Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Béna randi. fórum

Béna randi. (beszélgetős fórum)


1 2
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Endre2023)
febr. 29. 19:31
Nem kerestük egymást azóta. De nem is hiányzik nekem. Szóval ez a vége.
56. rabankari (válaszként erre: 54. - Pteri)
febr. 29. 10:16

A kutya nálam is nyomós ok lenne.

A kutyámat sosem tenném ki,de egy pasit,aki így áll az állatokhoz simán. Így soha nem működne a kapcsolat,főleg,amikor már komolyabb és együttélés is van.

febr. 27. 06:44

Mi a helyzet félszeg pasi téren? Volt azóta újabb randi?

Kapott még egy esélyt, vagy vége a fórumnak?

54. pteri (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 18. 20:50
Én a helyedben ki sem írtam volna ilyen kérdést. Kitennéd a kutyád miatta? Ha nem, nincs min gondolkodni.
53. libikóka (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 18. 11:46
Ez súlyos,,jobban mint egy ☕
52. perzsacica (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 18. 11:05

A dolgokat a jelenlegi állás szerint összegezve:

1.Adott egy jó megjelenésű , értelmes de kissé félszeg pasi.

2. Ha teljesen érdektelen volna akkor azonnali döntés lett volna és nem írogatnánk most senkinek semmit, tehát: nem teljesen érdektelen.

3. Egy alkalom nem volt elég a döntéshez, tehát : legalább még egy alkalom szükséges hozzá.

4. Hétvégén jobban szokott idő lenni az átgondolásra, mérlegelésre , további terv készítésére. Tehát: ma délutánig eldöntöd a következő randi helyét, az idejét megbeszélitek.


5. Az internet népének/a Hoxásoknak / végre egy jó téma, amiben mindenkinek lehet véleménye és tud okosakat mondani mellette, ellene és úgy össze-vissza és kíváncsian várjuk a sorozat folytatását./bocsi! de tényleg/


6. Ne add fel elsőre, 50 év múlva olyan jó lesz erre vissza emlékezni. Sok sikert!

febr. 18. 08:57
Az állatos dologra visszatérve, ő meg valószínűleg egy flúgos nőnek tart aki állat bolond. Tehát megértem őt is.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Srcrss)
febr. 18. 08:56
Azóta 1x írt rám, de leállt az írás 5 napja.
49. srcrss (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 18. 08:55
Tartjátok a kapcsolatot?
febr. 18. 07:38

Hát, nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszik-e. Mármint külsőleg nincs vele baj, de egy csepp humora sincs. 😀


Plusz ami nekem fontos. Van egy kiskutyám. Ő kijelentette, hogy szerinte "a kutyának kint a helye".

És kb 2 hónapja találtam egy macskát, aki láthatóan gazdátlan volt. Nem tehetek róla, ilyen vagyok, de megsajnáltam és elkezdtem etetni. És ideszokott. Aztán befogadtam. Szóval már macskám is van. 🥰 Na hát még a kutya csak-csak, de a macskát szinte megvetéssel fogadta. És kifejtette, hogy "minek kezdted etetni, ő nem foglalkozott volna vele, és egy idő után elment volna."


Nekem fontos volna, hogy állatbarát legyen akivel vagyok. :(

febr. 17. 07:59

Szerintem eléggé ráparáztok erre a fizetés témára. Én minden alkalommal megpróbálnám fizetni és jól esik, ha a nő felajánlja.

Nem az az ultragáz, hogy szeretne fizetni, de a nő felülkerekedik és kifizeti, hanem az amikor a nőnek eszébe sem jut ez és mi sem természetesebb annál, hogy a férfi fizet. Részemről ez kizáró ok egy hosszútávú kapcsolatnál.

Nem azt mondom, hogy jól tette, hogy egyből elfogadta, de ez nem lehet mérvadó, hiszen itt te ajánlottad fel, eleve így ültetek be.


És tegyük hozzá, hogy igenis készült a randira. Elment egy szerinte alkalmasabb kocsit keríteni. Elment érte 80km-t, elvitte 2x1,5 órás útra. Hazavitte és utazhatott még 80km-t haza.


Talán a bénaság leginkább a céltalanság.

febr. 16. 21:29

Valóban a súlyosabb probléma nem a kávé számla esete, hanem az, hogy a srác hosszú idő után sem oldódott fel. Pedig az autó vezetés - tisztelet a kivételnek - általában beszédesebbé teszi az embert. Fura dolog, de így van. Magamon is és másokon is megfigyeltem már, hogy az autóvezetés elvonja egy kicsit az ember figyelmét és nem görcsöl annyira a beszélgetésre, következésképpen oldottabb is lesz.

De lehet, hogy FI jövendőbelije nem ilyen típus. Sok minden lehet, nincs is értelme ezt az első randit ennyire boncolgatni, hanem inkább közösen meg kellene kérnünk FI-t, hogy legyen még egy randi ÉS MESÉLJE EL.

45. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 19:22

Nagyon gáz,hogy hagyta te fizesd a kávét.

Nem gondolom,hogy mindig a pasinak kell fizetni,sőt!

Ez az első alkalom volt, de nem volt ötlete hova menjetek pedig ő ajánlotta fel a kirándulást,ami így nem jött össze,megkérdezte isztok-e kávét, amit végül te fizettél...és alig szólalt meg. Az első randin szerintem egy kicsit jobban le kellene nyűgözni egy nőt...:-)

44. Flyke
febr. 16. 19:10

Szerintem is béna randi volt. Ő kérdezte meg a kávét, illett volna visszautasítania, hogy te fizesd.

A többi sem szimpatikus számomra, nem te vagy szigorú.

43. srcrss (válaszként erre: 41. - Kacsahercegno)
febr. 16. 17:38
Szerintem az a baj, hogy egyformák. A pasi jött a hülye ötlettel, hogy kocsikázzanak, ő pedig nem fújta le. Sokadik randin OK, elsőn nem. Beülhettek volna kávézni, vagy piálni. 🤭 A pasi fizetett volna. És most epekedve várnák, hogy újra találkozzanak. 😍
42. Egy lány 789900 (válaszként erre: 38. - Anyagi)
febr. 16. 17:31
Na azért állj meg egy kicsit, mert az egyenjogúság nem itt kezdődik. Sőt a teáltalad vélt egyenjogúság még majdnem ugyanúgy a béka segge alatt van. A női fizetést hozzá mérve a férfiakéhoz van egy kis különbség. Sőt a nőt kizárják a kora, terhessége vagy akár csak a terhességhez közeledő idő intervalluma miatt a munka világban. Az egyenjogúság talán abban van meg, hogy szavazhatunk, munkát vállalhatunk (amilyen akad és ha akad) és hogy sok esetben van szavunk egy házasságban (de még ebbe is vannak kivételek). Viszont hála istennek a férfiak közül rengeteg kivétel van akik nem csak tárgyként kezelnek minket mint a régmúltban sokan, de vannak akiknek még mindig nem ilyen a sora.
41. Kacsahercegno (válaszként erre: 39. - Srcrss)
febr. 16. 16:56

Ja nem is teljesen arra reagáltam, amit írtál, ezzel teljesen egyetértek. Csak nekem annyira érthetetlen ez a játszmázás, hogy kvázi csapdába csalja teszt gyanánt a másikat, hogy felajánlja hogy fizet, aztán ha elfogadja akkor meg vekeng hogy milyen férfi az ilyen. Most vagy fel sem ajánlom, vagy ha igen, akkor őszintén azért, mert komolyan gondolom hogy kifizetem és utána nem pörgök rajta meg gondolom kevesebbnek a másik felet.


Mondjuk én azt gondolom, hogy akivel van kémia, azzal ez az autókázás/séta se feltétlen lenne unalmas randi, mert aközben is lehet beszélgetni meg ismerkedni, szóval itt szerintem az a baj inkább hogy semmi szimpátia nincs, csak FI magának is bizonygatja. 🤷‍♀️

40. srcrss (válaszként erre: 38. - Anyagi)
febr. 16. 16:24
Nem mindenki gazdag... Igaz, egy vagyonba kerül egy kávé, üdítő, miegymás. 🙄 A gesztus számít.
39. srcrss (válaszként erre: 36. - Kacsahercegno)
febr. 16. 16:20
Én nem is teszek úgy, mintha fizetni akarnék. 😄 Nem játszom meg magam. Akkor veszem elő a pénztárcám, amikor tényleg fizetni akarok. Szerintem rossz húzás volt elfogadni azt a kávét, mint aki jól végezte dolgát. Elvitte unatkozni. De a csajt sem értem, hogy mit akart megköszönni azzal a kávéval? Most pedig duzzog. Annyira furcsák itt a nők, a férfiak, és az ismerkedés...
38. Anyagi (válaszként erre: 26. - Srcrss)
febr. 16. 16:00

Nesze neked egyenjogúság....


A sok liba mind ezért harcolt!

Most meg nem tetszik, hogy nem jár az eldobott előnyökkel...

Nem mindenki gazdag, a randizni vágyó, amúgy rendes férfiak közül sem!!!

37. libikóka (válaszként erre: 36. - Kacsahercegno)
febr. 16. 15:11
Pont így👍
36. Kacsahercegno (válaszként erre: 26. - Srcrss)
febr. 16. 14:56
Mondjuk ebben az is benne van, hogy ha nem akarok fizetni, akkor nem teszek úgy mintha elő akarnám venni a pénztárcám, és nem ajánlom fel, hogy fizetek, főőleg úgy nem, hogy még érvelek is mellette hogy üzemanyag ígymegúgy. Szerintem ha ezt egy nő így a 21. században felajánlja hogy fizet részben vagy teljesen, akkor nem lehet felróni a palinak, ha elfogadja. 😅 Főleg ilyen apróságot mint egy kávé.
febr. 16. 14:55
Viszont ha lesz még egy randi, akkor muszáj megírnod nekünk, hogy mi hogy volt!
34. Endre2023 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 14:53

Azért ne légy igazságtalan, nem hívatta meg magát hanem csak elfogadta a felajánlásod. Jó, tudom az majdnem ugyanaz. De hátha ezt is csak ügyetlenségből tette, vagy zavarában. Esetleg azt hitte te is az "újhullámosok" közé tartozol és hirtelen azt sem tudta mi a jó válasz. Talán később meg is bánta a dolgot. Ettôl még lehet nagyon rendes ember.

A lényeg az, hogy egy randi után még ne ítélj!

febr. 16. 14:52
De ha meg ennyire lelombozó minden tekintetben ez neked, akkor felejtsd is el. Kár pörögni rajta, jön majd más. Vagy jól érezted magad a randin? ő keresett azóta?
febr. 16. 14:29
Fórumnyitó senki sem gondolat olvasó. Lehet hogy ötlete kellett volna legyen, de honnan tudta volna hogy mit szeretel és hogy mi érdekel. Vagy inkább a sablonos randikat akartad volna? Étterem, puccos vacsora, virág és sorolhatnám? Én megmondom őszintén inkább legyen egy sima hely mint valami sablonos hülyeség.
febr. 16. 14:26

Én nőként értem,,,de ő.

Izgult is,,érezte hogy nem egészen úgy mennek a dolgok ahogy kell,,erre behúzod neki ezt.

Végül is,ami a lényeg lenne,,szimpi volt legalább valamennyire?

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Libikóka)
febr. 16. 14:17

OK. Nem írom le újra az álláspontomat.

Aki érti érti. Aki nem nem.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Srcrss)
febr. 16. 14:16
Ezt a szempontot nem is gondoltam át. 🙄
febr. 16. 14:15

Hagyján, hogy kölcsön kérte a kocsit, de tök ügyetlenül vezette. 🙄

36 éves férfiból azért kinézném, hogy ötlettel készül.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook