Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pocsékul esik egy nőnek, amikor a barátja mellette... fórum

Pocsékul esik egy nőnek, amikor a barátja mellette... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Nikice (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
ápr. 13. 05:19

Pedig őt is “csak” nő szülte :)

Hogy a kis okos fejben mi van, nem tudom, de a 4 vizsgabizottságban két nő volt, így a miniszoknya (ha lett is volna), semmit nem ért :)

16. TamThor (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 08:31
A pasasok sem értenek mindenhez. Szembesítsd vele, hogy ő nem mit nem tud. Én például nem tudnám kezelni a szennyeskupacot, biztosan minden rózsaszín lenne a végén, mint az amerikai filmekben!
15. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Nikice)
ápr. 12. 08:12
Nehogy azt hidd, hogy az ilyen tanul bármit is az esetből. Ő elkönyvelte magában, hogy a bezzeg a nők átmentek, mert mind -hogy is mondjam finoman- szexuális ellenszolgáltatást nyújtott a vizsgáztatónak. Számára más magyarázat nem létezhet arra, hogy ő, a teremtés koronája nem, a sok hülye picsa pedig átment. De ez tényleg őt minősíti.
14. Nikice
ápr. 11. 21:47
Elég fiús oktatáson voltam, a létszám hetede volt nő. Egy pasi állandóan becsmérlően fogalmazott a nőket illetően. Mindössze négyen buktak, mind pasi volt, köztük ő :) addig sem vettem magamra, de azért ez nagy csattanó volt a végére. Nem akarnék ilyen társaságban lenni.
13. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 20:00
Szerintem fel sem fogja, hogy sért vele téged.
12. Myra
ápr. 11. 18:51
Hát tudod az ember a rokonait nem, de a barátját meg tudja válogatni. Talán el kéne gondolkoznod ezen a kapcsolaton.,
11. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 18:38
Nekem nem kéne olyan férfi aki lekicsinylően beszél rólam. Ha neked ilyen jó, akkor nincs gond. Esetleg tehetsz te is degradáló megjegyzéseket a férfiakra, hátha rájön milyen kellemetlen neked a viselkedése. Ha nem, akkor jó nagy bunkó párod van.
ápr. 11. 18:30
Bunkó.
9. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 14:22
De, igen mond. Csak te nem tudod annak venni.
8. Enissa (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 13:49

Vicceld meg, hagyd el a francba, tudasd vele, hogy értesz az emberekhez. Tudod, ha valaki bunkó, ints neki egy: - Pá picinyemet!!!!

Keress olyat, aki értékel. Nem lehúz, hanem felemel.

Akkor is hagynám, ha viccel, miközben látja, hogy ez zavar zéged, ha nem látja az meg mégrosszabb.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
ápr. 11. 13:41
Van de, ilyet senki nem mond viccből.
6. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 12:58

Előttem írta Kacsahercegnő, hogy rúgd bokán, én pont arra gondoltam, hogy legyintsd kupán, csak hogy érezze, hogy értesz valamihez.:)

Viccen kívül: válassz másik barátot.

ápr. 11. 12:44
Rúgd bokán 🤷‍♀️
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 12:12
Nincs humorérzéked?
3. Abigél121 (válaszként erre: 2. - Enissa)
ápr. 11. 12:08

ÉN mindig azt szoktam mondani: egy NŐ mindenre képes egyetlen dolgot kivéve : gyereket csinálni. DE , szerintem hamarosan ezt a problémát is megoldja a tudomány.

Viszont nem ezért KELLENEK A FÉRFIAK MELLÉNK, hanem , hogy legyen egy társunk egy barátunk.szeretőnk. Netán a gyermekeink apja.

Sorolhatnám , hogy milyen kiemelkedő dolgot tettek már meg NŐK? amit sok férfi nem merne.

Jártak földkörüli uton Űrhajósként, megmászták a Mont Everestet.És másról már ne is beszáljük.

ápr. 11. 11:56

Ezen bizony kár bosszankodni, rosszul meg ne is essen, szűk látókörű emberekkel ne foglalkozz!!!

Ha a barátod, vagy férjed, erre meg azt mondom, ki milyen virágot szakajtott, szagolja!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook