Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beagle gazdik fórum

Beagle gazdik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
297. danama (válaszként erre: 296. - Mandulacska2)
2010. jún. 16. 15:17

nálunk 3 kutyus van és így nem visszük és nem is szoktunk max csak 4 napokra elmenni, de nálunk is anyósék átjönnek.

mivel 3-an vannak így nem unatkoznak annyira

296. mandulacska2 (válaszként erre: 295. - Danama)
2010. jún. 16. 15:12
Szia. hát, a vele alvás sajnos nem megoldható. Férjem apukájáék külön élnek, ők biztos nem költöznének át hozzánk arra az egy hétre. Anyukáméknál meg ott lakik a nagymamám is, ő fekvőbeteg, folyamatosan gondozni kell. ennek ellenére ő is átjön reggel és olyan 1-2 óra között délután, hogy levigye, és hogy játszon vele kicsit. Egyébként nem szokott rombolni a mienk. Legalábbis amikor dolgozunk, napközben aludni szokott. Most inkább attól félek, hogy hiányolni fog minket, hogy 1 hétig nem vagyunk, és hogy eszik e majd rendesen. Ti hogy oldjátok meg a nyaralásokat? Viszitek megatokkal a kutyát? Belföldön ezt mi is meg tudnánk oldani, de külföldön nem , mert ha meg akarnánk nézni valamit, oda nem engedik be a kutyákat.
295. danama (válaszként erre: 294. - Mandulacska2)
2010. jún. 16. 15:03

és tudnak valaki vele is lenni, mert ilyenkor szoktak a kutyusok rombolni, ha egyedül maradnak és unatkoznak.


vagy ha valaki vele aludna a lakásban

2010. jún. 16. 13:34
Szia! Köszönöm a választ! A kutyus nálunk marad a lakásban. Anyukámékhoz akartam odaadni, de ott van egy kutyus, aki nem nagyon jön ki más kutyákkal. Egyszer már próbáltuk bemutatni a mienket, és elég agresszív volt vele. így nem is kísérletezgetünk. Apósomékhoz nem mehet. Meg gondoltuk, hogy a saját megszokott környezetében talán jobban viseli. Viszont volt olyan kutyás, aki azt mondta, biztos sírni fog, amíg nem leszünk otthon. Remélem, azért nem lesz gond. Még egyszer köszi a választ. Már mondogattuk neki, hogy elmegyünk, de jövünk vissza, de nem nagyon reagál rá.
293. danama (válaszként erre: 292. - Mandulacska2)
2010. jún. 16. 07:49

Szia!


Nálatok marad a kutyus, mármint a lakásban és úgy látják el vagy úgy, hogy el is viszik apósodék?


Mert neki az lenne a legjobb, hogy ha nem maradna egyedül.

Tudom furán hangzik, de meséljétek el neki, hogy ti elmentek de vissza jöttök és addig xy vigyázz rá.

2010. jún. 15. 16:27

Sziasztok!


Én kérdezni szeretnék olyan gazdiktól, akiknek már régóta van beagle-jük. A mi beagle-ünk most 6 hónapos. Ezen a héten szombaton megyünk nászútra Horvátországba 1 hétre. Kicsit tartok attól, hogy fogja bírni az 1 hetet nélkülünk. Anyukám illetve férjem apukája fognak figyelni rá, sétáltatják, kaját adnak neki enni. Viszont hallottam már más gazditól, hogy előfordul, hogy a kutya, ha keresi a gazdáját, depressziós lesz, és nem eszik , nem iszik. Nem tudom, valamelyikőtök volt e már ilyen helyzetben, hogy külföldre utazott, a kutyus meg otthon maradt. Szívem szerint vinném magammal, de külön útlevél kellene neki, ami sok pénz, és a nemzeti parkokba illetbe múzeumokba se tudnám vinni, ott is az apartmanba maradna. Szóval ha valaki tud valamit javasolni, hogy lehet megoldani, hogy minél kevésbé sínyledje meg a kutyus a távollétünket, attól szívesen várom a tanácsot. Előre is köszönöm!:)))

291. Kiniand
2010. jún. 8. 16:29

Sziasztok!

Budapesten vagy Pest megyében keresnék beagle kiskutyus. Dunakeszin lakunk kertes házban, két kis gyerek mellé szeretnénk hozni. Ha tudtok valakit, valamit kérem, írjatok privit! Köszi!!

290. danama (válaszként erre: 286. - Csilla120)
2010. jan. 27. 10:25
hogy vagytok?
289. danama (válaszként erre: 286. - Csilla120)
2009. dec. 1. 06:12

szia!

nagyon aranyos lehetett, nekem is van nyuszim és nem bántja de még a tyúkokat sem,

2009. nov. 30. 18:29
Még valami olvastam a veszekedéseket h. hol jobb tartani a kutyát házban vagy kertben hát erről az a véleményem hogy kint jobb neki. Egy részt sok mozgást igényel más részt a házban csak szenved , folyton mozog nem bír megmaradni.
2009. nov. 30. 18:22
Hát jó és ilyen fajta kutya szerintem több okból is jó: aranyos és okos!
2009. nov. 30. 18:15
Sziasztok! Nekem is beagle kutyám van akit Bercinek hívnak. Kölyök kutya most lesz egyéves! Egyébként tényleg nagy a mozgás igényük. Nagyon okos fajta ez a kutyafaj. Az enyém pl: hullahop karikán ugrik át. Ül pacsit ad lefekszik. A jutalom falatért bármit megtesz. Elég annyit mondanom ha elmegy hátra az udvarunkba és nem akarok utána menni h. mit kap a kutyus és fut. És csak egy éves! Ezentúl majd én is írok ide! Van 30 db nyúl az udvarban és nem bántja őket szereti megszagolja őket csak ennyi. De múltkor az egyik el szökött és vele kerestem meg. Büszke vagyok a kutyámra! Csilla
285. Bcicus (válaszként erre: 284. - F852ffafeb)
2009. szept. 3. 10:35
vagy valami más minőségit. Én a flatazort szoktam a kicsikkel etetni nekem az nagyon bejött, csak nehéz beszerezni.
2009. szept. 3. 10:34
De jobban jársz, ha Acana vagy Orijen juniort adsz nekik:)
283. danama (válaszként erre: 279. - Thyms)
2009. szept. 2. 20:00
szerintem nyugodtan adjál neki, pedigree vagy friskies juniort az én kiskutyáim is azon növekedtek és szépek lettek nézd meg Beagle pötyi kölyökváró naplóját
2009. szept. 2. 08:10
hú visszaolvastam, itt komoly gondok vannak. mi az, hogy egy kopót 3-4 szer leviszünk sétálni. nagy tenyészők. A kutyához neked kell kimenni és foglalkozni vele, nem a kutyát bevinni. Elsorvadnak az izmai. Szörnyűek vagytok....nagy tenyésztők....
281. Bcicus (válaszként erre: 279. - Thyms)
2009. szept. 1. 22:08
Igen többre van szükség, de egyes kölyök tápokban már túl sok van és attól túlhirtelen nő meg és nem fogják bírni az izületei.
2009. szept. 1. 21:42

Igazából én úgy tudom,hogy a kölyök kutya tápban alapból több fehérje van,mint a felnőtt tápban.

Mikor a mi kutyánk fialt akkor a ajánlotta az állatboltos,hogy vigyünk neki kb. a fialás előtt egy két héttel kölyök tápot,mert abban sok a fehérje és attól több teje lesz. Szóval akkor csak kell a kiskutyáknak is a fehérje,ha a tápban is nagy szerepe van. Én ennyit tudtam segíteni!

279. Thyms
2009. szept. 1. 15:12

Itt van meg is találtam,bemásolom ide:

Feltétlenül oda kell figyelni arra, hogy a kölyökkutyák, a vemhes és szoptató szukák, valamint a munkakutyák fehérjeszükséglete mindig jóval nagyobb, mint az átlagos életvitelű, kifejlett kutyáké!

278. Thyms
2009. szept. 1. 15:10

Azt írtad,hogy kiskorában ne adjak a kutyusnak magas fehérjetartalmú tápot,de én az előbb azt olvastam valahol,hogy a kiskutyáknak és a vemhes szukáknak több fehérjére van szükségük.

Most akkor melyik az igaz?

277. Thyms
2009. aug. 31. 11:24
Köszi a segítséget!
276. Bcicus (válaszként erre: 275. - Thyms)
2009. aug. 30. 19:04
Ezt a tenyésztő el kell, hoyg mondja, illetve, hogy melyik táppal etetett eddig, utána azzal érdemes tovább etetni, vagy ha te más fajta tápot választassz, akkor szép lassan arra átszoktatni, demindenképpen minőségi tápot válassz. Átszoktatás úgy legyen, hogy eleinte add neki amit a tenyésztő, majd keverd ossze az újjal és utána ha megszokta a pocija add neki az új fajtát. A tápokra rá van írva, hogy ennyi annyi idős és felnőtt kutyának mennyit kell adni belőle ezt tartsd be és nem lesz baj. Egy fontos ne válassz magas fehérje tartalmú tápot kiskorában.
275. Thyms
2009. aug. 30. 16:04

Sziasztok!

Még új vagyok a kutya témában,soha nem volt kutyám,de hamarosan kapok egy Beagle-t.

Már nagyon sok mindent tudok róluk,de egy fontosat nem:Mennyi ételt kell nekik adni?

Lécci írjátok meg hogy ti mennyi ételt adtok a kutyátoknak!

Előre is köszi!

274. danama (válaszként erre: 273. - Bcicus)
2009. júl. 18. 13:38
hogy vagy?
273. Bcicus
2009. júl. 18. 13:24
Kékszemű beaglehöz szúlnék hozzá. Természetesen nagyon elítélem aki ilyen kutyákat tenyészt sorra, normális helyen iylen nem fordul elő, de azt tudni kell, hogy nem kell a legrosszabra gondolni rögtön, nem feltétlenülk beteg a kutya szeme. A környékünkön is lakik egy felemás szemű beagle kutyus, és nincs semmi baja a szemények, teljesen jól lát.
272. danama (válaszként erre: 255. - Bcicus)
2009. júl. 17. 22:07

Olvastam másik fórumos hozzászólásaidat.

Mi a helyzet baba ügyben?

Nekem is alacsony volt a progim, gyógyszert kellett volna szednem, csak földimogyoró olajban oldották, így nem szedhettem.

Meglátod sikerül, drukkolunk.

271. danama (válaszként erre: 270. - 7d5c855958)
2009. júl. 17. 14:48
eddig 3,
2009. júl. 17. 14:12

jah.

És hány kutyusnak van már gazdija?

269. danama (válaszként erre: 268. - 7d5c855958)
2009. júl. 17. 14:08
még csak 4 hetesek még maradnak
268. 7d5c855958 (válaszként erre: 267. - Danama)
2009. júl. 17. 14:07

És hány kutyusod van még?

tőlünk elvittek a héten egyet, és még van két szuka kutyus.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook