Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Biomed Rozmaring krém fórum

Biomed Rozmaring krém (beszélgetős fórum)


2014. okt. 7. 19:17

Ennek a krémnek az első összetevője a víz, a második a petróleum. Minden krémben - kozmetíkumban, tistitószerben - az első helyen az összetevőkből az szerepel, amiből a legtöbb van benne, jelen esetben a víz, na jó drágán veszi meg a vizet, aki ezt a terméket megveszi.


Már a 2. helyen a petróleum áll, ami azt jelenti, hogy a víz után a legtöbb van belőle a termékben.


Petróleum: Ipari felhasználáskor leginkább kenőolajként alkalmazzák. Az ásványolaj egy finom, filmszerű réteget képez a bőr felszínén, így a toxinok, a nedvesség és egyéb, a bőr által termelt anyagok elől elzárja az utat. A bőr nem tud normálisan lélegezni, így az oxigén sem juthat át a sejtfalon.


A harmadik helyen a Cetearyl Alcohol szerepel:

Szintetikus anyag, esetenként allergiakiváltó.


Van még benne alumínium is, szóval jobb elkerülni ezt a terméket.

2014. okt. 7. 14:14

Sziasztok!

30 hetes terhes vagyok ... nagyon fáj a hátam így vm természetes csillapítót keresek ...

Olvastam, hogy a Biomed Rozmaring Forte krém nagyon jó minden izom fájdalomra ...

Valyon kenhetem a hátam vele? Van vm hatása a terhességre? Mert olvastam, hogy magát az olajat nem ajánlják terhesség alatt ... máshol pedig azt olvastam, hogy ajánlják ezt a krémet ....

Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatosan.

Várom villámgyors válaszotokat :)

Köszönettel, Tünde

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook