Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Béres Alexandra- Súlykontroll programja fórum

Béres Alexandra- Súlykontroll programja (beszélgetős fórum)


2011. márc. 22. 22:37
Szia Noemi! En nemreg kezdtem el a programot, szoval nagy tapasztalatrol nem tudok beszamolni. Eddig fogytam 5 kilot (de en nagy tulsullyal kezdtem). Szerintem jo a program, persze nem kell mindenben egyet erteni vele. En pl. ha akarnek, se tudnek Sulykontrollos termekeket venni, ugyhogy biztos anelkul is mukodik. Az meg, hogy egy felnott ember tajekozodik arrol, hogy mit eszik, szerintem evidens. En legalabbis azt teszem, hogy ha bevasorlok, tehat vegigolvasom az elelmiszerek osszetevoit. Azonkivul egy csomo helyen van informacio mindenfele kiegeszito anyagokrol, amit kesz termekekbe beleraknak a gyarto cegek. Es mindenki el tudja donteni, hogy akar-e edesitoszert enni vagy nem. Mindenkinek tudom ajanlani, hogy assa magat bele egy kicsit a temaba, mert megeri, foleg a sajat egeszsege erdekeben. :-) De mondjuk egy temaba ideugatni par perces beleolvasas utan nem eppen egy konstruktiv dolog..
2010. jan. 7. 15:20
Sziasztok Mndenki! Én nem konkrétan a súlykontrollt csinálom, de azért remélem, engem is szívesen fogadtok. Én idén /4- étől/ döntöttem úgy, hogy egy vagy két ruhamérettel kisebbet szeretnék viselni a nyáron, ezt úgy szeretném elérni, hogy sokat mozgok és életmódot váltok. Minden évben megfordult a fejemben, de az igazi elhatározás és kitartás csak most jött el! :-) Olvastam egy keveset arról, hogy mikor mit lehet enni, de még nem vagyok vele teljesen tisztában...szóval majd innen lopom az ötleteket. Mindenkinek kitartást és jó kedvet kívánok!
2009. okt. 24. 10:40

Szia! Újra elhatároztam magam, november közepe táján belefogok. Azért csak akkor mert addigra lemennek a szülinapok, névnapok a családban, és lesz egy nyugodt hét, amikor végre nincs csábítás előttem. Kitaláltam azt is, hogy veszek teljes kiőrlésű lisztet, készítek belőle házi tésztát, az mégiscsak egészségesebb, mint a fehér lisztes, és ha én készítem, kb. ugyanannyiba jön ki.

Köszi a tippet, majd nézegetem, te miket eszel. :)

2009. okt. 14. 19:09

Szia Abigél! Régebben nekem is csak pár hétig volt hozzá erőm és elszántságom, és kb. annyi ment le rólam is. Most augusztusban kaptam össze magamat és 72-ről indulva ma reggel 64,7-et mutatott a mérleg. A kenyér helyett abonettet, korpás kekszet eszem, illetve van olyan is már, hogy semmit ,csak összegöngyölök egy szelet sonkát sajtot és paprikát, retket és azt eszem. :) Érdekes, de át tud állni az ember ezekre. Azért a jó ropogós, illatos kenyérrel semmi nem ér fel, de a második szakasztól ehetsz korpás kiflit, én is eszem ritkán korpás toast kenyeret.

Én csak biztatni tudlak, pláne, ha van már neked is pozitív tapasztalatod. Ha gondolod, segítek mindenben. Én minden nap felírom, mit eszek, lehet át tudsz emelni belőle egy-két ötletet. Üdv: noémi

2009. okt. 12. 21:10
Tavaly nyáron én is elkezdtem, és csak jót tudok róla mondani, bár nekem nagyon hiányzott a kenyér, meg úgy tűnik, az akaraterőm is gyenge. Pedig az alatt a kb. 3-4 hét alatt, ameddig csináltam, öt kilót fogytam. Folyamatosan győzködöm magam, hogy kezdjek bele újra, remélem, egyszer sikerül meggyőznöm magam.
2009. okt. 11. 09:37
Én csak a kávémba és a teámba teszek édesítőt, de ezeket eddig is ezzel ittam. Az ebédem nem nagyon igényli az édesítőt, mivel fűszeres husikból és zöldsalátából áll. Vagy ha joghurtra vágyom, akkor nem a cukrozottat eszem meg, hanem a natúr joghurtba teszek bele igazi gyümölcsöket. Nem tudom mi a gond ezzel. Nekem bevált, nem áll szándékomban másokat meggyőzni. Csak szerettem volna olyan emberekkel beszélgetni, akik szintén Szandi tanácsai szerint esznek és fogynak. Köszi: Noémi
7. Skar (válaszként erre: 4. - 17e4cf390a)
2009. okt. 4. 21:51
Hát, amiben édesítőszer van, az nekem már csak takarmány, pont azokért, amiket Éduah leírt: nem "az igazi" és még egészségtelen (pl. rákkeltő, depressziót okozhat) is. És biztos vagyok benne, hogy Béres Alexandra nem enne meg ilyesmit és a gyerekének sem adná.
2009. okt. 2. 13:25

Súlykontroll- Túró Ice "egészség mindenkinek???"

az aszpartám (rákkeltő) mióta természetes módon előforduló cukor, ahogy a leírásban olvasható? miért is jó nekem, adalékanyag bombát zabálok? ha ilyesmire vágyom elkészítem a túrórudi tortát, amiben nem lesz stabilizátor, emulgeálószer, sem mesterséges aroma és nem fogok tőle bef*sni, akkor sem ha sokat eszem belőle (szintén a leírásban olvasható). lehet, hogy több kalória lesz benne, de inkább azt eszem meg, mint ezt a műterméket. szégyenletes, hogy egy sportoló ehhez adja a nevét, de látom pénzért mindent!

2009. szept. 28. 07:35
50 napja eszem Alexandra súlykontroll programja szerint és lement rólam 6 kiló. Nagyon örülök neki. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Én például nem ettem takarmányokat sem, ahogyan azt Skar mondta. Sajnos ezeddig mozogni sem volti időm. Mi lenne, ha még tornáznék is mellé? Szuper a kedvem és a közérzetem. Szép napot. Noémi
2009. szept. 14. 14:48

Édesítőszer és takarmány? Így is fel lehet fogni. De úgy is, hogy mindenféle hús egészséges köretekkel. Nem zsírban csöpögő hús tésztával, krumplival.

Szerintem jó felfogású és követhető diéta. Sőt, a diétánál kicsit több, mert hamarosan elérem a kívánt álomsúlyomat és onnantól életforma lesz ezt megtartani. Szerintem olvasd további s az oldalt, ha van kedved, mert érdemes.

3. Skar
2009. szept. 10. 22:08
Nézegettem a minap Béres Alexandra oldalát, de amikor odáig jutottam, hogy édesítőszert a takarmányba, már csuktam is be. Nincs elég beteg, depressziós ember? Biztosan ír pedig okosakat is...
2009. szept. 10. 21:37
Hát én pont ezt még nem tanulmányoztam,de nagyon kíváncsi leszek a válaszokra,mert már volt itt a fórumon erre a dologra kísérlet ,de mindig befulladt,pedig nem hiszem hogy rosszabb lenne a Norbi updatenál:)
2009. szept. 10. 21:31
Sziasztok! Olyan emberek társaságát keresem, aki Béres Alexandra Súlykontroll programja szerint táplálkoznak. Jó lenne megosztani egymással a tapasztalatainkat, receptjeinket, sikereinket. Én 8 nap előkészítő szakasz után kezdtem bele a II. szakaszba, ma van a 25. napom. Eddig 4 kiló olvadt le.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook