Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
256. Veronika27 (válaszként erre: 255. - Yade)
2010. aug. 2. 18:29

Hpv centrumban nem voltam, de a honlapon lehet kérdezni egy doktornőtől.

Nekem a szám gyanús, a nyelvem alatt... De csak Bp-en csinálnak szájszűrést :S

255. yade
2010. aug. 2. 15:55

en ugy tudtam, h hpv tesztet verbol csinalnak... holnap megyek a hpv centrumba. nagyon kivancsi vagyok. nekem most a melegben nagyon viszketnek a szemolcseim a fenekemen :(( az egiferon mondjuk segit rajta, de ki birja ezt anyagilag?? egy het alatt ket tubust elkenek, ami tobb mint 3ezer forint...

az en mutetem sima eltavolitas volt, lezeres egetessel, helyi erzestelenitessel. kaptam kb. 20 szurit, aztan egyenkent kiegette a szemolcsoket. szep kis lukak maradtak utana.


a hpv es a mehnyakrak tudtommal nem feltetlenul fugg ossze, csak a hpv fo okozoja a mehnyakraknak. ezert vizsgaljak egyutt a kettot, ha van az egyik, akkor van-e a masik, mert eleg nagy ra az esely.


senki sem volt a hpv centrumban?

2010. aug. 1. 19:26
Vanessza, hogy diagnosztizálták nálad a hpv-t? Neked is van szemölcsöd?
253. 388b941089 (válaszként erre: 251. - Gumimaci30)
2010. júl. 31. 22:05

neeem, nekem hpv vírusom van, nem csak gyanúm :D

és p2-nél is van hpv, nincs összefüggésben a két eredmény, az egyik nem vonzza a másikat. a hpv egy olyan kockázati tényező ami miatt nagyobb az esélye a méhnyakrák kialakulására... de p2-es méhnyakrákszűrés eredménynél is benne lehet a szervezetben!!

252. Veronika27 (válaszként erre: 251. - Gumimaci30)
2010. júl. 31. 21:45
Én eleve úgy mentem, hogy kinövéseim voltak, viszont az eredményeim nem lettek rosszak.
2010. júl. 31. 20:52

Vanessza, P2-nél miért mondta a doki hogy HPV gyanús vagy? Én ez nem értem. HPV gyanú P3-nál van.

Tegnap volt a műtétem leszedték a szemölcsöket altatásban. Most izgulhatok nehogy visszajöjjön. A herbáriába Drags Immun nevű cseppet javasolták azt mondta a hölgy ha ez nem öli ki a vírust akkor nem tudja mi. Megpróbálom, hátha..

250. 388b941089 (válaszként erre: 249. - Yade)
2010. júl. 30. 17:17

Ez úgy volt, hogy éreztem, h összeszedtem valami fertőzést ott lent... folyásom volt... emiatt elmentem a nőgyógyászhoz, h kúráljon ki. Vett kenetet és csinált rákszűrést is. Ebből derült csak ki tök véletlenül a hpv fertőzés. De rendszeresen járok félévente szűrésre, és eddig soha nem volt hpv-m!!!!!


de milyen az a műtét, amiről beszéltek? a szemölcsök eltávolítása miatt kell?

249. yade
2010. júl. 30. 12:00

Vanessza, szerintem egy kontroll nem art.

De en nem tudom, hogy akinek nincs tunete, az honnan tudja h van hpv-je? Nalad pl. hogy diagnosztizaltak aprilisban, mi volt a gyanu oka?


Nekem azt mondta az orvos, h legalabb 6 havonta kell rakszures hpv eseten, de inkabb 3.

Persze elmulhat magatol, barmi lehet. Rakszuresre viszont kene jarnod rendszeresen, mert ha van HPV-d, az a fo okozoja a mehnyakraknak.


Nekem egesz sokaig, 25 eves koromig mindig tele volt a labam apro kicsi szemolcsokkel. Kb. felevente egetett le az orvos 20-30at. Iszonyuan kinlodtam vele, nagyon fajt, es egyszer csak elmult. Ezt a hpv-vel nem szeretnem megtenni, mert azert megiscsak koltsegesebb, kellemetlenebb, stb....

ugyhogy eleg tanacstalan vagyok!


Marika, hajlok arra, amit Te mondassz, hogy felesleges mutogetni, de az ember remenykedik, hogy hatha nem jon vissza a mutet utan. Nekem az elozo mutet tenyleg szukseges volt, mert ugyan nem okol nagysagu condyloma, de borsoszem nagysagu volt ketto, en azt nem tudtam magamon elviselni... Most pedig egy egesz erdekes borelvaltozast latok magamon, arra is azt fogom mondani, hogy azt onnan le de azonnal, 5-en megyek a dokihoz.


HPV centrumban egyikotok sem volt?

248. 388b941089 (válaszként erre: 247. - 388b941089)
2010. júl. 30. 10:56
ja meg hát ugye az immunerősítés.. ezt hangsúlyozta még ki a dokim.
2010. júl. 30. 10:53

Sziasztok!


Nálam áprilisban diagnosztizálták a hpv vírust p2 mellett, írtam is ide.. mivel jópár hónap eltelt azóta emiatt úgy tervezem, hogy ismét elmegyek rák - és hpv szűrésre. Az igazság viszont az, hogy nem nagyon alkalmaztam semmilyen kezelési módszert. (a dokim is csak azt javasolta, hogy az étkezésemre figyeljek oda, de gyógyszert vagy ilyesmit nem kaptam) Szerintetek elképzelhető, h magától elmúlt, vagy ne áltassam magam inkább??? :S:S

246. Veronika27 (válaszként erre: 245. - Marika19560)
2010. júl. 29. 20:30
Teljesen egyetértek, a nőgyógyászok nagyon félvállról veszik ezeket a dolgokat és nem adnak megfelelő felvilágosítást!
2010. júl. 29. 20:19

Ja igen kedves Jade!

A Telviran csakugyan herpeszre és övsömörre való konkrétan,viszont azt sokan elfelejtik,hogy az Aciklovir,mely ebben van, szisztematikus vírusirtó anyag,mely a virusok DNS-t rombolja szét!Szóval a herpesz azért szokványosabb a nemi szemölcsnél, de ez is vírus! amúgy nekem 1magánbőrdoki írta fel a Debreceni Tudományegyetem nemi és bőrgyógyász szakértője,nem kevés tapasztalattal!Emelett külön aciklovirt tartalmazó kenőcsöt kutyultatott ki a gyógyszerészekkel, amely másnap elkezdte nekem száritani le a szemölcsöket,nem ám hetekkel utána,hanem másnap!Szerintem nagyon fontos egy jó doktor,mivel az 1. két dokim még arról sem tájékoztatott, hogy ez HPV-vírus, én meg életemben nem is hallottam erről akkor" annyit nem mondott,hogy hölgyem ezzel nem lehet ám szexuális életet élni,amig megvan!Még jó, hogy tájékozódtam, mert még nem voltam az akkori párommal együtt hála égnek! Szóval tisztelet a kivételnek,de iszonyú felelőtlen nemtörődöm orvosok is vannak!Nem mindenki volt nemi beteg,vagy fertőzött,illene tájékozatni az embereket, hogy mi is ez valójában!Mondottam én életemben nem is hallottam nemi szemölcsről,scak lestem mit kaptam el és hogyan,még partnerem sem volt ezer éve!Szóval apszurd!

Hát sok sikert nektek és szivesen segitek ha tudok,körül vagyok véve tanácsadókkal,segitünk,ahogyan csak tudunk!Legfontosabb a belső tisztitás!!!!!!!!!Nem feladni,mert ez hosszas!

2010. júl. 29. 20:06

Kedves Gumimaci!

Azért nem bírsz kilábalni a szemölcsökből,mert ping-pongban adogatjátok át egymásnak,sajnos ez egy ilyen alattomos dög!

A fokhagyma kapszula,bocsánat ,de sz...t nem ér,én több dobozzal szedtem régen,semmit nem ér,valódit kell zabálni és nem kényeskedni,hogy büdös és nem szeretem! 1. az egészség!Bocsánat,kicsit nyers vagyok, de jót akarok!!

A p3-as leletből,kicsit nehezebb kilábalni,mint a p2-ből,ami nekem volt,nekem még a HPV-t sem mutatta ki,pedig az volt,szóval azért az időigényesebb!Nem szabad türelmetlenkedni,tudom szörnyű én is sirtam eleget az elején,de tudomásul kell venni,hogy makacs dolog és sajnos eltart2-3-4 hónapig a kezelés,de eltűnik,sőt ki lehet irtani,erős természetes vírusölő füvekkel végleg!!!!Volt, hogy 5-6 füvet összefőztem és ittam literszámra mezei zsurló-zöld tea-citromfű-csipkehús-echinahea-orbáncfű. Kérdeztem herbáriában lehet kutyulni? lehet hát!volt, hogy beleültem egy lavor ilyen kotyvalékba, mellette ittam!Minden reggel 1 kanál ezüstöt is ittam,azzal kezdtem éhgyomorra,számban több percig tartottam, úgy kell!

Fontos!..és kérlek legalább 4 hónapos kezelésig ne tedd meg!!!!!Ne műttessétek meg,mert nagyon-nagyon sok embert hallottam,hogy szinte mindenkinél visszanőtt 1 helyett 5 is!Talán 1 valakit hallottam, hogy nem nőtt vissza,de már azon is csodálkoztam!ez azért van, mert felsérti a bőrt,és jobban szétszórja magát.Van egy úgynevezett anya" ezt szakértő mesélte nekem, amely egy gyökérhálózatot hoz létre és, ha az nem pusztul el,akkor a bőr körülötte gyakorlatilag bárhol növeszthet szemölcsöt!Ez a műtét azért nem jó megoldás, mert az egész bőr fertőzött és emiatt utána is bárhol növeszthet szemölcsöt!Úgy próbáljátok elképzelni,mint pl a fa gyökere és az anya" maga a fa.Magyarán,amig belsőleg ki nem irtottuk az aktiv virust,mely gyökeret eresztett a bőrben,addig az örök valóságig fognak ezek szaporodni,hol eltűnni,hol előjönni,a műtét max a műtősnek fog segiteni a sok pénzért!Nem mondom, ha valakinek ökölnagyságú szemölcse nő,na azt azért tényleg le kell műttetni,de belsőleg annak is irtani kell majd!

2010. júl. 29. 19:49

Nagyo szívesen!


Rosszul irtam le szóval 1000 mili c-vitamint szedtem,de először 2 hétig 2000 milit,aztán lecsökkentettem,mert a vesének nem tesz jót és a zöldségekben is sok a vitamin. De az 1000 milit hagytam!Pedig visszahúzódik ettől a sok vitamintól, de azt tényleg nem tudni igy melyiktől múlnak el :-) hiszen mennyi franccal kentem!Csak eléggé elegem volt már, hogy semmivel nem tűnik el sokáig!

Azért azt nem említettem,hogy én 7 hétig napi 8-10 gerezd fokhagymát megettem minden nap,és nem érdekelt hogy bűzlök,1. az egészségem,nem más véleménye!Az pedig marhajó vírusirtó!A legjobb!

A zöld teát nem tudom hatott-e,azt nem sokat ittam,de olvastam,hogy ebből akarnak HPV -kenőcsöt!

azt is figyelembe kell vennünk,h. minden ember szervezete máshogy reagál a szerekre,növényekre!!!!Valakinek ég a gyomra a fokhagymától,nekem imádja a gyomrom és én is rajongtam érte mindig!Ennyit megenni nem sok ember bír,mint én!Valaki immunis pl a grapefruitra,de sok ismerősömnek leszedte a szemölcsit nemi helyen is!Valaki esküszik a fecskefűre,nekem nem csinált semmit,se az igazi növény leve,sem pedig a bolti tinktúra!Valakinek lehozta az ezüst pár hét alatt,valakinek semmit nem tett,valakinek pedig 4 hónap után!Szóval nem vagyunk 1formák,sajnos ez egy hülye kísérletezgetés és elég idegölő!

Én még mindig azt mondom,inkább keresgéljek mi hat a szerevezetmre és van mód gyógyitani vmivel,mint pl az AIDS amit tényleg semmivel nem tudnánk gyógyitani egyenlőre,bár az ezüsttel amerikában gyógyitottak sikeresen AIDS-es beteget is,elvétve ,de volt már ilyen is!Szerintem lassan arra is meglesz a gyógymód!Amúgy mindenre van gyógymód,csak még nem jöttek rá!Lehet a legegyszerűbb megoldás lesz a megoldás,csak még nem látják a fától az erdőt!

a középkorban sem hitték, hogy a pestist meg lehet majd gyógyitani,ma már vicc!na de a középkorban is akadtak túlélők,akik ezüst kanalakat szopogattak,mint ahogy most is gyógyulhat meg halálos beteg vmiféle megoldással!

Feladni nem szabad, ilyen hogy gyógyithatatlan nincs,max meghaladja az orvosok képességét!

242. Veronika27 (válaszként erre: 241. - Yade)
2010. júl. 28. 20:54

Egiferon? Erről még nem hallottam, de jó tudni!

Sőt azt írják, h recept nélkül lehet kapni!

241. yade
2010. júl. 28. 15:09

Marika, en amiota az eszemet tudom, napi legalabb 1 liter sima zold teat iszom. Baromi egeszsegesen eszem, minden nap zoldseg, gyumolcs, tejtermek, valtozatossag, keves cukor, keves zsir, stb.

En ugy tudtam, h a Telviran herpesz fertozesre valo. Az Egiferont viszont jo szivvel ajanlom mindenkinek, tenyleg nagyon jo, es nezzetek utana, kifejezetten hpv-re valo.

Nem vagyok arrol meggyozodve, bar nagyon jo, h Neked bevalt, hogy ennyi szerrel kened. En most "csak" az egiferonnal es ezust kolloiddal kenem ott magam. Ugy erzem, h elkezdtek a szemolcsok visszahuzodni, majd kivancsi vagyok, hogy a borgyogyasz mit mond a hogyan tovabb kerdesre.

En is fel fogom vetni, hogy meg kell-e muteni, de halistennek nagyon bizom ebben az orvosban, igy hallgatni fogok ra. Es nem a penzert csinalja, mert rengetegszer nem is ker penzt a maganrendelesen sem tolem.

Gumimaci, a szurikat nem tudom, hova adtak be, mert nem neztem oda, de a teljes intim teruletet korbe szurkalta azt tudom. Konkretan a huvelynyilasnal es a gatnal voltak szemolcsok, tehat gondolom arrafele. Lehet, hogy jobban jarsz az altatassal, de en kizart, hogy befekudjek korhazba, akar egy napra is, igy en inkabb szenvedek, csak azt ne kelljen.

A kabitas, nem is tudom milyen, de eleg kaba voltam a fajdalomtol :))

Lehet h a nogyogyasz ugy gondolta a korulmetelest, h higieniai szempontbol hasznos lenne, de azt hiszem, felnottkent ez egy eleg drasztikus beavatkozas. Egyebkent nyugati orszagokban altalanosan preferaljak a nok a korulmetelt peniszt, igy en mar csak ezert is megcsinaltatnam, ha pasi lennek, foleg ha meg ajanlott is.

Lanyok, annyi rossz orvos van, hogy teljesen elkeserito. En most nagyon zokon vettem, h az elozo nogyogyasz igy kezelt engem, irtam is neki egy baratsagtalan levelet, es tovabbi lepeseket is fogok tenni az ugyben, a reakciojatol fuggoen, mert ez nem allapot, h oruljunk, ha rankneznek egyaltalan!

240. Veronika27 (válaszként erre: 239. - Gumimaci30)
2010. júl. 28. 13:04

A körülmetélést én sem értem.

Az én páromnak is van, de nem ott.

Azért sem értem, mert a vírus magában a szervezetben van benne, nem pedig a bőr alatt, ott csak a bacik bújnak meg. Tehát nem kell metélni. Ekkora hülyeséget...

Cserélj orvost szerintem...

2010. júl. 28. 13:02

Köszönjük az infókat Marika!! Én fokhagymakúrát csinálok (fokhagymakivonatból) én is szedem az ezüstkolloidot, vitaminokat. Hiszem hogy a kenetem P3-ról ezek miatt lett P2. De a szemölcsöket nem bírom kiírtani. pénteken leégetik és nagyon félek hogy visszanől.

Yade: A szurit a szemölcsök mellé adták be? Több szurit is kaptál? Még a gondolatától is rosszul vagyok...nekem a nőgyógyászom fogja leégetni, ő mondta hogy elaltat. Azóta úgy tudom hogy kábítani fog, de még így is félek, mert az nem altatás. Van akit kábítottak már???

Amikor másodszor is P3 lett a cytologiám akkor úgy volt hogy megműt a nőgyógyász, csak előtte volt pár héttel egy mandulaműtétem, és a nőgyógyász valami más orvossal konzultálva azt javasolták, hogy várjunk még 2 hónapot, mert le van gyengülve az immunr. és nem lenne jó most a műtét. Addig erősítettem az immunrendszerem, a következő cytologiam P2 lett. Örültünk is aztán előjöttek a szemölcsök.

A körülmetélést a nőgyógyászom mondta a páromnak. Merthogy mindig vissza fog fertőzni engem.

Telviran krémmel kenegettük még mindketten de nem múlt el.

Az ezüstkolloidot próbáld ki mindenképp szerintem, a neten olvastam valahol hogy volt akinek elmúlt a Hpv-je tőle.

Mindenesetre szerintem ez egy kitartó, makacs vírus,és csak hosszú "munkával" lehet tőle megszabadulni.

Az óvszer pedig nem véd teljesen, mert a nemi szerv körül a bőrön is megbújik, igy azok érintkezésével is megfertőzhet.Szóval ide-oda adogathatja az ember még úgy is.

2010. júl. 28. 08:10

Én ezekkel kezeltem magam:

100mili C-vitamin

fokhagyma minden nap hetekig

supradin

rengeteg zöldség,gyümölcs,minden teát citromkarikával

napi 1 evőkanál ezüst colloid

TElviran 200 és a kenőcse

zöld tea-mezei zsurló tea-citromfű tea-orbáncfű tea-csipkehús tea-kasvirág tea(echinahea)


a szemölcsre kentem: Prillian ezüst forrásoldat(szintiszta ezüst) arra rá grapefruit magot(de csak Ökoneteset,többi nem jó),propolisz tinktúrát,és ezekre rá a telviran kenőcsöt

Sorban leszárad mind!Idő kell,de nap min nap egyre több tűnik el,majd kiirtódik belül is!


Hát elég gáz,de ennyi szentsz....t kellett a kiirtásukért.Én meg akartam gyógyulni,az akarat sokat ér,de tenni is kell a belső tisztitásért,az fontosabb,mint kivül leszedegetni idióta módon,ahogy egyes orvosok teszik,műtéttel annál több nő vissza,tiszta baromság meg pénzkidobás!!!!

2010. júl. 28. 07:55

HPV: megoldás lehet a zöld tea


Forrás: hvg.hu


Egy növényi összetevőket, köztük zöldteakivonatot tartalmazó kenőcs hatékony és jól tolerálható kezelést jelent a genitáliák környékén megjelenő, vírus által okozott szemölcsök ellen - állítja egy, az Obstetrics and Gynecology című amerikai orvosi szaklap júniusi számában megjelent tanulmány.

A zöld tea


"A zöld teában található szinekatekinnek több kedvező biológiai hatása van, beleértve vírusellenes és antioxidáns tulajdonságait" - mondta Silvio Tatti argentin kutató, a Buenos Aires-i Egyetem munkatársa.


A HPV és a zöld tea


A nemi szervek és a végbélnyílás környékén megjelenő szemölcsöket a humán papilloma vírus (HPV) okozza, és jelenleg nincs könnyen alkalmazható, hatékony, kevés mellékhatással járó kezelési módja. A mostani kezelés vagy valamilyen formában történő sebészi eltávolítás (például leégetés, lézeres kezelés), vagy toxikus vírusellenes hatóanyagok helyi alkalmazása. Ezért nagy a szakemberek érdeklődése a nyolcféle katekin (primér fenol) keverékéből álló szinekatekin hatóanyag iránt, melyet a zöld tea leveléből vonnak ki.


Hatékonyabb a zöld tea hatóanyaga


Kutatásai során Tatti csoportja több mint 500 olyan felnőttet kezelt, akiknek 2-30 szemölcse volt, legfeljebb 16 hétig, illetve a szemölcsök eltűnéséig. A kenőcs vagy 10, vagy 15 százalékos szinekatekint tartalmazott, vagy inaktív anyagot. Mindkét csoportban, ahol a szinekatekint alkalmazták, a szemölcsök teljesen eltűntek a páciensek 57 százaléknál, míg a kontrollcsoportban lévő pácienseknek csak 34 százalékánál. A hatóanyagos kezelésnél a szemölcsök legalább fele letisztult a páciensek háromnegyedénél, míg a kontrollcsoportnál ez a szám 51 százalék volt.


Tessenek inni minden nap és borogatni a conylomákat!!Sok sikert!

236. yade
2010. júl. 27. 17:05

szia gumimaci,

kozben nekem is megjott a rakszures eredmenye: P3. antibiotikumot kaptam, es huvelytablettat, es elkezdtem en is immunerositonek szedni a grapefruit cseppeket.

aug 3-an megyek a hpv centrumba, tipizalasra. nem tudom, h tudjatok-e, h p3-as cytologiaval ezt mar tamogatja a tb. Volt mar valaki a hpv centrumban?


aug. 5en megyek vissza a borgyogyaszhoz, megint mutetre. nekem azt mondtak, h mire Te mar latod "laikus" szemmel a szemolcsot, akkor az mar honapok ota ott van.

nekem helyi erzestelenitessel csinalta, es a szuri beadasa pokolian fajt, nem akarok hazudni :(( ettol feltem es felek most is a legjobban. en kertem, h igy csinaljak, en nem akarok korhazba menni meg kabitva/altatva lenni. maga az egetes mar nem faj, illetve en csak ilyen nagyon meleget ereztem.

milyen orvos fogja eltavolitani?


hat latod, nekem visszanott, allitolag eleg nagy az esely erre, es en sem tudom, hogy hogyan lesz... valszeg egy kemeny menet. en mar vegigcsinaltam ezt csak a labamon levo szemolcsokkel, az ekcemammal is szenvedek folyton uh nem egy leanyalom.


ez a korulmeteles nekem furi, nem hiszem, h tenyleg ez kene... milyen orvos mondta ezt? a fiuknak a makk reszen szokott lenni ilyen teljesen artalmatlan dolog, ami ilyen potty, nem tudom a nevet...


en most Egiferon gellel kenem magam, es hasznal valamennyire, de eleg draga az is... :(

kitartas...


amikor a masodik cytologiad is p3 lett, akkor nem akartak szovetmintat venni a mehnyakadrol? mert nekem azt mondta a doki, h akkor az lesz...

2010. júl. 23. 13:28

Sziasztok! Szeptemberben lesz egy éve hogy a szokásos éves rákszűréskor a kenet eredményem p3-as lett.Kaptam Isopr.de 2 hónap múlva ugyanúgy P3.Ezután próbáltam mindenfélékkel erősíteni az immunrendszerem: Grapefruit csepp, ezüstkolloid oldat, fokhagymakúra, sok c vitamin. Idén májusban a kenetem P2, nagyon örültem! Viszont kezdtek kis szemölcsök megjelenni a hüvelyem és végbélnyílás körül. A nőgyógyászom ezeket kis csipesszel leszedegette kb 3 alkalommal( mit ne mondjak nem volt kellemes...) mert mindig visszanőttek. A héten voltam nála és mivel megint ott vannak, le fogja égetni.Azt mondta fájdalmas, ezért kábításban fogja leszedni. Kérdezném mindenkitől akinek már volt ilyen, akár kábításban akár minden érzéstelenítés nélkül, hogy fájdalmas volt-e??

Az előttem álló hozzászólásban olvasom, hogy fájt nagyon. Neked érzéstelenítés nélkül volt?

Írjatok mert nagyon izgulok, jövő hét pénteken távolítják el.

Közben én is azon gondolkodom, hogy mi van ha utána ismét visszanől? Minden hónapban befekszem a kórházba leszedetni??

Yade-nál olvasom, neked most szedték le és máris visszanőtt!

Egyébként nálunk a párom nemi szervén is van néhány nagyon pici pötty, állítólag körbe kell metélni őt, különben sosem tűnik el és mindig oda vissza adogatjuk... Aki tud válaszolni a kérdésemre kérem írjon!!!

234. yade
2010. júl. 20. 09:55

sziasztok,

en egy honapja vettem eszre magamon a hpv tuneteit, konkretan ketto borso nagysagu szemolcsot a huvelynyilas mellett, ket ket oldalt. egybol sejtettem, h az, de elmentem nogyogyaszhoz, aki ilyen kenegetos szert irt fel, h azzal marassam le. "nyugtatgatott", h egy honap alatt ne is varjak javulast. ezek utan elmentem a borgyogyaszomhoz, aki az egyetlen orvos, akiben megbizom, es kertem, h szedje le. Meg is mutott, es sajnalattal kozolte, h nagyon sok kis apro van a fenekemen es a gat tajekon is.


Eloszor felhaborit, h a nogyogyasznak eszebe sem jutott megnezni ezt a teruletet, hiaba kenegettem volna a ket nagy szemolcsot a huvelyemnel, ha a fenekemen minden marad a regiben, sajat magam fertoztem volna.


A borgyogyasz azt is elmondta, h valszeg en fertoztem ennyi el, es igaza is van sajnos, mert valoban piszkalgattam azt a teruletet, mert azt hittem, h benott szorszalak. tenyleg teljesen ugy neztek ki, es olyan erzes volt.


most egy het telt el a mutet ota, a cytologia eredmenyt meg varom, de mar most megint kijott egy csomo szemolcs a popsimnal :((( nagyon el vagyok keseredve! nagyon fajdalmas volt a mutet es nem is volt olcso, igy van valakinek olyan tapasztalata, h mutet utan mire szamithat az ember???


paromon az eg vilagon semmi sem latszik.. es azt mondta az orvos, h ha hordozo, akkor azt kb. ki se tudjak mutatni :(

233. ccnaee
2010. máj. 7. 11:22

Helló nekem az nem tiszta hogy hol kell kérni ezt a HPV tipizálást mert lassan 8 hónapja ezzel szenvedünk a párommal és most mondta a 4. bőrgyógyász illetve a nőgyógyásza, hogy el kéne menni erre a HPV tipizálásra......miután vagy 50e ezret kifizetünk mindenféle kenőcsre meg lézerezgetésre.

Kb 2 hete voltam a STD centrum 8.ker Mária utca 41 alatt és kaptam is időpontot.....05.14-re de azt senki nem mondta ,hogy itt is fizetni kell és azt se ,hogy menyit. Vagy hogy mit fognak ott velem csinálni.(gondolom stresszes napjuk volt) Közölték, hogy telefonon kellet volna időpontot kérni.....ma vagy 40 percen (8-9 között) keresztül próbáltam őket elérni hogy időpontot kérjek a páromnak is mert vidékről nem kis megerőltetés felrucangatni Pestre.


.....lényegében valaki el tudná mondani ennek az egésznek a folyamatát ,hogy hol is kéne, mit, és menyiért csinálni? A teszt után a kezelést ki végzi és hol? És mért nincs is ezen normálisan megszervezve?......Ha megtudják alapítani a HPV típusát, utána meg is tudnak gyógyítani?...Menyi idő múlva van eredmény?


Előre is köszönőm a választ!

232. Sly001 (válaszként erre: 231. - Veronika27)
2010. máj. 4. 21:07
És az is valószínű,hogy a párodnak gyenge az immunrendszere,ha szemölcs jött ki rajta.De ilyen esetekben felesleges azon aggodalmaskodni,ki kitől kaphatta.Ez úgysem derül ki,bárki lehet tünetmentes hordozó.
231. Veronika27 (válaszként erre: 230. - Szancsee)
2010. máj. 4. 20:04

A vírus attól benned van! Ettől nem lehet megszabadulni.

Jó esély van rá, hogy a párod tőled kapta el.

2010. máj. 4. 19:08
Sziasztok!segítsetek légyszi!kb 10 éve volt hpv-m, akkor 3 hónapig kaptam iso-t, amitől helyrejöttem. Most a páromnak (2 éve vagyunk együtt) egy kis szemölcs jött ki a nemi szervén, elment a dokihoz, és mondták, hogy hpv vírus. Én is elmentem rákszűrésre, és p2 negatív lett az eredmény. Így ez azt jelenti, hogy nem vagyok hpv-s, hogy nem kaptam el a páromtól?vagy ő kapta el tőlem, mert nekem már volt, csak tünetmentes vagyok?azért kértem 5.500 forintos hpv tipizálást, mert mondta a doki, hogy a p2 negatív nem jelent semmit. Nem értem, hogy most akkor mi van?
229. Sly001
2010. ápr. 24. 23:47
Persze!Általában 3 hónapot szokott mondani a doki,és fontos a partner kezelése is ugyanezekkel a gyógyszerekkel!!!
228. 388b941089 (válaszként erre: 226. - Sly001)
2010. ápr. 24. 16:13
akkor véleményed szerint elég, ha 2 hónap múlva elmegyek megint a szűrésre és slussz?
227. 388b941089 (válaszként erre: 225. - Sly001)
2010. ápr. 24. 16:12
Tök jó!!!
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook