Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hová kell a -15 napon túli- táppénzes papírom leadni, ill. címre vagy számlára küldik majd? fórum

Hová kell a -15 napon túli- táppénzes papírom leadni, ill. címre vagy számlára küldik majd? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2019. dec. 9. 13:16
Mit várhatok ugyan egy olyan helytől ahol még fizetési papírt se kaptam (2 hónapja dplgotom
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Lávli)
2019. dec. 9. 13:15
Köszönöm, én is remélem. Éppen azért írtam ma az Államkincstárnak hogy pénteken ha megyek a táppénzes papírért legkésőbb aznap vagy Jövőhét elején már eltudjam küldeni ahova kell.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Lávli)
2019. dec. 9. 11:50

Hogy munkaügyesnek, vagy a közvetlen főnöknek, vagy ha e.v. akkor annak. Gyakorlatilag mindketten ezt írtuk. Különben a munkahely honnét tudná, hogy a dolgozójuk még mindig tp-s állományban van, és az Államkincstár, akárki honnét tudná, milyen korábbi jövedelem-adatok alapján számolja ki a kifizetendő tp. összegét????

Kíváncsi leszek, mit mondanak neki!

5. Lávli (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 9. 11:46

És azt se mondták, hogy a munkaügyesnek vidd el?

Na, remélem gyorsan és sikeresen megoldódik a problémád és nem ülnek az emailen heteket. :/

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lávli)
2019. dec. 9. 11:43

Itt nem lehet a munkahelyen leadni nem foglalkoznak vele megmondták.

Közben már írtam az Államkincstárnak mi a teendőm

3. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 9. 11:34

Nekem a munkaügyesnek kellett leadni, és ő továbbította a megfelelő helyre, hisz neki is volt dolga vele, iktatás, nyilvántartás, stb, hiába nem kifizető hely volt. A pénzt továbbra is számláéra kaptam, mint addig, a fizetési időben.

Persze ettől még máshol lehet máshogy.

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 9. 11:34

Ugyanúgy a munkahelyedre, majd ő még mellé csatol egy másik általa kitöltött nyomtatvány, azon a te adataid, az elmúlt időszakban ledolgozott napjaidat, jövedelmedet, és azzal együtt majd ő továbbítja a Kormányhivatalhoz. /Korábban OEP-nek hívták/.


Gondolom, ahova a munkahelyed szokta küldeni a munkabéredet, ezt is oda fogod kapni, de ha mást szeretnél, szólj nekik, amikor leadod az orvosi papírokat.


Ha hosszabb ideig leszel tp-es állományban, akkor a dokitól 2 hetenként fogsz kapni egy-egy tp-s papírt, akkor azt rögtön leadhatod a munkahelyen, nem kell vele megvárnod, míg ismét keresőképes leszel.

2019. dec. 9. 11:08

Szervusztok.


A munkahelyem nem kifizetőhely. Már 15 napot voltam betegallomanyban (ezt a cég kifizette) de mostmár nem fogja.

Az a kérdésem hova kell elkuldenem a betegpapirt amit a dokitol kapok ha megyek vissza?

Címre szamlaszamra küldik ilyenkor az ezekre a napokra járó betegállományi pénzt?


Köszönöm a segítséget

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook