Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
1126. tiku (válaszként erre: 1125. - D.11)
2015. okt. 23. 14:04

Kedves Mindenki!


Látom, hogy kihalt a fórum. Én igazából a nagy ijedtség és kálvária után írok nektek. Hátha tudok valakinek segíteni.


Pár hónapja új párommal történt együttlét után kijöttek rajtam a szemölcsök, azonnal orvos mondanom sem kell, teljesen elkeseredtem h kb. sehogy sem lehet ezután együtt lenni jó pár hónapig. Az orvos aldarát írt fel, én pedig megrendeltem az Indol 3 carbinolt, ami elvileg ezeket a hpv-s sejteket pusztítja, mellé zöld tea és echinácia csepp. És most jön a jó hír, 3 hónappal a fertőzés után teljesen eltűntek a szemölcsök és a héten megjött a hpv eredményem is, teljesen negatív. Ami meglepő volt, mert a fertőzést ritkán küzdi le a szervezet ilyen gyorsan. Én nagyon el voltam keseredve, ezért mérhetetlen boldogság ez nekem. Remélem ti is gyorsan gyógyultok majd!

1125. D.11 (válaszként erre: 1124. - Nikibella)
2015. aug. 24. 09:44

Nem tudom, hogy hogy csinálják férfinál, gondolom kenetet kellene venni... az a logikus :S

Én egy kúrát használtam el, kicsit költséges :( A grapefruit cseppes tampon gazdaságosabb, de azt csak higított cseppel használhatod :(

Az isoprinosint megmondták a dokik, hogy semmit sem ér...

Hát kitartást neked, én kövi hónapban megyek kontrollra :(

1124. Nikibella (válaszként erre: 1123. - D.11)
2015. aug. 20. 11:20

Hali

Ő is szedi a D,és E vitamint,gondolkoztam rajta,hogy neki is ki iratom az isoromisont,mondjuk nem hiszem,hogy használ én már rengeteget megettem belölle,de lehet nekem már ezért nem hat mert tele van vele a szervezetem de szerintem neki jó lessz.Mi voltunk egy magán urologusnál csináltattunk egy vizsgálatot .Nála nem találták,csak ez is ismét egy kicsit furi volt nekem,hogy vizeletből vették le a mintát.Te meddig használtad ezt a kuppot???

1123. D.11 (válaszként erre: 1122. - Nikibella)
2015. aug. 18. 15:47

Nagyon helyes, akkor nem lazsálsz :) Muszáj kitartóan...!

Nem a páromat nem vizsgálták, és ugy tudom, hogy ő is elkapta, mivel nem használunk óvszert és így folyamatosan visszafertőzhet....

Annyit mondtak anno, hogy betadin oldattal kell kenegetniük, elvileg az nekik elég... de szerintem szedhetné a D-vitamint ő is.

1122. Nikibella (válaszként erre: 1121. - D.11)
2015. aug. 18. 15:38

Szia

Köszi az infót. Igen szedem a C, D,E,vitamint. grapefruit csepp reggel és este 10 cseppet.

Valamint a cickafarka és palástfü teát iszom reggel este.Remélem ezek a cuccok segítenek meggyógyulni.Én már egyszer sajna beleestem ebbe a hülye vírusba 18 évesen.Akkor megműtöttek,elmúlott. van egy 6 éves kislányom is,de a fene gondolt arra hogy megint összeszedem ezt a nyavalyát.Még annyit szeretnék kérdezni a párodat is megvizsgálták??

1121. D.11 (válaszként erre: 1120. - Nikibella)
2015. aug. 18. 13:31

Szia!


Igen-igen! Én is meglepődtem :D de nyugi, ez azért van mert természetes a cucc és kézileg gyártják, csomagolják :)

Lefekvés előtt helyezd fel közvetlen, mert elég hamar olvas és folyik ki.

Másnap pedig tudod, tisztasági betét :(

D-vitamint is szeded??? :)

1120. Nikibella (válaszként erre: 1111. - D.11)
2015. aug. 17. 16:36

Szia

Rendeltem a LadyVita grapefruitos kúpot interneten,és annyit szeretnék kérdezni,hogy ,a neten rendelted-e? Én ott rendeltem Egézség Pláza.

Csak nekem egy kicsit furi a csomagolása. Egy dobozba be volt dobálva 10 darab kupp egyenként perforált alufóliába csomagolva.Annyit szeretnék kérdezni tölled te is igy vetted?? Köszike szépen.Szép napot

1119. D.11 (válaszként erre: 1117. - Bea11)
2015. aug. 4. 12:00

Nekem a volt paromat megvizsgaltak, azt mondta, hogy neki nem azt talaltak mint nalam, de valami volt... Nem voltunk mar egyutt, igy annyira nem mentunk bele....

Vannak neki is kezelesek, azt mondjak, hogy betadinnal kellene kenegetnie magat, es szerintem egyetek sok d-vitamint....

1118. D.11 (válaszként erre: 1117. - Bea11)
2015. aug. 4. 11:58

Oooo basszus, nagyon sajnalom :((((( ez borzaszto :(

Ugy gondolom, hogy nagy baj mar nem lehet igy :( de azert fel evente menj el vizsgalatra, plusz van egy olyan vizsgalat hogy tumormarkert neznek.... Draga, de lehet meger egy probat :(

1117. Bea11
2015. júl. 28. 22:38

Sziasztok!

Nekem hpv 45-ös magas rizikójú vírus fertőzés és pozitív cytológiai lelet miatt csináltak ez év májusában konizációt, ami igazolta a méhnyakrákot (szerencsére in situ). Ezek után méheltávolításon estem át most júliusban, a doki szerint ezzel meg is gyógyultam.

DE: én egyáltalán nem vagyok nyugodt!!! Ezzel együtt a hpv fertőzés is "elmúlt" vajon? Férjemet nem kellene megvizsgálni?

A félelmeim oka:

[link]

Van valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalata? (Párját is megvizsgálták esetleg, vagy tovább vizsgáltatta magát egyéb (nem nőgyógyászati) irányban is?

1116. odorne (válaszként erre: 1115. - D.11)
2015. júl. 13. 19:46
Szia D11!Neked mikor mondták,hogy milyen törzs?És kapsz valami kezelést?
1115. D.11 (válaszként erre: 1113. - Dottata)
2015. júl. 13. 13:29

Szia Dottata!

Ez nagyon jó és érdekes kérdés, erre a válasz engem is érdekelne, mert szeretnénk kisbabát :(

Úgy gondolom, hogy a baba miatt feltétlen fontos a császár, hogy véletlenül se legyen baja.

Egyébként meg ugy gondolom, hogy a terhesség sok nőt rendbe tesz, így van esély a gyógyulásra és hogy renegerálódik ott minden (remélem nem beszélek butaságokat). Nekem is P3 CIN', LSIL és 16-18-as törzs...

1114. D.11 (válaszként erre: 1112. - Odorne)
2015. júl. 13. 13:27

Szia!


Na én ilyennel még nem találkoztam :(

Nekem csak folyásom van elég sokszor :( de az mihez képest, normális!

1113. Dottata
2015. júl. 10. 17:10

Sziasztok!


Van itt valaki, akinél terhesség alatt derült ki, hogy hpv-je van?

13 hetes vagyok, a rákszűrés eredményem p3 lett és 16-os hpv . Az orvosom azt mondta, hogy csak császárral szülhetek és utána meg is fog műteni. Van valakinek erről tapasztalata? Terhesség alatt nem rosszabbodhat ez az eredmény? Gyógyszert nem kaptam rá semmit, azt mondták ilyenkor nem lehet.

1112. odorne (válaszként erre: 1111. - D.11)
2015. júl. 10. 11:16
Szia,köszi tanácsod.Az normális,hogy vérzek és fehér darabok jönnek ki belőlem? :/
1111. D.11 (válaszként erre: 1110. - Odorne)
2015. júl. 10. 09:53

Szia!


Amit én tudok ajánlani, rengeteg D-vitamint szedj és lehet kapni a LadyVita grapefruitos kúpot. Drága, de nagyon ajánlják én vettem...

Vagy ha megvan, akkor a tampont higított grapef. cseppbe mártod és úgy teszed fel....

Én így próbálkozom. Áprilisban nem szólt vissza a doki, hogy mi az eredmény. Vagy van még vagy már nins, de nem romlott!

1110. odorne
2015. júl. 8. 14:10
Sziasztok!Tegnap kaptam meg a május 20-ai rákszűrés eredményem.P3 LSIL HPV CIN1.Ma bementem kórházba és kaptam 10db Betadine kúpot .Ez tényleg elég lenne?Szeptemberbe kell mennem controllra!
1109. D.11 (válaszként erre: 1108. - Tormás30)
2015. jún. 15. 11:39
Köszii :))
1108. Tormás30
2015. jún. 15. 09:05

Minden esetre nagyon drukkolok nektek :) Tegnap voltunk strandolni próbálok kikapcsolni és pozitív lenni:)

D-vitamin megy napi 3000 egység és 1000 egység c vitamin folsav szelén E-vitamin.

1107. D.11 (válaszként erre: 1106. - Tormás30)
2015. jún. 12. 09:51

Sok jót hallottam erről a gyügyszerről :) Remélem nekünk is beválik ;)


Nem nem voltak szemölcsök sose, így nem tudom, hogy arra mi a legjobb megoldás :( Viszont tényleg a sok-sok D-vitamin, grapefurit csepp (esetleg rendelj Ladyvita hüvelykúpot...) vagy grape cseppes tampon ami segít ebben...

1106. Tormás30
2015. jún. 12. 09:06

Az IR+PCOS diétával sporttal és Metforminttel lehet kezelni. Az egyik ismerősöm szintén pajzsmirigy alulműködésben szenved és szintén PCOSa van. Nem volt mensije gyógyszerrel hozták meg neki. Most nem rég kezdte el szedni a Metformint 35 ciklusnapon végre lett magától peteérése és természetes úton megfogant. Most tesztelt pár napja pozit. A Metformint kb. 3 hete szedi. :)


Eddig gombára kezelt a nődoki. 1 hete voltam nála mert már akkor egy hete kínlódtam és most is kínlódok vele. Enyhén viszkető érzés a hüvelyben és kinövésekkel van tele az egyik oldal. Először azt mondta hogy lehet herpesz aztán megnézte a HPV eredményem és azt mondta rá hogy gomba.... Vett kenetet belőle. Na most ahogy olvasom ez inkább szemölcs lesz.... Mit tudok vele kezdeni? Van itthon alma ecet kezeljem azzal? Vagy várjam meg amíg kész lesz a tenyésztés eredménye?

1105. D.11 (válaszként erre: 1104. - Tormás30)
2015. jún. 12. 08:34

Ez tervben volt, hogy ha legyőzzük ezt a nyavaját akkor oltás! Mindenképpen!


Köszönjük :) Tegnap megbeszéltük, hogy leteszem hó végén a gyógyszert és nem védekezünk, megadjuk az esélyét... és ha nem jön, megyünk tovább :)

1104. Tormás30
2015. jún. 11. 20:11

Szia!

Most néztem egy videot amiben a HPV-ről beszél egy doki. Abban azt mondja ha azt a varienst kapod el ami a legveszélyesebb pl a 18as, de ha ki tudsz menni belőle és a negatív lesz a HPV szűrésed rá akkor is be tudod magad oltatni. [link]


Drukkolok hogy inszemmel össze jöjjön a baba nektek :)

1103. D.11 (válaszként erre: 1102. - Tormás30)
2015. jún. 11. 09:41

Szia!

Semmi gond :) Na akkor neked jól össze jött...

Nekem is tegnap mondta az endo-doki hogy született PCOS-em van, jövőhéten megyek IR-re... :S És szednem kell fogi gátlót, mert vastagszik a petefészkem, már igy is nagyobb az átlagnál. Ha gyereket szeretnénk, akkor max egy hónappal előtte hagyhatom el a bogyót, mert nem tesz jót, ha nem szedem :( És mindenképpen inszeminációval eshetek teherbe :(

Mivel nekem a rákkeltő HPV-van így szerintem fölösleges a védőoltás, mert a legijesztőbbet már megkaptam :(

Isopresintől nem érzed magad rosszul? Széép nagy dózisban szeded a D-vitamint! Én is ráfekszem a nagyobb adagra!

Akkor most a oltás miatt is szüneteltek gondolom :(

1102. Tormás30
2015. jún. 11. 09:36

Szia! Bocsi hogy csak most válaszolok de el romlott a számítógépem. Már egy éve baba projekten vagyunk de nem jön össze. Kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem van és Inzulin rezisztenciám PCOS-sal. A hormonjaim most már rendben vannak de még a páromnak el kell mennie sperma vizsgálatra. Egyenlőre ahogy kivettem a doki szavaiból felejtős a projekt mert azt mondta a sperma vizsgálatra hogy nem sürgős. Mivel nem mondott semmit a HPV-re csak annyit hogy 6 hónap múlva ismétlés elmentem a házi dokimhoz. Ő beszélt egy nőgyógyász főorvossal ő nem javasolja a HPV ellen a védő oltást. De a házi orvosommal közösen úgy döntöttük hogy beadja. Tegnap szerencsém volt mert az Örs vezér téri sztk Benu patikában csak 17999ft a védőoltás darabja 35000 ft helyett:) 4 hét múlva kapom a 2-at 6 hónap múlva a 3-at. Ha már a többi vírus törzs ellen meg tudom magam védeni megéri.


D-vitamint minden nap szedek 3000 egységet. Ja és felírta a Isopresint is.

1101. D.11 (válaszként erre: 1100. - Tormás30)
2015. jún. 8. 09:31

És mit mondtak egyébként, hogy HPV és babyt szeretnétek? Vagy nem beszéltetek a dokival erről? Engem most érdekel ez, hogy ebben a esetben mit és hogyan lehet, mert lehetséges, hogy a terhesség rendbe rak.... ebben bízom.


Nagyon sajnálom, ami történt, de ne erre koncentrálj, nem szabad bevonzani!!! Csak előre és járj utána mit és hogyan lehet.

D-vitamin ezerrel!!!

1100. Tormás30
2015. jún. 5. 17:25
Hallod ugyan kitől? :) Baba projekten vagyunk ezért ez a sok vitamin. Izulin rezisztenciám van pajzsmirigy alulműködéssel megspékelve. Van már két gyerkőc és szeretnénk egy harmadikat is. 2013 januárjában még negatív volt a citológiám aztán szeptemberben megszületett a kisfiam. 2014 szeptemberében az éves rákszűrésen lett P2 HPV gyanús a citológiám és most lett tipizálva. Ugye a nő doki csak annyit mondott menjek 6 havonta kontrollra. De azt hogy immunrendszert kell erősíteni már elfelejtette közölni. Ezt megfejelve össze szedtem egy gombás fertőzést is ami makacsnak bizonyul. Arra kaptam most kúpt és kenőcsöt. 3 hét múlva kontroll arra a tenyésztést levette. 33 éves leszek júliusban. És félek mert a nagymamámnak miómája volt ki kellett pakolni, anyukámnak szintén miómája volt fél év alatt akkor lett mint egy csecsemő feje. Ki kellett pakolni őt is. Mind a ketten rákbetegek voltak. A mamámat 59 évesen anyukámat ma egy hónapja 56 évesen temettük el. Tüdő rákban halt meg :(. Nem szeretnék az ő sorsukra jutni. :(
1099. D.11 (válaszként erre: 1098. - Tormás30)
2015. jún. 5. 12:39

Na ahogy hallom elég felkészült vagy :)

Nekem 2014 tavaszán azóta maradt is a P3 CIN1... sok szűrésen voltam már, van hogy 3 havonta megyek, mert rettegek...

Neked? Hány éves vagy?(ha nem indiszkrét kérdés)

1098. Tormás30
2015. jún. 5. 12:16

Szia!


Köszönöm a választ. D-vitamint C-vitamint E-vitamint szelént folsavat vasat szedek mellé virágport valamint propoliszos mézet. Ezt a grapefruitos cseppet mindenképen kipróbálom :) Neked mikor diagnosztizálták?

1097. D.11 (válaszként erre: 1096. - Tormás30)
2015. jún. 5. 10:21

Szia!



alacsony rizikójú: 6, 11*, 40, 42, 43


magas rizikójú : 16, 18**,31, 35, 45, 58


*A humán papillómavírus 6-os és 11-es típusa a genitális szemölcsök mintegy 90%-áért felelős.

** A humán papillómavírus 16-os és 18-as típusa a méhnyakrák és a CIN 2/3-esetek több mint 70%-áért felelős.


Nekem P3 CIN1 volt és 16-18 törzsel :( Irt fel egy doki isoprinosint, de semmire sem jó. Az erős szervezetnek le kell küzdenie. Áprilisban voltam szűrésen, de a doki nem hívott fel... stagnál vagy javult, de nem romlott. Fél évente kötelezően menj!!!!

Amit nekem javasoltak: Rengeted D-vitamin, ha dohányzol tedd le, mert az is felelős ezért, illetve lehet kapni LadyVita grapefruitos hüvelykúpot (drága), ha menstruálsz azt is megpróbálhatod (én csináltam), hogy veszel grapefruit cseppet és a tampont elviekben a hígitott grapefruit cseppbe mártod és úgy teszed fel. A grapefruit cseppet mondja mindenki, hogy erre jó.. nekem is eddig jól áll a dolog.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook