Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Berghome edényekről tapasztalatokatokat tudnátok írni? fórum

Berghome edényekről tapasztalatokatokat tudnátok írni? (tudásbázis kérdés)


16. lanema
2011. nov. 5. 18:28
Sziasztok!Én most szeretnék venni egy Berghaus edénykészletet 60000.- nem tudom,hogy megéri-e.vadi új.Zepter edény bemutatón voltam ott 600000.- kérnek egy készletért.no azt nagyon irreálisnak tartom,ezért rákerestem a Neten és ott találtam a Berghausra.nekem úgy tűnik tud annyit mint a zepter,de nem tudom,hogy érdemes beruházni.ha valakinek van személyes tapasztalata,kérem irjon!!
2010. nov. 13. 13:54
viszont horror drága volt:(((( kb. 3 e.el olcsóbb, mint a valódi:((((
14. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - Doresz88)
2010. nov. 13. 13:53
hmmm. biztos nem kamu, mert ugye a berghoffnak van berghause terméke, amit a német anyanyelvűek simán átkeresztelnek angol berghome-ra. hátha úgy jobban fogy:)))
2010. nov. 11. 12:18

[link]


Most rákerestem a berghome-ra, találtam egy eladót, akinél van kép is. Na az én -hoffom is ugyanígy néz ki! Lehet hogy időközben átnevezték, nem biztos hogy kamu az! :)

12. doresz88 (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2010. nov. 11. 12:14
Nembiztos! Ott az oldalon van berghaus is, szóval simán létezhet berghome!
2010. nov. 11. 11:47

köszi!

At hiszem, hogy valami utánzatot kaptam..

ez kicsit szomorú, mert biztos át** anyósákat, de legalább biztos nem volt horror-drága, szóval nem zavar annyira. remélem azért használható.

2010. nov. 11. 09:44

[link]


Ez ugyan nem minden, de már valami

9. doresz88 (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2010. nov. 11. 09:32
Főzési időt nagyon nem figyelgettem eddig, de most hogy így mondod, talán igen. Zsíradék tényleg kevés kell, azt észrevettem, só, hát ez szerintem már ízlés kérdése, de szerintem ezalatt arra gondolnak, hogy kevesebb a főzési idő, illetve inkább párolódnak a kaják, és jobban megmarad az eredeti ízük, így kevésbé kell pótolni (mondjuk a sót) Bár nálunk ez nem érvényesül, mert a férjem meghalna só nélkül... :S
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Doresz88)
2010. nov. 11. 09:11

köszi!

Tényleg lerövidül a főzési idő?

Valóban kevesebb zsiradék kell a kajákhoz?

Valóban kevesebb sót használsz?

Lesznek még kérdéeseim, mert azt hiszem elég hasonló a készlet.

7. doresz88 (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2010. nov. 11. 09:05

Nekem olyan van, amihez van egy nagy fazék (leves megy bele) egy kicsit kisebb (főzelékek, esetleg pöri) és két kicsi, ami egyforma, csak ez egyiknek két fogója van, a másiknak meg egy és egy hosszú nyél. Ezen kívül van egy nagy serpenyő, és egy tésztafőző.

Aztán a közepes fazél tetejére lehet tenni egy lyukacsos aljút, ez a pároló, amibe megint csak lehet tenni 2 műanyag rácsot. Nnnna, ezt a rácsot én úgy használtam, hogy a tetőre illeszthető aljába tettem a rizst, rá a rácsot rá a zöldséget. És ha külön akartam a zöldségeket, akkor a másik rácsot is ráraktam a töldségekre.

Tulajdonképpen ugyanúgy főzök vele, mintha mással főznék.

Azért nem olyan mint egy kukta. Ha akarod persze ebbe is oda tudsz égetni akármit, csak én úgy vettem észre, hogy ez később történik meg. Szóval mindig időben vagyok, míg egy normál serpenyőnél már dobhatnám ki a kaját!

6. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Doresz88)
2010. nov. 11. 08:43

Miket főzöl benne?

Olyanok ezek, mint a kukta, ami le sem ég?


Ehhez a készlethez van két műanyag(?) rács az vajon mire való?

2010. nov. 10. 22:45

ez valami pároló készlet, azt hiszem.

rágugliztam, de azt hiszem az összes 6214 találat eladásra kínálja... szóval semmi leírás, semmi recept:(

4. doresz88 (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2010. nov. 10. 21:26

Én is anyósomtól kaptam, ugyancsak használati nélkül, de azt hozzá tette, hogy ezek valami extra pextra edények, úgyis értek a nethez, majd rákeresek. :D

Amúgy lehet hogy van benne valami, mert tényleg ha elfogy a víz a husi alól, és kicsit később veszem észre, tényleg nem ég le. Ezek is bazi nehezek! :))

2010. nov. 10. 21:20
Nem tudom ez azonos-e a Berhoffal, de ha igen, akkor nagyon szuper! Én imádom! Nem ragad le semmi, és könnyű elmosogatni!
2010. nov. 10. 21:19

Most kaptam anyósomtól Berghome edénykészletet, de nincs hozzá magyar nyelvű leírás:(

Nagyon szépek /és nehezek:)/ az edények, azt megfejtettem,hogy hű de jó nekem, mert kevesebb vagy nulla zsiradékkal, kevesebb vízzel tudok főzőcskézni, na de hogyan????

Kérem, akinek van tapasztalata ossza meg velem, ill. ha vannak receptek, azt is szívesen fogadom.

Köszönöm!

2010. nov. 10. 21:16
Berghome edényekről kérek tapasztalatokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook