akarja!
17. ágica... (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 13:48

Én nem gondolom, hogy a külsőd miatt kezelt, úgy ahogy. Vannak tapló emberek,érezned kellett volna, hogy valami nem f@sza vele kapcsolatba. Közös szimpátia híján hogy tudtál ennyire bele bolondulni?

Hidd el,hogy nem a külsőd miatt maradsz egyedül. Csúnyácska nők mellett néha olyan pasik vannak, hogy csak pislogok. :D

A szép lélek,vidámság,viselkedés,huncutság, pajkosság,egy kis női rafinéria,titokzatosság csodára képes. :)

16. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 13:38

De azt se mond hogy ez az első. Mert jó pár volt már erről hogy bele estél egy fiatalabb srácba, mit csinálj. Aztán írtad hogy bevallottad neki, de elküldött bunkó módon a fenébe.

Mi itt próbálunk segíteni, de te mindent támadásnak veszel és van kifogásod az miért nem jó ötlet. Nem igazán értem mit vársz itt, tőlünk…? De kívánom, hogy túl legyél rajta és megtaláld akivel kölcsönös lesz a dolog.

2023. máj. 3. 13:16

Szerelmet érzel iránta? Valaha a tested naponta kívánta?

Csináltál neki tököt kirántva?

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
2023. máj. 3. 12:50

Ja igen, erről olvastam, hogy bizonyos emberek itt szeretik azt hinni, hogy minden fórumot ugyanaz a személy nyit. Tévedés.

Ami még tévedés, hogy minden aljasságot meg lehet úszni. Szerintem jóval túl a 35. éven elég türelmes voltam, hogy csak most lett elegem. Nem érdekel a szép és kevésbé szép emberek párkapcsolati státusza sem. Részemről a téma lezárva. Mármint itt, a Hoxán.

13. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 12:33
Vannak jó és rossz szakemberek. Ritka aki elsőre megtalálja a megfelelőt. De lehet egyéb módszereket is kipróbálni. Kineziologus, család állítás, couch stb. Rajtad múlik, neked kell akarni. Ez az amit nem látok rajtad. Kis milliomodik fórumod. Mindig csak azt szajkózod hogy ronda vagy és azért senki nem akar. Mintha minden egyes párkapcsolatban élő ember szép és tökéletes lenne…. Na meg mintha minden tényleg szép nőnek tökéletes élete és kapcsolatai lennének… Gondolom ezzel is tisztában vagy hogy nincs így…. Nem ezen múlik. Ami tény, hogy nem a megfelelő emberbe estél bele, de jobban is jársz vele hogy nem akar semmit mert aki így viselkedik ahogy ő veled, abból egészséget kapcsolat nem lehet. Nem miattad. Miatta. Ő alkalmatlan és beteg jellem hozzá.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
2023. máj. 3. 11:59

Milyen segítséget? Pszichológust akire csak a pénzem megy el, és mást se tud mondani, mint hogy magamnak kell megoldanom a problémákat? Ez megtörtént eset.

Vagy pszichiáterhez menjek aki felír mindenféle szar, függőséget okozó gyógyszert?

Ezt meg fogom oldani, és egyáltalán nem számít hogyan. Nem az önbizalmamról van szó, hanem az önbecsülésemről, ami nélkül nem lehet élni, mert nem érdemes.

11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 11:43
Miért nem keresel segítséget hogy feldolgozd a sérelmeidet? Hogy segítsenek építeni az önbizalmadat?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Gigi>)
2023. máj. 3. 07:49
De, sajnos igen. Hogy mit akarok tenni, az nem publikus, de nem BTK-s tétel (annyira hülye nem vagyok) Viszont valószínűleg én fogok tönkremenni vagy belepusztulni, de már az sem érdekel.
9. gigi> (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 07:07
Csúnya biztos, hogy nem avagy. Ne mondj ilyet magadról. Mit akarsz most tenni?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Gigi>)
2023. máj. 3. 06:27

Onnan, hogy még egyik volt párom, sőt egyetlen férfi sem mondta, hogy szép vagyok, max annyit, hogy csinos... De komolyan, annyira elcseszett fejem van, hogy már rég megműttettem volna magam ha lenne annyi pénzem (és nem rettegnék az altatástól) Fiatalabb koromban is csúnya voltam, most viszont még rosszabb a helyzet. Tulajdonképpen meg lehet érteni, hogy rendre lettem utasítva (üzenetben mert ő épp nincs Magyarországon) mint egy pimasz kölyök, vagy inkább mint egy koszos hajléktalan... A külsőmről említést se tett, csak felszólított, hogy kerüljem a vele való mindenféle kontaktust - mintha minimum leprás lennék...(egyébként 100%-ra tudom, hogy nem nős és majdnem biztosra, hogy nincs barátnője)

De, ezúttal nem fogok csak úgy belenyugodni, hogy belém lett rúgva... Most már tényleg minden mindegy.

7. gigi> (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 04:54
Elég bunkó az úri ember ha nyomda festéket nem tűrő hangnemben beszélt veled. De honnan veszed, hogy csúnya vagy? Mondta neked?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Gigi>)
2023. máj. 3. 03:24

Röviden: munkakapcsolat volt - sajnos én többet kezdtem el érezni, mikor vége lett a projektnek, elmondtam neki, hogy már egy ideje többet érzek. sajnos olyan stílusban utasított el, ahogy emberi lénnyel nem beszélünk. Értem, hogy csúnya vagyok de ezt nem érdemeltem. Szerintem jogosan gyűlölöm...de úgy, hogy közben még mindig szerelmes vagyok belé, nem tehetek róla.

Viszont amikor az emberbe sorozatosan belerúgnak, elér egy bizonyos szintet ami után már minden mindegy. Meguntam, hogy csak tehetetlenül szenvedjek.

5. gigi> (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 03:02
Mit tett veled, elmondható vagy nem publikus?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Gigi>)
2023. máj. 3. 02:08
Az enyém különösen hülyén működik... Az egyik pillanatban még gyűlölöm őt azért amit művelt, de közben érzem, hogy még mindig ugyanúgy szeretem.
3. gigi> (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. máj. 2. 23:59
Mert a szívnek nehéz elmagyarázni, hogy ne szeressen.
2. Myra
2023. máj. 2. 22:06
Hogy lehet szeretni olyan valakit aki megbántott téged.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook