Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beteges féltékenység, van rá okom? fórum

Beteges féltékenység, van rá okom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. aug. 24. 12:04

Tudom hogy nem normalis, de nem merem ezt senkivel megosztani, ezert kertem itt segitseget.

Ha beszelek vele akkor mindig azt mondja minden rendben, nincs senkije, engem szeret, na de miert torolget uzeneteket es miert vannak ezek a dolgai?

3. 8cc24eb355 (válaszként erre: 1. - Karola05)
2017. aug. 24. 11:58

Végig sem bírom olvasni!!

Orvosi eset vagy!

Tele birtoklási vággyal,beteges féltékenységgel!

KEmény életed lesz!

2017. aug. 24. 11:54

Nincs energiám elolvasni, csak annyit tennék hozzá, hogy ha már magad is tudod, hogy "beteges" mértékű a féltékenységed akkor az nagyon rossz

neked és a párodnak is, de leginkább a születendő gyermeknek!!

Beszélgessetek erről sokat, mert rossz vége lehet!!

2017. aug. 24. 11:44

Sziasztok!!

Mar elore erzem, hogy nagyon kusza lesz, legalabbis a fejemben nem tisztazodott le hogyan fogalmazzam meg, de megprobalom. Jo hosszu lesz..

(A tortenetben szereplo szemelyek kora 25-30)

Van egy parkapcsolatom, ami 9 honapja tart. A paromnak van egy kisfia, aki 3 eves, tavaly szakitottak a novel (nevezzuk Katinak), a no hagyta ott, nem volt szep elvalas.


Amikor szetmentek Katival, akkor meglatogatta a parom a szuleit akik masik orszagban elnek, es ott osszekeveredett egy regi ismerosevel, kb egy honapot ott is toltott, maga alatt volt, nem dolgozott, stb. Ez a lany segitette at a nehez idoszakon amikor nem lathatta a gyereket, es miutan parom 1 honap utan visszakoltozott az eredeti lakohelyere, ezzel a novel (nevezzuk Fanninak) telefonon, videohivasokon keresztul napi szinten tartottak a kapcsolatot, mint egy parkapcsolatot, szeretlek, hianyzol, stb.


Aztan jottem en, osszejottunk es minden nagyon szuper volt, lattam rajta, hogy imad, azt mondta ilyet meg sosem erzett senki irant, mar az elso hetekben osszekoltozesrol beszeltunk, nagyon nagy volt a szerelem. Aztan feltunt kb a 2. honapban, hogy minden reggel es este kap uzenetet a telefonjara, ilyen szovegekkel hogy szia kedves, hogy aludtal, stb. De nem tudtam elolvasni mert mindig gyorsan megnyitotta es bezarta, de annyit lattam, hogy Fannitol van. Feltekeny lettem, (mar itt kezdodott amit szegyellek), beleneztem a telefonjaba, az uzenetek mindig ki voltak torolve. Egyszer rajtakaptam ahogy a furdoszobaban uzenetet ir valakinek, gondolom ennek a nonek. Mondta hogy meg mindig beszelnek, de nincs koztuk semmi, stb.. Utana elszabadult a fejemben a pokol, folyamatosan ellenorizgettem a telefonjat, annyit lattam csak hogy minden egyes nap beszelnek, ha elmegy dolgozni felhivja par percre. Folyamatosan veszekedtunk, a vitak soran kiderult, hogy Fanni nem is tud rola hogy van uj baratnoje paromnak. Azt mondta, hogy mindig a no hivogatja ot, a no uzenget neki, o sosem uzen, sosem hiv. Ezt tudtam hogy nem igaz, mert lattam a hivaslistaban, hogy parom hivja ot, de nem tudtam megmondani mert hogy aruljam el hogy nezegetem a telefonjat? Gyava es mocskos dolog tolem, tudom, de megorjit. Igergetett, befejezi ezt, elmondja a nonek h van valakije, nem hittem neki de aztan eltelt 1-2 het es az uzenetek megszuntek, a telefonjan a hivaslistaban nem lattam a csajt. Persze bizalmatlan voltam mert ki tudja hogy csak kitorolte-e oket. Aztan ez igy elfelejtodott, megbocsatottam neki, mert ezen kivul a kapcsolatunk nagyon jo volt. Kovetkezo honapban osszekoltoztunk.


Ekozben ugye a masik ex, a gyerek anyja, Kati, o is folyamatosan uzengetett, hivott, de azt muszaj volt elneznem, mert a gyerek miatt kell tartaniuk a kapcsolatot, es azt nem titkolta, tudtam hogy csak a gyerekrol van szo. Termeszetesen feltekeny voltam, mi van ha vissza akar menni hozza, stb.

Meg szinten az elso 1-2 honapban tortent, hogy facebookon meg mindig fent voltak Katival keszult kozos kepek. Tobbszor rakerdeztem, megkertem szedje le, mert nem esik jol hogy velem van es facebookon az exevel vannak fent a kepei. Mindig mondta persze, leveszi oket, most faradt nincs ideje, nem is szokott facebookra jarni stb. Aztan osszevesztem vele hogy elegem van hogy nem tudja lezarni a multjat, torolje le a kepeket, velem nincs is kozos kepe fent, mindig csak rahagyja a dolgokat, megis mi ertelme van a kapcsolatnak. Ekkor amikor osszevesztunk kitorolte oket. Aztan nem sokkal ra tett fel velem kozos kepeket. Rosszul ereztem magam mert nem tudtam hogy magatol is megtette volna-e, vagy csak az en nyaggatasomra. De emellett a tenyeren hordozott, tenyleg mindent megtett ertem, sosem volt meg ilyen kapcsolatom.


Eltelt 1-2 honap, meg mindig nem voltunk regota egyutt, olyan 5 honapja, es felelotlensegunk kovetkezmenyekent becsuszott egy baba. Nagyon megijedtem, tekintettel arra hogy nem regota vagyunk egyutt, hogyan indult a kapcsolat eleje, de vegul ugy dontottunk megtartjuk. O az elso pillanattol kezdve nagyon boldog volt, amugy is tervezgettunk, es nagyon boldogok voltunk, szoval ugy voltunk vele, miert ne. A gyerek anyjaval sokszor voltak harcok, mert kutya macska kapcsolatuk van, mi is vitaztunk miatta, mert en feltekeny voltam hogy miert uzengetnek annyit, stb, de keresemre visszavette az uzeneteket es hivasokat, szoval elsimult. Amikor a no megtudta hogy babat varunk akkor bunkozott meg volt egy kis feltekenyseg, de azt sem titkolta el parom,mutatott uzeneteket is. Bar meg mindig nem tetszik, hogy heti szinten talalkoznak es telefonalnak, smseznek, de mivel a gyerek lathatasa miatt van ezert nem szolhatok semmit, ezt elfogadtam az elejen, szoval el kell fogadjam a kapcsolattartast.


Nagyon boldogan eltunk, talaltunk egy uj hazat magunknak, eppen a koltozest inteztuk, amikor megneztem a telefonjaban a kepeket, es talaltam egy regi mappat, ami tele volt Fannival es Katival keszult kepekkel, plusz mas emberekkel, tenyleg tavalyi es regebbi kepek. De termeszetesen kiakadtam, miert tarolja ezeket a kepeket a telefonjan. Kiakadtam neki sirtam, es o bocsanatot kert es tenyleg ugy latszott oszinten banja, de mondta hogy nem tudja kitorolni a kepeket a telefonjarol, probalta, de nem lehet kitorolni. Mondom ne nezz hulyenek... Aztan megneztem es tenyleg valamiert nem engedte a telefon kitorolni oket, de aztan leformaztuk a telefont es el volt intezve, utana meg sokszor bocsanatot kert, hogy ezt kellett latnom, nem akarta megtartani azokat a fotokat. De o is megtehette volna az erofeszitest hogy leformazza a telefont, nem? Mindig konyorogni kell neki ilyen alapveto dolgokert? Vagy en kerek tul sokat?


Aztan elkoltoztunk, minden nagyon szuper volt, tenyleg ilyen jo kapcsolatom meg nem volt, o is ezt mondja hogy minden nagyon szuper, imadjuk egymast, minden idejet velem tolti, sokszor felhiv, uzenetet kuld, sokszor mondja hogy szeret, es erezteti is.


Azonban ezt az elso honapokat es ezt a fenykepes dolgot facebookon es a telefonjan nem tudtam neki megbocsatani magamban, annyira rosszul esik, es betegesen feltekeny vagyok, amit megprobalok annyira nem mutatni fele, de szerintem erzi. Szoktam nezegetni a telefonjat, es soha semmit nem talalok, neha beszel regi no ismeroseivel, de altalanos dolgokrol, amire persze feltelkeny vagyok, de megsem mondhatom neki hogy nonemuvel ne alljon szoba. Plusz ejszakai muszakban dolgozik, es ez miatt meg jobban megorulok, de szerintem akarmilyen munkat vegezne, akkor is bemagyaraznek magamnak valamit.


Multkor talaltam egy beszelgetest a telefonjaban egy novel, szerintem Fanninak valami baratnoje vagy rokona, es a no kerdezte tole hogy "mi ujsag Fannival, hogy vagytok, mi tortent mert Fanni meselte hogy mar regota nem hivod fel sosem." Es parom azt valaszolta ra hogy "hat a dolgok nem ugy alakultak..." Es utana meg irta hogy "amugy meg beszelunk neha, bar mar jo regen volt hogy beszeltunk.. " Szoval nekem is azt mondta h nem beszelnek egyaltalan, ezek szerint meg is szakitotta a kapcsolatot, de ebbol is latszik hogy regen parom hivogatta a not.


Mostanaban eszrevettem hogy van egy no akivel beszel whatsappon de le van titkositva a beszelgetes, szoval csak azt latom h az uzenetek kozott van a neve, de amikor megnyitom akkor ures. Csak ugy lehet feloldani ha mindket fel beleegyezik. Tiszta ideg vagyok hogy milyen no ez es mit beszelgetnek, miert kell letitkoaitani a beszelgetest? Nyilvan tudja h belenezek a telefonjaba vagy passz.


Tegnap megneztem a telefonjat, es rajottem hogy van rajta Google Drive, ahova a kepeit elmentheti online. Es azon rajta van egy csomo kep Fannival es Katival, de regi kepek, plusz meg sok sok regi mas kep. Velem nincs egy kep sem. Szoval nem tudom hogy engem nem akar beletenni vagy csak mar reg nem hasznalja? Teljesen kiakadtam, de nem szoltam neki semmit, mert aggodom, hogy beteges amit csinalok. Normalis hogy megtartja ezeket a kepeket? Nekem nincsenek kepeim az ex barataimrol, neki miert vannak? Amikor regen vitaztunk errol, akkor eloszor azt mondta, hogy miert kene kitorolni az emlekeit, de aztan kitorolte oket a keresemre.

Igaza van, hogy miert kene kitorolni az emlekeket? Na de az emlekek nem a szivunkben vannak? Az normalis hogy a gyerek anyjaval megtartja a kepeket, ahol 3-an vannak kozosen a gyerekkel mint egy csalad? Az normalis, hogy Fannival megtartja a kozos kepeket? Az normalis lenne ha Fannival meg mindig beszelnenek neha? Azt mondta mar honapokkal ezelott is, amikor kerdeztek hogy lezarta-e a multat, hogy nincsenek semmifele erzelmei senki mas irant csak irantam. Erzem hogy szeret, barataim is azt mondjak hogy latjak rajta hogy imad engem, de olyan erzesem van mintha a masik 2-t is valahogy szeretne, vagy meg nem heverte ki oket. Na de lehet ennyi szemelyt szeretni egyszerre?


Sosem dugja el elolem a telefonjat es sosem megy felre telefonalni vagy pl nem viszi mindenhova magaval, wcre stb, csak neha.


Nagyon hosszu, de annyira el vagyok keseredve, nagyon jol megvagyunk, es nem akarom eltaszitani magamtol ezzel, foleg hogy babat varunk. Lehet hogy a terhesseg miatt vagyok ennyire bekattanva? De elotte is feltekeny voltam es nezegettem a telefont. Hogyan allitsam le magam? Meg lehet bocsatani, vagy okom van gyanakodni a sok mellebeszeles utan? Kerlek ne iteljetek el. Erzem hogy orult vagyok, elfogadok barmi tanacsot,letolast,barmit.


Elnezest az ekezetek hianya miatt.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook