Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belefáradtam az életbe fórum

Belefáradtam az életbe (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
16. d9d888ee0d (válaszként erre: 13. - De43ee73fc)
2011. szept. 14. 10:22
Koszi szepen a vigasztalo szavakat Hat nagyon hasonlo helyzetbe vagyok mint a hugod lehet nekem is ezt kene csinalnom elkoltozni inne es hazamenni,de nehez mer szeretem ot.De ennek a kapcsolatnak semmi jovoje :(
15. kylexx
2011. szept. 14. 10:20

Szia.

Ha én elmondanám az életemet, akkor szerintem senki nem hinné el a felét sem.Csak nagyvonalakban:alkoholista szülők, szinte az utcán nőttem fel, menekülések, 16 évesen szültem, 17 évesen már senkim nem élt, csak a férjemmel, meg a fiammal tengődtünk egy szutyok albérletben.De nagyon akartuk, és minden sikerült.Ma már mindenünk megvan, és tudom, hogy a felhők felett mindig süt a nap.Úgyhogy fel a fejjel, nem szabad elkeseredni, hanem mindig a következő lépésre gondolni, ami kihúz a csávából.

14. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9. - D9d888ee0d)
2011. szept. 14. 10:20

Nem! Még ebben az életben lesz minden szép és jó :)) Mikor annyi idős voltam,mint Te,akkor született a fiam :))) Most sem vagyok még öreg,de mindeddig az egyetlen örömforrásom a fiam.Amúgy mindenki csak bántott és megalázott az életben,szó szerint....

És mégis itt vagyok 35 évesen! Tehát nem adjuk fel,küzdünk,harcolunk és végül nyerünk!!

A párod gondolom még nem a férjed,szóval még a nagy Ő is vhol vár akkor Rád! :)))

2011. szept. 14. 10:19

Ne add fel! A hugom is hasonlóan járt mostanában. Elköltözött a párjától, mert belátta, hogy nem "normálisan" működik a kapcsolatuk, pedig még szereti mindig (egyszerűen csak nem tudták megoldani/feloldani a köztük lévő feszültséget). Ezek után elküldték a munkahelyéről, mondvád, hogy így már nem tudja megoldani a kijárást a munkába, és egy helyit keresnek helyette. Úgyhogy 4 nap alatt úgymond minden rászakadt: se kapcsolat, se munkahely, és újra együtt él a szüleivel (ami szintén nem könnyű).

Ő is el van keseredve, de neki is azt mondom, amit Neked! Fel a fejjel, próbálj meg olyan dolgokban örömet lelni, amit szeretsz csinálni, keress olyan hobbit, ami lefoglal és feltölti a lelked, és utána jönni fognak a jobb dolgok. :)

12. d9d888ee0d (válaszként erre: 6. - Df2a740c00)
2011. szept. 14. 10:19
Remelem hogy tul elem munkat keresgelek de sajnos nemtalalok.Legszivesebben kimennek kulfoldre dolgozni itthagyni mindent es uj eletet kezdeni
11. d9d888ee0d (válaszként erre: 10. - Szöszi71)
2011. szept. 14. 10:18
Haat bizom benne koszi :)
10. szöszi71 (válaszként erre: 1. - D9d888ee0d)
2011. szept. 14. 10:17

Szia!


Tudom mit érzel most és nagyon sajnállak:(

Ne add fel, minden rendeződni fog, csak ki kell várni az időt. Most nem könnyű és messzinek tűnik a felszabadult nyugalom.

Sajnos én is voltam ilyen periódusban mikor minden összejött. Teljesen kivoltam idegileg, de kivártam, próbáltam pozitívan állni a dolgokhoz, optimistán és egy idő után minden ismét visszaállt a régi kerékváságba. Voltam én is úgy, hogy már nem akartam élni, de kár lett volna akkor eldobni magamtól:)

Csak egy életünk van!

NE ADD FEL!!!

Ha majd túlleszel a nehezén minden szebb lesz!:)

9. d9d888ee0d (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2011. szept. 14. 10:17
Koszonom Viszont kivanom enis neked. Hat mar csak abba bizok hogy majd a kovetkezo eletbe jobb helyre es jobb idobe szuletek :)
8. d9d888ee0d (válaszként erre: 5. - C3f39fd03b)
2011. szept. 14. 10:15
Hat fiatal vagyok de szerintem tobbet megeltem mar mint egy 50 eves ember :) probalok pozitivan hozzaalni mindenhez csak nem sikerul.Remelem mar helyrejon az eletem
2011. szept. 14. 10:14

Én is nagyon sokszor így vagyok,sőt én már egyszer majdnem tovább is mentem,szóval maximálisan megértelek.35 éves vagyok,eddig csak a pokol jutott,nem is hiszem,hogy valaha boldog leszek.

Ezek után bután fog hangzani,ha azt mondom,ne add fel,lesz jobb.De másnak könnyebb mondani és szívből kívánom,hogy valóban jóra forduljon minden Nálad!!!!

2011. szept. 14. 10:13
Túléled. Keresel szépen munkát, a pároddal megpróbálod megbeszélni a dolgokat. Mindenkinek vannak problémái, sokaknak ennél még jóval komolyabbak. Persze mindekinek a sajátja a legnagyobb.
5. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - D9d888ee0d)
2011. szept. 14. 10:13
Ne legyél szomorú,mindig lesznek hullámvölgyek,hol kisebbek,hol nagyobbak.De még nagyon sok szép dolog vár rád (bár azt hiszem,ez most cseppet sem vigasztal téged).Légy türelemmel,rendbe fognak jönni a dolgok,fiatal vagy még nagyon.
4. d9d888ee0d (válaszként erre: 3. - Ami.)
2011. szept. 14. 10:13
Hat eddig csak rossz dolgok tortentek velem sajnos egyszeruen nemtudok pozitivan hozzaalni a dolgokhoz akarhanyszor probaltam nemment.
3. Ami.
2011. szept. 14. 10:10

Szia!

Megértelek,de ne add fel.Szerintem mindenkinek vannak nehéz periódusai az életbe,és persze a baj csőstől jön,akkor halmozódik minden,és kilátástalannak látod.De majd idővel rendeződik minden,csak türelem.

Mosolyogj és a világ is visszamosolyog rád!:)

2011. szept. 14. 10:08
nem vagy egyedül.....
2011. szept. 14. 10:07
Sok minden oszejott mostanaba 3 honapja nincs munkam ,parommal is allandoan veszekedunk,es miota meghalt az apukam othonse csak allando veszekedesek vannak.Elment teljesen az elettol a kedvem :(
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook