Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Békéscsabai lányok ide:) Barátnő kereső. fórum

Békéscsabai lányok ide:) Barátnő kereső. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1062. sutoczkine (válaszként erre: 1061. - Gömbigombóc)
2012. nov. 9. 13:51
Én nem szoktam nokedlit tenni bele, mert akkor senki nem enné meg. Kb fél kiló krumplihoz kevés olajon alaposan megpuhítok 3 közepes hagymát, ha már jó puha beleteszem a pirospaprikát jó sokat, mert imádom. Éppen csak megkeverem, hogy az olajba kiadja a színét és már teszem is rá a nagyon apróra vágott krumplit és a vizet, megsózom, lefedem és ha már majdnem kész beleteszem a kolbászt (nem lecsó kolbászt). Hát nálam így készül. Ez a mennyiség szűk 4, de inkább csak 3 főnek elég. Ha Nándi is itthon ebédel akkor többet készítek.
2012. nov. 9. 10:25

Hogy csinálod a paprikáskrumplit?

Én teszek bele nokedlit is. Sokan nem szoktak.

Sárgaborsó főzeléket akarok vacsira összedobni egy kis fasírttal.

2012. nov. 8. 21:45
Én nem vagyok elveszve csak ma sok dolgom volt. Délelőtt vezettem aztán főztem egy kis paprikás krumplit aminek nagy sikere lett :-) Délután meg ajándékot gyártottam.
2012. nov. 8. 16:07
hahó
2012. nov. 8. 09:41
üvegfestékkel akarom díszíteni (matricással), csillagokat, meg karácsonyi motívumokat akarok rá festeni, a szájára meg szalagot kötök :)
1057. sutoczkine (válaszként erre: 1056. - Gömbigombóc)
2012. nov. 7. 20:05
Milyen mécsest csinálsz?
2012. nov. 7. 11:05
Akkor van munka dögivel :). Nekem is be kellene szereznem már ezt-azt a mécses készítéshez :). Lassan az ajtódísznek is neki lehet állni, hogy időben kész legyen.
1055. sutoczkine (válaszként erre: 1054. - Gömbigombóc)
2012. nov. 6. 16:54
Ajándékgyártással, vezetéssel, takarítással és főzéssel. Úgy kb ennyi fér bele 1 napba. Úgy érzem teljesen le vagyok maradva, bár az oviba a lányok ajándéka készen van és a fiúké is hamarosan készen lesz csak még nem kaptam hópelyhes forma kivágót. És még 31 db mikicsizmát is meg kell csinálnom, meg 31 db fenyőt bele és még a családtagok ajándékai sincsenek kész.
2012. nov. 6. 16:47

Oksi :).


Mizujs amúgy? Hogy telnek a napok? Gyerkőcök?

1053. sutoczkine (válaszként erre: 1052. - Gömbigombóc)
2012. nov. 6. 15:10
Az előfordulhat, mert sokat vagyunk ott :-) Legközelebb szólj nyugodtan.
2012. nov. 6. 11:00

ÉN még megvagyok :).


Szerintem láttalak a Centerben Ági a hétvégén :).

Most nem emlékszem, melyik nap.

2012. nov. 5. 20:58

Sziasztok csajok!


Merre vagytok elveszve?

2012. nov. 3. 09:32
Mi voltunk Borsodban, tegnap meg disznót vágtunk, nekem elég is volt ennyi egy időre. Ma és holnap csak pihenünk :).
2012. nov. 1. 22:55

Sziasztok!


Hogy telik a hétvége? Mi anyunál voltunk ma, holnap meg, ha nem fog esni akkor megyünk bátyámékhoz, bár erre nem sok esélyt látok az időképet nézve.

2012. okt. 29. 11:45

mi is vágunk disznót otthon, nem a kedvenc elfoglaltságom :)


nyugi, menni fog a vezetés :)

2012. okt. 29. 11:20
De a fenyő alatt ott lesz a jogsi is :-)
2012. okt. 29. 11:20

Sziasztok!


A vezetés elég nehéz, Az a baj, hogy menet közbe nehezen rakom össze a dolgokat. Nagyon nehéz egyszerre olyan sok mindenre figyelni :-( A min 30 után még 10-et legalább kell vennem.

1045. Zebra25
2012. okt. 29. 10:55

sszia

Hát eltelt az ünneplés:)

Még a belvárt lehet megpróbáljuk de majd még meglátom. Ott még az elején voltunk, az elég jó volt. Nem volt az a szag és a víz is tiszta volt.


Mi disznótorozunk a 7végén.

2012. okt. 29. 10:50

Mizu Csajok?


Rövid volt a hétvége :S.


Hogy állsz a vezetéssel Ági?


Angi, te is nagyon el vagy veszve! Jól sikerült a névnapozás?


Van már tervetek a hosszú hétvégére?


Tegnap voltunk megint uszin. Hideg volt a víz. Oli megint passzív volt, és megint elhagytuk a vizet ideje korán, még fizetnünk se kellett.. Jövőhéten kihagyjuk, a jövőhét utáni héten már (11-én) a belvárosi usziban lesz. Ott még kipróbáljuk, hátha jobb a víz. Aztán kész, vége, elfogadjuk, hogy nincs kedve ehhez. Megutáltatni nem akarjuk a medencét. :(

2012. okt. 27. 12:43
csinálok mécsestartót bébiételes üvegvől
1042. sutoczkine (válaszként erre: 1041. - Gömbigombóc)
2012. okt. 26. 18:30
A miénken nincs kukucskáló :-(
2012. okt. 26. 16:32
nekünk acél ajtónk van, a kukucskálót ki lehet tekerni, és oda szoktam beakasztani a díszt
2012. okt. 26. 16:31
Tavaly 1 tojásfehérjébe tettem annyi porcukrot, hogy jó krémes legyen (a recept 20 dkg-t ír, nekem picit több kellett bele, talán nagyobb volt a tojás), belekanalaztam egy porcukros zacsiba, vágtam egy pici nyílást a sarkán, így vékonyan, szépen lehetett vele rajzolni. Nekem nincs nyomózsákom. De így is szuperül működött.
1039. sutoczkine (válaszként erre: 1038. - Gömbigombóc)
2012. okt. 26. 16:27
Nekem tetszenek az egyszínű fák. Idén jó eséllyel piros arany lesz. Én ajtódíszt max papírból csinálok, mert műanyag az ajtónk. Én idén anyuval fogok mézeskalácsot sütni. Viszont nem tudom mivel díszítik :-( Esetleg, ha leírnád nekem. Én beiglit nem sütök, mert már nagyon unom.
2012. okt. 26. 16:15

Hát igen, télen kicsit több a rezsi. De a karácsonyt én is imádom. Azt nem, hogy korán sötétedik, de egye fene :). A télapót is várom :). Mindig is vártam, most kicsit izgibb lesz, hogy még egy gyermek is van rajtam kívül :).

A sütisütés része a kedvencem. Imádok mézeskalácsot sütni, díszíteni, bár tavaly sütöttem az elsőt, tökéletes lett. És a bejglijeim is azok :). És most a fa is különösen izgalmas lesz. Mi mindig színesre csináljuk, nem követjük a hóbortot,hogy egyszínű legyen a fa. Nekem nem is tetszik úgy. Az igazi karácsonyfa számomra jól meg van rakva mindenféle színű, formájú díszekkel :).

Nálatok?

Lehet csinálni ajtódíszt is nemsoká :). Azt is szeretek kreálni.

2012. okt. 25. 13:47

Sziasztok!


Az én gyerekeim egyelőre jól viselik a hideg frontot. Aztán persze nem tudom mi lesz az éjszaka. Én ilyenkor érzem a legjobban magam mikor már közeleg a tél. Egyre izgatottabb vagyok a karácsony miatt, jobb a kedvem, a közérzetem. Egyszerűen imádom a telet, a havat, a téli illatokat. Anyunak nem is merem ezeket mondani, mert ki van akadva tőle, mert havat kell lapátolni, mert latyak van, mert fűteni kell, mert korán sötétedik. De nem tehetek róla én akkor is imádom. Azt mondja, nem szeretném ennyire, ha nekem kéne egyedül fizetni a magas számlákat, de szerintem akkor is imádnám. Bocsi, hogy ezt így rátok zúdítom.

2012. okt. 25. 11:47
Mizu Csajok? Jön a hideg :(. Nekem van egy nyűgös bébim.
2012. okt. 24. 11:58

Irigyellek, hogy gyedül vagy :).


Mi is végig mászkáltuk a hétvégét, nyűgös is vagyok miatta, mert nem csináltam meg azokat a dolgokat, amiket szerettem volna. De amúgy jó volt.

2012. okt. 23. 14:21

Sziasztok!


Hogy telt a hétvége? Mi voltunk anyunál, nővéreméknél, ma elmentünk az állomásra vonatot nézni, most meg elvileg megyünk majd megint anyuhoz 1 kicsit. Aztán holnap kezdődik megint az ovi, bölcsi. Én már várom, ha mindenki itthon van nem tudok úgy haladni ahogy szeretném.

2012. okt. 20. 12:56
Boldog névnapot utlólag, előre :).
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook