Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bezzeg a Mi időnkben!!!... azaz mi sem voltunk angyalok... fórum

Bezzeg a Mi időnkben!!!... azaz mi sem voltunk angyalok... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bezzeg a Mi időnkben!!!... azaz mi sem voltunk angyalok...

1 2
2010. szept. 9. 23:13

Ez nagyon tetszik. Én is voltam jó pár helyen, de nem ittam, nem cigiztem. Igyekszem ezt tovább adni. Bár azt valljuk a férjemmel, hogy kóstolják meg itthon, amit mi iszunk és már nem is lesz olyan érdekes, mert nem tiltott gyümölcs. Mehetnének bulizni, de még nem mennek.

Az én férjem hosszú hajú, hippinek látszó egyén volt, munkahellyel.

Volt egy intenzív diszkós évem, mielőtt összejöttünk. Szinte minden pénteken és szombaton ott voltam. De sosem vittek haza a rendőrségről, nem balhéztam

Na a bátyáimat párszor igen. És neki is volt csőgatyája és alföldi papucsa (az nekem is volt, tőle kaptam :)).

Szép volt, jó volt.

De ma már nem ugyanez megy szerintem. Ma már nagyon fontos szerepe van a pénznek is, megy a rongyrázás a "kicsik" között.

2010. szept. 9. 21:58

De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek...

Hú, ez Pokolgép!!!! :-)

2010. szept. 9. 21:13

Ritmo cipő???:)

És mondom a szurkolóknak,nem a maiak sem jobbak,se nem rosszabbak,csak a körülmények változtak....Mi ugyanolyan brutálisnak tüntünka saját őseinknek,mint a maiak nekünk..ennyi a kölönbség nem több..és mindannnyian zabálnivalóak vagyunk ,voltunk ,és leszünk tizenévesen...

Sose felejtem el a nagyanyámm ,aki azt monta mikor 16 lettem aszüliapi partimon,hogyasszongya:

Jegyezd meg amit most érzel,amit most megélsz,mert soha többet az életben nem fogod ennyire szabadnak,és jól érezbni magad...és hogy mennyire iogaza volt...tényleg...16 évesen tiéd a világ:)))))))))))Forever Trapper,és alföldi papucs,és Ritmo cipő/ja és hogy a Casucci farmert máá ne is említsem:)/

Köszi a cikket::)

2010. szept. 9. 20:42
Rendőrökkel nekem sem volt problémám, csak piálás miat kaptak el az utcán párszor. Mi nem voltunk bunkók, balhésok, csak ökrök. :)
2010. szept. 9. 20:36
Hú én csak 25vagyok de én nem csináltam és már nem is fogok ilyeneket,nem mondom néhányszor megrészegedtem egy egy buli alkalmával vagy volt pasizás amiről az ősök nem tudtak de nem szeretem a cigit talán 1-2szer ha kipróbáltam és nem is vittek soha haza a sittről,nem loptam,úgymond jó kislány voltam és mivel lányom van nekem is nem is leszek rosszabb.
2010. szept. 9. 20:32
Ismerős történet, nekem is voltak hasonló élményeim. Én voltam a bandánkban a legvadállatabb egyike. hiányzik az a kor, a sok élmény. Akkor se volt jobb életem, de legalább el tudtam egy kicsit felejteni a sok rosszat. Most hétvégén találkoztam össze 2 züllőtársammal, emlegettük is a régi dolgokat. Még mindig bennünk van az akkori viselkedésforma. :)
16. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. szept. 9. 20:14
Nebuló cukor hmm de szerettem.Csöves gatya,szimat szatyor benne a savanyú cukor 2 ft-ért.Istenem de rég volt.Én sose mondom,bezzeg....Nem felejtettem el a kis stikliket,s nagyokat nevetek mikor a gyerekeim ugyanazt adják elő...
2010. szept. 9. 20:13

Nagyon jó ez a cikk :) csak az a baj hogy most sokkal rosszabb a világ...én 24éves vagyok és már az én középsulis éveim alatt a padban szívták a drogot,most is 14évesen már drogoznak és mennek egyéjszakás kalandokra mert akinek több van az a menő. Hát az én 14éves emlékeim őszintén másak...volt a 30fős osztályomban 3 vagy 4lánynak pasija és ebből 1volt az aki idősebbek járt és szexlt is,igaz sokszor álmodoztam róla,de mi többiek ezt az egyet k-nak hívtuk és nem is volt a társaság tagja. Középsuliban már más volt a helyzet,de a 13-14évesen akkor sem dobták ki és nyomták fel a cicijüket (nekem nem is volt...csak két pattanás)

..

na tudnám sorolni,szóval bármennyire is fáj,van ebben valami igazság hogy : Bezzeg...

A világ sokkal gonoszabb és rosszabb lesz,egyre több nyomorúság,betegség ....és ez így megy évről évre.


Az hogy nem volt édesapám angyal,igen tudom,mesélt és jókat nevettem. De valahogy mégis jobb volt az a világ,az a nevelés....na de ez már más...

2010. szept. 9. 19:52
ez ütős volt...:))
2010. szept. 9. 19:32
IMÁDOM! Apa is sokat mesélt, én sem voltam szent, de baj sem volt velem igazából. A saját határaimat feszegettem, próbálgattam magam. :) És: ÉLJEN AZ OSSIAN!!! :)
12. Suesue
2010. szept. 9. 18:57
Jó a cikk gratulálok. :)
2010. szept. 9. 17:33
Jó volt a cikk, tetszett. Bár én ennyire sűrű életet nem éltem, de sokminden ismerős volt.
2010. szept. 9. 17:18

Nem árt, ha nem felejtjük el mi is voltunk fiatalok.

Jó volt olvasni ! Köszi :)

2010. szept. 9. 16:58
Piramis,P. Box, KORÁL!!! Edda?P:mobil,Pokolgép,Lord.....
8. 8c73a5832e (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. szept. 9. 16:57
:) Én is hasonló vagyok,( voltam) De azért jó gyereknek tartottam magam, a szüleim se panaszkodtak rám soha...
2010. szept. 9. 16:42
kár h az én szüleim szatyorban éltek,50évesek elmúltak,soha nem voltak szórakozóhelyeken,koncerteken sem,pedig mehettek volna.Maradt nekik egy jó öreg városi kávézó,étterem,ahol megismerkedtek,diplomás,sokat dolgozó,konzervatív körülmények...Engem pedig soha nem engedtek sehova:)
2010. szept. 9. 16:39
Nagyon tetszett :) mintha Apukám mesélt volna :)))
2010. szept. 9. 16:27

Végre valaki,aki nem felejtette,el,hogy ő is volt fiatalka :))) szegény apám,mennyit mesélt a régi időkről!

A nővérem bonanzas korszakára,a kitűzős,sprés flakongyűjtős,stb...mindenre emlékszem!Én nem éltem trendi gyerekkort,és nagyon is képben vagyok a régi dolgokkal!Apám sokat mesélt,én szívesen hallgattam :))) kivéve az omegás időszakát,amit 1milliószor elmesélt :S

2010. szept. 9. 16:20

Jó a felvetés, csak egy bökkenő van. Ami ma esetlegesen megbotránkoztat minket, az akkoriban még nem volt ismert. Nagyon sok ilyen dolog van.

Persze, nem biztos, hogy jobbak voltunk, csak másként, másképp. Ebben a korban egészen más szemmel nézzük már a világot.

2010. szept. 9. 16:16
Szerintem csak a magad nevében mondhatod.......
2010. szept. 9. 16:13
Ez kafa:)))Gratula..
2010. szept. 9. 16:08
Kedves Ifjú, Ifjabb, és Mégifjabb olvasók! Ugye mennyit halljátok tőlünk, hogy "bezzeg a mi időnkben..."?
A szívemre teszem a kezem (nem, nem a jobboldalon van... már megint elfelejtettem bevenni a Cavintonom), és megsúgom, mi sem voltunk jobbak, mint Ti. Naaa! Nem tiltakozni kortársaim! A mai 40-50 éves korosztály tagjai ne kezdjenek el bőszen pfujjozni, inkább kezdjenek el emlékezni...

Ugrás a teljes írásra: Bezzeg a Mi időnkben!!!... azaz mi sem voltunk angyalok...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook