Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Békülnék, de hogyan? fórum

Békülnék, de hogyan? (beszélgetős fórum)


90. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 85. - 021a029148)
2009. júl. 21. 12:55

Köze van hozzá-de joga nincs arra, hogy megszabja ki kivel barátkozzon.


Egy normális ember megválogatja a barátait-ráadásul, ha csak magamból indulok ki-igen nagy "rostán" mennek át az emberek, mire valaki odáig eljut, hogy a másik barátként bizalommal tekint rá.

89. pemete
2009. júl. 21. 12:54

Nem kaptam fel a vizet, nem vagyok egy idegeskedős tipus:)

Persze, sok hiszékeny nő van, meg sok szemét pasi, és fordítva is, de vannak normális párkapcsolatok is, ahol működik a kommunikáció.

De ez már egy másik téma, nem akarom offolni a topicot.

88. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 83. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 21. 12:54
Egyetértek veled, és utalva a ribikre, nekik is vannak barátaik, barátnőik (nem a kuncsaftok), ez a birtoklási mánia beteges. Még jó, hogy azt veheti fel a pasi, amit szeretne (már aki). Ha van olyan pasi aki ezt tűri, akkor nagy szerencséje van a lánynak. De egyszer, ha nem fatökű, úgyis elege lesz és tovább áll.
87. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 86. - Pemete)
2009. júl. 21. 12:52
Félreérted, nem oktatás volt. Leírtam, hogy nálad így van, másnál meg máshogy. Ennyi. Feleslegesen kaptad fel a vizet. Ja és sok a hiszékeny nő nagyon még ma is.
86. pemete (válaszként erre: 84. - 94c02c5bb5)
2009. júl. 21. 12:45

Nem kell mindjárt kiokítani:)

Egyébként is általábanegyütt járunk el, de ha mégsem, akkor is tudom hová megy, és kivel. Minek hazudna? Miért kell minden pasiban a megcsalót látni?

85. 021a029148 (válaszként erre: 83. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 21. 12:45

Azért van köze az embernek a másik barátaihoz is. Én pl. nem szeretném, ha alkesz, vagy primitív barátai lennének, azt sem szeretném, ha olyan haverjai lennének, akivel szórakozni megy az éjszakába. Persze az ember elfogadja a másik barátait, de nem mindenáron, és mindenkit.

A pasik sem örülnének, ha a nőnek ribi barátnői lennének, vagy leszbikus, vagy ilyesni.

84. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 82. - Pemete)
2009. júl. 21. 12:40
Te így gondolod, más pedig máshogy. Teljesen normálisak a lány haverok. Na persze, a tiéd csak veled akar, mint csajjal lenni. Hidd csak el neki nyugodtan. Az élet mást mutat, mint amit mondanak a férfiak. Láttam sok kapcsolatban lévő pasit, párban más csajokkal sörözni, attól még haza a párjához megy.
2009. júl. 21. 12:35

Én egyet nem értek: kinek mi köze ahhoz, hogy a másiknak milyen barátai vannak?

Egy kapcsolatban senki nem szabhatja meg ezt.Szépen is néznénk ki-ha igy lenne.


hiszen hozzájuk teljesen más érzelmi dolgok kötik-mint egy hagyományos kapcsolatban.


Ha valaki-valakit meg akar csalni, az úgyis megfogja-minek rátelepedni a másikra..

Ráadásul minden ember szuverén önálló lény-akit senkinek nics joga bezárni.

82. pemete
2009. júl. 21. 12:35
De ő nem akar csajokkal sörözni, mert szerinte én vagyok az egyetlen normális nő, akit erőlködés nélkül el tud viselni. Amelyik pasi csajokkal akar sörözni, az menjen, de vissza már ne jöjjön...
81. 021a029148 (válaszként erre: 80. - Pemete)
2009. júl. 21. 12:34
És ha csajokkal akarna sörözni, mit szólnál? :)
80. pemete (válaszként erre: 77. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:33
Egyébként én is nagyon erőszakos, és birtokolni vágyó vagyok, ilyen a természetem. De a férjemben emberemre találtam, megküzdöttünk rendesen, mire odáig eljutottunk, ahol most tartunk. Már nem hisztizek, ha el akar menni a fiúkkal sörözni, és nem veszem személyes sértésnek. PEdig sokáig így volt.
2009. júl. 21. 12:31
Hát nem könnyű. Tudom, mert én is ilyen vagyok. Csak már van annyi tapasztalatom, hogy ha megfojtom a másikat, abból semmi jó nem származik, előbb utóbb fuldokolni kezd és menekülőre fogja.
78. pemete (válaszként erre: 67. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:31

Mi lenne, találsz te is mást, olyat aki jobban illik hozzád. Egyet soha ne felejts el: mindig van másik! Mindenki pótolható!

Ja, és ne add fel önmagad, meg a vágyaidat soha:)

77. Angyalka88 (válaszként erre: 76. - 021a029148)
2009. júl. 21. 12:31
Na látod, ezaz! Birtokolni. Erről kellene leszoknom! De eddig nem jártam túl nagy sikerrel!
76. 021a029148 (válaszként erre: 75. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:29

Szerintem üljetek le egymással, és beszéljétek meg. Ha időt kér, adj neki valamennyit, hadd nyugodjon le.

Harcolj a kapcsolatért az ésszerűség határain belül. És ne birtokold!

75. Angyalka88 (válaszként erre: 72. - Medike01)
2009. júl. 21. 12:22
Mint már mondtam elég sokszor vesztünk már össze. Régebben mindig órakat sírtam, a vérnyomásom az egekbe szökött....De mára már elmúlt. Most sem vagyok teljesen nyugodt,de legalább nem sírok és nem vagyok teljesen padlón. Próbálok a barátaimmal lenni, már amennyire lehetséges.
74. reni79 (válaszként erre: 67. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:20
Az én páromnak is én voltam az első.4 éve vagyunk együtt.Régen én is nagyon féltem de ez majnem tönkretette a kapcsolatunkat.A mai napig ugy gondolja hogy nem kell neki más!
73. sariya (válaszként erre: 71. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:19
Túl sok energiát ölsz most a párodba,ahelyett,h magaddal foglalkoznál picit.És azzal amit szeretsz.Tudom,h most ő a központ,és cak ekörül forog az agyad és nem érdekel más...na ez a gond.
72. medike01 (válaszként erre: 67. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:17

Először is: TÚL FOGD ÉLNI!

Másodszor: szerintem még nagyon fiatalok vagytok a hosszú távú tervezéshez.

A párom és én 16-17 évesen "jöttünk össze". Én voltam neki az első nő az életében. Mikor nálam már komolyabbra fordult a dolog, tudtam, hogy szembe kell néznem azzal, hogy hiányozni fog neki az "élettapasztalat". És ez talán természetes is. De ha folyton erre gondolsz, akkor bedilizel teljesen és nem fogod józanul látni a helyzetet.

Szerintem ne vedd ezt most véresen komolyan.

Tudom, könnyű mondani, nekem is hiába mondta bárki, 8 napig nem ettem, csak ültem a sarokban és cigiztem.

De állj pozitívabban a dologhoz, mert másképp nem fog menni.

71. Angyalka88 (válaszként erre: 69. - Sariya)
2009. júl. 21. 12:17

Mit jelent az, hogy saját?


Vannak barátaim,akikkel jól érzem magam. Eljárni nem igazán szoktam sehova. Bulizni pláne nem. Nyáron 1-2 koncert és annyi. Bár mostanában ezek is elmaradtak...

70. sariya (válaszként erre: 67. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:16
Ha így állsz hozzá,és nem változatsz a gondolkodásodon,akkor jönni is fog.
69. sariya (válaszként erre: 65. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:15
Van saját életed?
68. 021a029148 (válaszként erre: 67. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:12
Sajnos ez is ott van a lehetőségek között. De ezt megakadályozni úgysem tudod, ezt az élet hozza. De ha ennyire féltékeny vagy, lehet, hogy ebelehajtod valaki karjába.
67. Angyalka88 (válaszként erre: 64. - Pemete)
2009. júl. 21. 12:11
A párom különleges srác! Előttem még csak barátnője sem volt. Talán ezért félek annyira. Félek,hogy kiváncsi lesz, milyen lehet más lánnyal. Bár most azt mondja, hogy ilyen nem fordulhat elő, de én ezt nem hiszem. Nem tudhatja mi lesz egy vagy két év múlva. Sokat küzdött érte, hogy összejöjjön a dolog köztünk. Gyakran mondta, hogy én leszek a felesége, és hogy én leszek a gyerekei anyja. Nem tudom. Én semmit sem szeretnék jobban. De mi lesz ha jön egy csaj aki jobb mint én? Akkor mi lesz velem??
66. pemete
2009. júl. 21. 12:09

Nem mondod komolyan, hogy büntetget, mert féltékeny vagy a lányokra, akikkel "barátkozni" akar?

Ez egy vicc ugye?

Tudom, hogy hű de szerelmes vagy, de hidd el el fog múlni, fogsz tlálni jobbat, aki tényleg szeret, és nem akar több lányt egyszerre, csak téged... Nem fogsz egyedül maradni, jön a főiskola, bulihegyek, sok jó pasi, én javaslom próbáld ki milyen is kicsit fesztelennek lenni;)

65. Angyalka88 (válaszként erre: 62. - Sariya)
2009. júl. 21. 12:06
Tudja az érzéseimet. Elmondtam neki. Tudja, ha kiakadok mindig van valami a háttérben, nem csak "úgy jön". Tudja, hogy úgy érzem a barátja most fontosabb mint én. Tudja, hogy mitől félek, de most úgy tűnik nem igazán érdekli. Most tulságosan sértett hozzá, hogy rám is gondoljon. Ahogy ő mondta, most azzal bűntet,hogy nem hív. Nem tudom mikor látom legközölebb. Lehet még a héte, de lehet hogy csak két hét múlva. Ha két hétig nem tudok róla semmit, megőrülök!!!!!!!!!
64. pemete
2009. júl. 21. 12:05
Egyébként 21 évesen nem hiszem, hogy annyira komolyan venne egy fiú bármilyen hosszútávú kapcsolatot is. Persze, biztos van kivétel, bár én még nem találkoztam vele. Nekem is volt tiniszerelmem, akivel 5 évig együtt voltunk, de nem ő lett a férjem, mert akkor túl fiatalok voltunk még, és mindketten más iránba indultunk az életben, meg sem ő, se mén nem gondoltuk komolyan annyira, hogy akkor összeköltözzünk, meg miegymás.
63. c42aaaac41 (válaszként erre: 24. - Angyalka88)
2009. júl. 21. 12:04
21 évesen?hát nem tudom!
62. sariya
2009. júl. 21. 12:01
Angyalka,hidd el,h tom mit érzel..És nagyon pocsék,azt is tudom.De ez most leginkább nem róla szól,hanem rólad!Tudnod kell,h szerethető vagy,és az h másokkal barátkozik még nem jeletni azt,h te kevésbé fontos lennél a számára.Sőt ha elengeded,akkor még közelebb kerülhet hozzád,mert érezni fogja,h szereted és hogy bízol benne.De így csak elmenekül és ezerszer felteszi magának a kérdést,h kell ez nekem?Nagyon rossz azt érezni,hogy nem bíznak bennünk.Szeret téged,őszinte volt hozzád és elmondta,h szeretne barátokat magának.Szerintem örülj neki,és értékeld azt,h nem sunnyogott ,hanem őszintén elmondta neked a vágyait és az érzéseit.Ugyanezt te is megteheted irányába,hogy beszélsz az érzéseidről.Mert le merem fogadni,h fogalma sincs ,h miért akadsz ki mindig,csak azt látja és érzi,hogy féltékenykedsz,kapaszkodsz és megfojtod.Lazíts egy picit,és add meg a bizalamat neki,de leginkább magadnak.Egy kapcsolatot csak akkor lehet fentartani ha a felek e mindent megosztanak egymással.Mondd el neki bátran,az érzéseidet,azt h mitől félsz és hogy miért.Ne kiakadj és követelj és rágalmazz,hanem higgadtan beszélj vele.Mert ezt az oldalt szerintem ő nem látja,és ez sok bonyodalomhoz vezet.Te is beszélj a vágyaidről,h szeretnéd,h többet dícsérje,h megossza veled az életét a dolgait.És ha ezt megteszi,akkor azt köszönd meg,mert téged választott,mert veled van..öszántából.és ez ajándék számodra.Becsüld meg.És magadat is!
61. Angyalka88 (válaszként erre: 60. - 021a029148)
2009. júl. 21. 11:58
Amióta összevesztünk 1szer találkoztunk. Egy ideig csak szótlanul átölelt. Azt hiszem ez annak a jele hogy hiányoztam neki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook