Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » BFL Body For Life avagy Testünket az életünkért - Bill Phillips fórum

BFL Body For Life avagy Testünket az életünkért - Bill Phillips (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
7. helenhadsell (válaszként erre: 6. - 4912cc9864)
2007. márc. 13. 11:02
Itt van a naploja a Hoxa-n csak kattints ra a nevére, bocsi Klaritens hogy igy hirdetlek, de en nagyon halas vagyok neked ezért a programért. :-)
2007. márc. 13. 10:56
Nos, én nem találtam a naplot, talán mert nem tudok angolul... Valaki elküldené nekem?, szeretném csinálni én is
5. helenhadsell (válaszként erre: 4. - F72d419d5f)
2007. márc. 13. 08:51
Az egész konyvet kicsit hosszu lenne de a Klaritens naplojàban minden le van irva reszletesen. (Ha jol tudom, lehet is kapni magyarul) Az edzestervet pedig a heten leforditom, mert en is abba irkalok minden nap. Jo erzes kovetni pontosan a tervet. :-)Nézd meg a képeket azokrol akik végigcsinaltak a 12 hetet, elképeszto...
2007. márc. 13. 07:56

Fordítsátok le minnél előbb ,lécci ,lécci ,lécci

Biztos sokakat érdekelne köszi

2007. márc. 13. 07:50
Megnéztem, szerintem nagyon latszik a kulonbség. Kar, hogy csak angolul van fenn a neten, nekem nagyon bevalt, kokemenyek az izmaim mar 1 het utan. Majd egyszer ha lesz idom, lehet hogy leforditom legalabb az edzesterv papirt es betoltom ide a Hoxa-ra :-)En is valtoztattam rajta, mert nem tudok edzoterembe jarni. Heti 3X 20 p kardio , also test 45 p kemeny torna, felso test sulyzo 45 p. Isteni ez a reggeli edzes. En evek ota tornazom Norbi Réka Béres Alexandra es nem volt ennyi valtozas mint most 1 het alatt. :-)
2007. márc. 13. 06:02

Szia Helen!

Leirtam a teljes edzest, meg, hogy en mit csinalok maskepp. Nezd meg, es szolj, ha valami nem oke, vagy nem erted.

Pusza, K.

2007. márc. 12. 21:03
Sziasztok, van valaki itt a Hoxan aki ezt a programot csinalja? En itt kaptam az otletet, és fantasztikusan érzem magam tole. :-)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook