Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Benne maradnál egy olyan párkapcsolatban, ahol kétségeid vannak a saját érzelmeid felől? fórum

Benne maradnál egy olyan párkapcsolatban, ahol kétségeid vannak a saját érzelmeid felől? (beszélgetős fórum)


1 2
11. banbi (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2017. szept. 27. 19:16
Helyesen mondtad jól fogalmaztál
2017. szept. 27. 19:15
Gribedli hozzászólására írtam az alábbi választ, csak máshová sikerült begépelnem...
9. Petitange (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2017. szept. 27. 19:14
Látod lehet ez a baj. Megbeszéltem vele a gyerekvállalási kérdést és ő azt mondta, hogy nem akar, és ez engem nagyon elszomorított. Úgy éreztem, hogy már akkor nála sem kellett volna maradnom, de ott aludtam. Másnap reggel azt mondta, mégis jó, 1-ről lehet szó, de úgy éreztem, csak azért mondja, mert fél, hogy elveszít. Azóta sem tett az ügy érdekében, ha érted mire gondolok...Most már úgy érzem, ha ő hozakodna föl vele, már én nem lennék biztos bene, hogy akarom, pont ez zavar, hogy ezek a vágyaim megszűntek vele.
8. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Petitange)
2017. szept. 27. 19:11

eleg gyorsan valtoznak az erzeseid, ha 2 honapja meg attol feltel, mi lesz, ha a parod nem akar gyereket.


en nem terveznek olyannal, aki 2 eve munkanelkuli, gondolom, nem 50 eves, aki hosszu munkaviszony utan kerul ilyen helyzetbe, hanem fiatal. ha fiatalon nem talal munkat, akkor mi lesz kesobb? de te sem tunsz meg erettnek egy elkotelezett, egyuttelos, csaladalapitos kapcsolathoz

2017. szept. 27. 19:07
Amúgy meg 2 hónapja még gyereket akartál ettől a pasitól pedig akkor is munkanélküli volt, szóval nem is biztos, hogy ez a baj, hanem hogy te se tudod, hogy mit akarsz.
6. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2017. szept. 27. 19:05

Egyszerűen és őszintén megmondanám, hogy már nem érzek úgy, mint a kapcsolatunk elején és nem szeretném folytatni. Aztán elköszönnék és elmennék onnan, haza.

Egyszerűen ennyi! Ezt értenie kell. De én utána egészen biztosan nem keresném, és azt sem engedném, hogy ő keressen vagy bármi.

Ennyi volt és kész. de sajnálatból vagy megszokásból vagy jobb híján nem maradnék vele.

5. epervirág (válaszként erre: 1. - Petitange)
2017. szept. 27. 19:02
Ahogy leirtad és igazábol te is tudod a választ.Igen mindenhol vannak hullámvölgyek,de ha két ember szereti egymást és együtt akarnak maradakkor ni jó esetben együtt marad a két fél.Igazábol nem is értem miért tetted fel a kérdést mert te ezt a férfit egyáltalán nem szereted.Ezt neked kell eldönteni mit szeretnél bár ahogy te az érzéseidet leirtad nem is értem az egészet.
4. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2017. szept. 27. 19:01
:DDD
2017. szept. 27. 19:01

Fórumkérdésre válaszolva, nem, nem maradnék benne.


A munkanélküliségre válaszolva, végülis a pasi nem tétlenkedik, vagyis keres is és talál is alkalmi munkákat, nemcsak lézeng, egyszer talán találni fog egy normálisat.


Mégsem maradnék benne a helyedben, mert elégedetlen vagy. Te mit dolgozol? Jobban keresel mint ő és ez zavar?


Mellesleg a svájci munkanélküli segély nem is olyan rossz, csak maga Svájc drágácska ahhoz árakban.

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2017. szept. 27. 19:00
Térj vissza rá, ha a svájci nyugdíjából él itt.
2017. szept. 27. 18:54

Párom rendes, figyelmes, megbízható, mégis úgy érzem, nem lesz folytatás. Valahogy nem látom már többet magam vele, nem vágyom rá, hogy összeköltözzünk.


Sajnos mióta megismertem ő munkanélküli és a segélyéből él amit kb 2 éve kap (svájci) de aktívan keres és állásinterjúkra eljár, alkalmi állásokat elvállal. Elejében ez azért nem zavart különösebben, mert nem gondoltam, hogy ilyen hosszútávú kapcsolat lesz belőle, viszont egy idő után elkezdett nyomasztani és beszéltünk is erről. Van bennem egy fura érzés, hogy "én ennél jobbat érdemlek".


Nem tudom megmondani mi a bajom vele, mondtam neki, hogy én úgy érzem nem teszem oda magam 100% ebbe a kapcsolatba így én nem akarom folytati, mert ha csak 60% teszem oda magam, számomra nincs értelme.


Mint aki nem hallotta mit mondok, megnyugtatott, hogy minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek és együtt kell ezeket átvészelni. Egyszerűen annyira türelmes velem, hogy nem is tudok rá rosszat mondani. Nagyon meg van ijedve, hogy elhagyom.


Az utóbbi időben szinte depressziós lettem, nyomaszt, hogy nincsenek terveim vele kapcsolatban, örülök, ha látom, de ennyi. Ugyanakkor nem tudom megmondani, mi a bajom vele és igazságtalannak érzem, amit teszek vele.


Mit tennétek a helyemben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook