Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bírom a kritikát csak nem szeretem. fórum

Bírom a kritikát csak nem szeretem. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 17. 13:22
Kényes téma. Sokan nem tudják tapintatosan megfogalmazni, vagy rosszkor adják elő, vagy olyantól kapod, akinek semmi köze hozzád vagy a dologhoz. Állítom még örülnél is a kritikának ha hozzád közel álló személytől kapod nem bántó megfogalmazásban, hanem éreznéd a jó szándékot, segítő készséget abban, hogy miben változz. Ha nem kritikának éreznéd hanem jóindulatú figyelmeztetésnek, segítségnek, még örülnél is. Az emberek nagy százalékával az a baj, hogy tapintatlanul, bunkó módon adja elő hogy valami szerinte kifogásolható a viselkedésedben. Hát ki szereti ezt? Nem is szereted, és még azt is detektálod magadban, hogy mekkora bunkó volt veled az illető.
5. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 13:09
A kritikus mutat rá a gyengeségedre,amiben erősödnöd kell.Örülnöd kell ha baráttól származik,úgy kevesebb az irónia benne.Ám ha csupán irónikus jellegű a kritika,úgy tudod hogy irigyed vallomása csupán(színt vall a becstelen).
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 11:45
Ezt csak te állítod magadról. Valószínűleg nem is bírod, ha kiírtad ezt a lózungot.
3. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 03:24
Vagyunk igy ezzel egy páran:)
2022. ápr. 16. 21:41
Nem szereted, tehát nem bírod. Értem.
2022. ápr. 16. 21:41

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook