Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgetek az állataimmal, nevük is van. Tegnap Pimpával a... fórum

Beszélgetek az állataimmal, nevük is van. Tegnap Pimpával a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 22. 12:11
Sziasztok én a halainknak meg a növényeimnek köszönök be. Amikor szabira megyünk és elutazunk 2hetre, akkor meg Jók legyetek gyerekek. Jah amikor hazaertunk akkor a lakásnak is köszönök Szervusz Ház, az élőlényeimnek meg " Mindenki jól van?"
17. Myra
márc. 21. 10:47
Teljesen normális dolog , én szoktam beszélgetni az állataimmal.
16. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 08:55
🧡🐈💚
15. libikóka (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
márc. 20. 15:43
Igen,, ez is válasz.
14. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Libikóka)
márc. 20. 15:29
mi van kutya.ha rossz napja van,majd leharapja a fejemet,10 centi híján.
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Jozsi.38)
márc. 20. 14:53
Ohhh,,pedig válaszolnak:DD
márc. 20. 14:42
Ezzel egészen addig nincs semmi probléma, amíg azt nem hallod, hogy válaszolnak :)
márc. 20. 13:09

Még a szomszéd állatokkal is, odajönnek, hízelegnek.

Beszélgetünk.

10. Alnisa
márc. 20. 10:52
Nem baj ez, mi is beszélünk az állatainkkal és ők is velünk.
9. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 09:46
Ez nagyon cuki 💗😊 Az állatoknak is van lelkük és érzik ha szeretik őket, jól esik nekik.
8. tien
márc. 20. 09:16

Én még énekelni is szoktam Prézlinek (kutyus ), hallják a szomszédok is.

Általában "megbeszélünk"mindent (szépen pisilt ,ügyesen kakilt és nem ásott le Kínába)

7. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 09:14
De jó, én is beszélgetek a macskámmal.🤭🐈‍⬛
márc. 20. 09:13

Engem is hülyének néztek párszor, amikor az utcán szóltam a vizslámnak: -Léda, gyere ide mamához!


Az unokától ezt hallotta folyton, hogy Mama, megtanulta, hogy az vagyok én. Nincs ezzel semmi baj. Volt idő, amikor kettesben laktunk, na akkor meg pláne vele beszélgettem, mert nem volt kivel. :)

5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Amaunet)
márc. 20. 09:10
Helyes!
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 09:09

Nincs ezzel semmi gond - szerintem.

Én is beszélek a macskákkal, a kutyával (Negró, Lucy és Fürge). Nagyon várják, hogy megjelenjek az udvaron és le nem szakadnak rólam.:)

A kakast Bélának hívják. Vele és a tyúkokkal is beszélek. Annyira hozzám vannak szokva, hogy ők is simogathatóak.:)

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 09:09
Az álatokkal való beszélgetés szívet melengető érzés, a szomszédokon való agyalás egyértelműen nem. A választás pedig a tied.😀
márc. 20. 09:02
Ez aranyos. Gondolom, Pimpa egy kutyus.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook