Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beágyazódási vérzés lehet? fórum

Beágyazódási vérzés lehet? (beszélgetős fórum)


2017. jan. 28. 18:46
Sziasztok! Újra jelentkezem, hogy mi lett a vége, hátha valaki erre jár. Utána a 28. cn.-on is volt pár csepp vér, aznap reggel voltunk együtt, a cseppek pedig este jelentkeztek. Aztán semmi, majd a 30. napon reggel szintén volt vércsepp, délelőtt meg is jött. Hamarosan vége... Új hónap kezdődik.
2017. jan. 18. 09:36

Sziasztok.

27-28 naposak szoltak lenni a ciklusaim.

LH.teszt szerint a 17.napon volt peteérésem. (amúgy nincs jele).

Azóta tegnap voltunk együtt, a 22. napon.

Együttlét után rózsaszínű volt a távozott váladék. Utána volt 1-2 csepp vér.

Ma reggel már semmi.

Kb.egy hét múlva kellene nem megjönnie.

Mi lehet ez?

22. Nyuszó123 (válaszként erre: 19. - Linett96)
2016. okt. 4. 17:35

Az olcsó teszt (x-epil) nekem 1 hónapos terhesen mutatta csak meg, hogy pozitív. A drága pedig menstuáció kimaradása után egy héttel.

A beágyazódást éreztem, bár nem véreztem.

Az aktus utáni 2-3 napban volt az érzés.

Persze, nincs kizárva, hogy most jött meg neked...

Remélem tesztelsz egy két csíkosat. :D

2016. okt. 4. 16:59
na én léptem csajok nekem tuti nem lesz ebben a hónapban pozi tesztem :( akinek sikerült Gratula és Boldog babavárást! :)
20. 00be29ab42 (válaszként erre: 19. - Linett96)
2016. okt. 4. 16:47
drukkolok hogy ne jöjjön meg és baba legyen!!
19. Linett96 (válaszként erre: 18. - D57839e20e)
2016. okt. 4. 16:17

Reggel elpisilek egy olcsóbb tesztet.

De max 1 héten belül mindenképp kiderül,hogy mi van.

18. d57839e20e (válaszként erre: 17. - Linett96)
2016. okt. 4. 16:07
Nekem júniusban volt egy biokémiai terhességem. Pozitív lett a teszt, de halvány maradt és nem is erősödtek a tesztek sajnos. Gondolom, nem jól tapadt meg, vagy hasonló. Előtte nem barnáztam, de azóta minden mensi előtt már 5-6 nappal jelentkezik.Tesztelj egyet reggel, addig még lehet reménykedni, amíg nem jön meg rendesen.
17. Linett96 (válaszként erre: 16. - D57839e20e)
2016. okt. 4. 15:20

Hát nekem a megérzésem valahogy azt súgja,hogy megakart tapadni a baba,csak nem sikerült neki. Mert soha nem barnáztam még mensi előtt, kb ovu után 7-8. nap kezdődött,és 4. napja tart,és ma reggelre lett több és világosabb valamivel a színe, + a derekam is fáj,a mellem viszont nem,pedig szokott.

:( Annyira szörnyű ebbe belegondolni. Valahol még egy ici-picit reménykedem.

16. d57839e20e (válaszként erre: 15. - Linett96)
2016. okt. 4. 14:55
Tesztelj egyet reggel. Sajnos nekem a barnázás, ha csak pár csepp is, mindig a mensi előjele volt. :(
2016. okt. 4. 14:52

Szerintem nekem meg fog jönni,mert ma már kicsit több van (kb 2x annyi,mint eddig),és élénkebb színű. Persze nem élénk piros,még mindig barnás inkább,és mennyiségre is még csak pecsételés,de már nem egy 20ft-os nagyságú csepp van egész nap,hanem 1 kisebb folt összejön 1 nap alatt :/

A hasam is görcsölget néha,de a mellem még nem fáj.

Reggel lehet pisilek egy tesztet. Elég tanácstalan vagyok. Soha nem volt még ilyenem. Eddig nagyon reménykedtem,de ez a mai nap eléggé elkeserített. :/

14. mongi
2016. okt. 4. 13:55
Nekem most a 3.tergességemnél volt olyan,hogy rendes mensi helyett barnásfekete vérzésem volt.Megijedtem a színétől,felhívtam 2.nap után a dokit(épp péntek volt),aki mondta,hogy ne aggódjak,van ilyen,hétfőre rendesen megjön.Szombaton azért teszteltem,s pozitív lett-mindenki nagy meglepődésére!:)
2016. okt. 4. 10:54

sziasztok. voltam nődokinál mert azt hittem felfáztam szúr a hasam két napja. Azt irta a leletemre hogy rendes nagyságú uterus,portio(méhszáj) hátul,fent. Ez jót jelent mensi előtt szerintetek hogy fent van a méhszájam?

szerintetek?

2016. okt. 4. 07:12

Tegnap este meg ma reggel is megfigyeltem,hogy a barna folyásban van egy ici-pici élénkebb színű vér. De csak 1-2 majdnem hajszálvékony kis csík.

Illetve a derekam is fájdogált tegnap meg ma is.

Ez most jelenthet rosszat? Vagy ennyitől még ne ijedjek meg?

11. Linett96 (válaszként erre: 10. - Szabi90)
2016. okt. 3. 12:56

Szia :)


Igen,nekem is van itthon olcsó teszt (10db volt 1800ft),meg drága is,de azt majd csak akkor használom el,ha az olcsó már kimutatta. :)

Igazából még csak a 28. napomon vagyok,és a ciklusom kb 30-33 napos szokott lenni,úgyhogy még nem igazán akarok tesztelgetni,valószínűleg negatív lenne,és bár tudom,hogy nem végleges még a negatív,úgyis csalódott lennék. :)

Várok 6-a reggelig. :)

2016. okt. 3. 12:13
Szia Linett96... úgy tartják,hogy a menstruációt megkell várni, majd ha nem jön,tesztelni, de én sose voltam ez a türelmes típus, ezért vannak olcsóbb tesztjeim amit nem sajnálok, és előtte tesztelgetek:)ha nem bírsz várni akkor tesztelj nyugodtan, ha még nem pozitív nem jelenti azt,hogy nem is lesz:)
9. Linett96 (válaszként erre: 8. - Kisbreki)
2016. okt. 3. 11:10

Szia :)

Nem merek még tesztelni,igazából kicsit félek,hogy mégsem baba,mert már 3. napja,hogy barnázok. Bár első nap csak kicsike volt és inkább barnás folyás,tegnap volt barna vérzés,de csak kb 6-7 csepp egész nap,meg ugye ma reggel volt megint kicsi barnás folyásom,meg utána 1-2 csepp barnás vér.

Olvasgattam neten,az a baj mindenki mást ír és nagy átlagban elég drasztikus dolgokat (méhen kívüli terhességtől a myomáig mindent írtak lehetséges oknak). Ezért is fordultam Hozzátok,hogy hátha van valaki,aki tapasztalt ilyesmit.

Szerintem még várok 2-3 napot.

2016. okt. 3. 10:54

Sziasztok. Nekem anno a lányommal volt:) Mikor meg kellett volna jönnie, előtte egy-két nappal volt egy barnás folt a tisztasági betétemen. Azt hittem megjött, de másnap megint csak pici barnás folt és ezzel el is múlt. Én úgy tudom a beágyazódási vérzés barna, legalábbis anno nekem ezt mondta a doki. Drukkolok nektek:)

Amúgy barnázás után 2-3 nappal már kimutatja a teszt a pozit:)

7. 00be29ab42 (válaszként erre: 6. - Linett96)
2016. okt. 3. 09:39
nekem egyszeri alkalom volt. egyik pisinél volt rajta egy borsónyi nagyságú rózsaszínes narancssárgás folyás. és ennyi volt utána semmi
6. Linett96 (válaszként erre: 3. - Hunny)
2016. okt. 3. 09:38
Neked meddig tartott a pecsételés?
5. 00be29ab42 (válaszként erre: 4. - Linett96)
2016. okt. 3. 09:34
én is akkora tervezem a tesztet,7. vagy 8.a :) Drukkolok neked én is nagyon :) remélem ez a méh szúrkálás jót jelent :)
2016. okt. 3. 09:29

tundike1989, én is nagyon drukkolok Neked! :) Remélem végre kétcsíkos lesz a teszt mindkettőnknek! :)

Tesztelni majd olyan 7-8 körül fogok szerintem,ha kibírom addig,de minimum 3 napot még várok vele. :)


Hunny,gratulálok a picihez! ♥ :)

3. Hunny (válaszként erre: 1. - Linett96)
2016. okt. 3. 09:04
Közel egy éve pont így voltam, a 3 hónapos eredménye most a szomszéd szobában szundít :)
2. 00be29ab42 (válaszként erre: 1. - Linett96)
2016. okt. 3. 09:01
Szia. lehetséges hogy beágyazódási "vérzés" nekem is volt ilyenem most ebben a hónapban ovu után 4nappal. bár nekem az még tuti korai beágyazódási vérzésnek. én 8.ára nem várom szúrkál a méhem hajnal óta nem tudom ez mitől lehet. Drukkolok neked hogy baba legyen :) mikor tesztelsz először?
2016. okt. 3. 08:39

Sziasztok! :)


Párommal lassan 1 éve próbálunk babásodni,eddig sajnos sikertelenül.

A kérdésem a következő lenne:


7-e körül nem várom. Ez a 28. napom (a ciklusom kicsit rendszertelen,általában 30-32 napos). Párommal 17-19-22-én voltunk együtt (ekörül számoltam az ovum).

Tegnapelőtt (okt. 1.) volt enyhe barnás folyásom,de nagyon kevés.

Tegnap kb 2x-3x volt enyhe barna vérzésem (de még pecsételésnek is alig nevezhető,viszont nem folyás volt,hanem vér).

Ma reggel megint enyhe nagyon kevés barna folyást tapasztaltam.


Soha nem volt mensi előtt barnázásom,ezért gondoltam arra,hogy talán baba lehet.

A hasam nem fáj,enyhén görcsölgetett tegnap is meg ma is,de inkább csak kellemetlen,mint fájdalmas.


Mi a véleményetek? Volt valakinek hasonló? Reménykedhetek kicsit,hogy baba miatt van,vagy biztosan nem az?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook