Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Becsülettel nem lehet manapság előre lépni? fórum

Becsülettel nem lehet manapság előre lépni? (beszélgetős fórum)

1 2
5. cinderella25 (válaszként erre: 3. - Felhasznalo1026)
2018. ápr. 2. 23:41
Az a baj, hogy szeretek itt dolgozni. Csak ez a nő anyám korú. Én 26 vagyok, ő kb 50. És így utólag látom, hogy manipulál. Hozza nekem a sütit, apróságokat. Meg, hogy én vagyok a legjobb munkatársa. Meg velem a legjobb dolgoznia. De egy számítónak látom sajnos. Pedig barátként tekintettem rá.
2018. ápr. 2. 23:37

Pár hete a vezető igazságtalan volt velünk. Mind a ketten fel voltunk háborodva. Megbeszéltük, hogy leülünk átbeszélni. Erre ő mondja nekem: "Na X akkor mondjat mit találtál ki. Meséld csak el" hogy én legyek a rossz ember. Adjam elő amit közösen akartunk, ássam el magam, ő meg mint a jó oldal, csak hallgat.


Meg ha valami baja van a vezetővel akkor poénosan adja neki elő. A lopásait is. "Na kisfiam, ide figyelj, járt itt egy szarka" meg "Fiacskám" és riheg-röhög. És így nem haragszik meg rá soha. Sőt. Kijelölte jobb kezének, több fizetésért

2018. ápr. 2. 23:31
Sajnos én is jártam ilyen cipoben. Soha nem fog megoldódni. Lépj le, keress másik munkát. Nem érdemes ragnod magad rajta!
2018. ápr. 2. 23:28
Azért vagyok felháborodva, mert egyik nap is hiányzott 30 ezer forint. A kolléganőm rögtön rávágta, hogy a boltvezető volt. Én is tudom hogy ő. De mikor szembesítés volt, jött a tulaj, a nő megvédte a vezetőt. Meg elbagatellizálta. És így hármunknak kell kifizetni a pénzt.
2018. ápr. 2. 23:25
Hárman dolgoztunk közvetlenül együtt egy kisboltban. 2 beosztott (az egyik én) + a boltvezető. A boltvezető egy becstelen illető. Lopta az árut, lopta a pénzt. Hazudott, hogy éppen miért nem jön dolgozni. Csalt a jelenléti íven. Magyarul beírta magát, közben ott sem volt. Vagy 2 órát dolgozott és 12-t fizettetett ki. Munkaidő alatt hazament, a város másik végébe, vagy fodrászhoz. Vagy cipőt venni. Sokszor kavarta a szálakat, hogy XY mit mondott, közben nem volt igaz. Én ezt a másik munkatársammal sokszor átbeszéltem, ő is tudta. Elvileg ő becsületes nő, mégis szemet húny ezek felett, sőt még barátkozik is vele. Nekem ezek az értékrendembe nem férnek bele. Ő meg kibeszéli, de ha ott van a haverjaként viselkedik vele. Munkán kívül is elmennek ide-oda. Én meg kívülálló lettem és áthelyeztek máshova. A nő meg a helyettes (jobbkéz lett)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook