Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélni szeretnék a szüleimmel az állandó vitáikról, mert... fórum

Beszélni szeretnék a szüleimmel az állandó vitáikról, mert... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 14:29
Cselekedj ahogy jobbnak látod,,te ismered őket.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
márc. 27. 14:09
Mindneképp együtt szeretnék beszélni velük, ha megteszem. A kapcsolatom változó, de tudom hogy szeretnek és én is őket...
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alnisa)
márc. 27. 14:08
Nincsenek együtt...
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Libikóka)
márc. 27. 12:32
összeszeded,,
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 12:31

Amire figyelj,, ha összeszed magad,,ne a vitába avatkozz bele.

Amúgy ez kemény terep,,külön is beszélhetsz velük,,nem kell a kínosabb "leülünk hármasban" formát választani.

Ha amúgy a te kapcsolatod jó velük akkor nem lesz gond,,bár az sem tuti hogy megoldódik.

3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 12:23

Lehet jobb lenne nekik, ha nem lennének együtt, de a gyerek tartja össze (meg a közös múlt) a házasságot. Gyakran megesik, hogy nem válnak el a szülök a gyerek miatt, pedig a veszekedésük több kárt okoz, mint a válás.

Te mit gondolsz, mi lenne ha az lenne a a megoldás, hogy elváljanak? Te mennyi idős vagy?

márc. 27. 08:40

Tedd meg. Arra figyelj, hogy az úgynevezett "én kommunikációt" használd, azaz ne azt mondd, hogy ti miért tesztek így vagy így, hanem azt, hogy neked milyen érzéseid vannak a feszültség miatt és szeretnél változtatni.


Nagyszerű dolog, hogy érzed a stresszt, figyelsz rá és kommunikálni is szeretnéd! Ha nem találsz fogadókészségre, keress akár ingyenes pszichológust vagy lelkisegélyvonalat! A lényeg, hogy ki tudd beszélni a feszültséget, illetve elsajátíts technikákat a stressz kezelésére.


Ne a vihart próbáld lecsendesíteni, hanem tanulj meg táncolni az esőben! (Azaz ne a világot akard megváltoztatni körülötted mindenáron, mert gyakran nem megy, de megtanulhatod kezelni azt szaksegítséggel.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook