Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem az orvosomba. Jól tudom hogy fog reagálni ha... fórum

Beleszerettem az orvosomba. Jól tudom hogy fog reagálni ha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Hattori)
2023. okt. 2. 10:35
Magánban és államiban is dolgozik, épp az egyikből igyekezett a másikba, amikor (már kétszer is) összefutottam vele 😊 Arra mérget vennék, hogy edzőterembe jár, talán még uszodába is de azt tényleg nem tudom kideríteni, hogy hova. Több rokona fenn van közösségi oldalakon, de Ő nincs.
16. liliom10 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 09:46

Szóval semmit nem tudsz róla, csak, hogy nyugodt természetű orvos, és tetszik a külseje. Ez semmit nem jelent. A magánéletben lehet kibírhatatlan, talán még a nejét is veri.

Egyébként egyedülálló ?

15. Hattori (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 09:37

Próbálj meg vele civilben összefutni. Pl tudd meg, melyik edzőterembe, uszodába jár. Ha olyan jó pasi, biztos ad magára.

Magánorvos? Mert akkor érthető, hogy extrán kedves. Bár magánpraxisban is van pár bunkó.

Azt tudni kell, orvosokra hatalmas a verseny.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Globus)
2023. okt. 2. 09:25
Ő annyira helyes pasi, hogy ha portásként vagy buszsofőrként dolgozna, akkor is tökéletes lenne 😞 Sőt, volt szerencsém civilben látni, ha lehet, úgy még sokkal jobban nézett ki mint a (kissé idétlen) orvosi "egyenruhában". Inkább a higgadtságába, abba a (látszólagos) hűvös nyugalomba szerettem bele ami belőle sugárzik, persze a 110% tökéletes külsején kívül 😞
2023. okt. 2. 09:16
Én egy bűnügyi vizsgálóba szerettem bele, de nem voltam az ügyfele.
12. globus
2023. okt. 2. 08:59

Ha szeretethiányos valaki, simán megtörténhet. Kis kedvesség, figyelmesség, és máris odáig van valakiért. Pláne az egyenruha! De ez nem igazi szerelem, ébresztő.

Szerencsére az emberek zöme inkább alig várja, hogy kipenderülhessen a rendelőből, nemhogy az orvosban gyönyörködjön :)

11. liliom10 (válaszként erre: 8. - Hattori)
2023. okt. 2. 08:47

Válts orvost !

Van úgy, hogy félreértik a betegek az orvos kedvességét, és egyesek bele is szeretnek, valami hála-szerelem alakulhat ki.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2023. okt. 2. 08:35
Idősebb nálam 4 évvel.
2023. okt. 2. 07:14
Még mindig a fiatal doki? Gondolom ugyanaz vagy aki pár honapja is leírta ezt már. Azóta is kezel? Találkoztok?
8. Hattori (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 00:51
Milyen orvos?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Perzsacica)
2023. okt. 2. 00:28

Értem a célzást, de felesleges a "menj pszichiáterhez" kör.


Azt ha valaki beleszeret abba akibe nagyon nem kellene, mégis hogy lehet gyógyszerekkel "elmulasztani" ? Egyébként nem pszichiáter, annál több esze van... amit Ő csinál, azzal segít is az embereken.

2023. okt. 2. 00:16
Ha éppen egy pszichiáter akkor tudja majd kezelni, és téged is.
2023. okt. 1. 23:36
Inkább tedd meg, mint ne. :) Kitudja, bejöhet a dolog. De azért mert orvos, ne gondold, hogy különb bárkitől. :)
4. Hattori (válaszként erre: 3. - Titkoskert)
2023. okt. 1. 23:35
Rárontott a dokira?:)
2023. okt. 1. 23:21

Erre szoktam mondani, mindenki akkora hülyét csinál magából, amekkorát akar.

Kolléganőmet ordítva dobta ki a nőgyógyásza a várakozók közé.

Csak tudd, orvos és betege között, etikailag tilos a kapcsolat.

2023. okt. 1. 23:18
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook