Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BB Évi a zártosztályon. fórum

BB Évi a zártosztályon. (beszélgetős fórum)

1 2
26. gerna
2008. ápr. 11. 09:51

Sajnos mindenütt csak 1 "zárt" osztály van, a zavartaknak, akik nem találják a wc-t, nem találják a saját ágyukat, ha nincs valamijük akkor lopnak, az üvöltősöknek, éneklősöknek. Pihenni ott lehet, ahol jó adag (néha túl sok) nyugtatót osztanak :( Egyszemélyes bezárt szobák? nem hiszem, hogy olyan jó lenne.


Öngyilkosság? persze, akár egy pillanat alatt, akár minden segédeszköz nélkül.

2008. ápr. 10. 23:39
Na igen.Én átéltem mindezt,ott mindenki aki bekerül,állat,csak ember nem.2 perces vizit,gyógyszerbevétel,óránként cigiszünet,pihenni nem lehet a többitől,mert az egyik az ágyadba hugyozik,a másik be akar feküdni melléd,a harmadik lop,a negyedik teli torokból üvölt-vagy énekel..mindemellett b.mikor öngyilkos lehet bárki,ha van még némi sütnivalója.
2008. ápr. 10. 22:42
Talán ezzel szerencséje is van. Figyelik, kap gyógyszert és gondoskodást a szakemberektől. Azokat sajnálom inkább, akik még mindíg csak otthon vannak "zártosztályon"....Rájuk is figyelnünk kellene.
23. gerna
2008. ápr. 10. 22:15
És még egy nagy különbség: "zárt" osztályon nincs utcai cipő, kabát, ruha, van helyette pizsama, papucs. Ez is a beteg marasztalását szolgálja...
22. gerna
2008. ápr. 10. 22:06
Egy kis ismertető a "zárt" osztályról: igazából "megfigyelő" a neve, ide kerülnek azok a betegek, akik zavartak, vagy tartani kell attól, hogy meglépnek. Néha öngyilkossági veszély miatt vannak a megfigyelőben. Rövidebb-hosszabb zárt osztályon való tartózkodás után kerül a beteg a több személyes szabadságot megengedő osztályrészre. Innen már járkálhatnak a büfébe, kórházparkba stb, csak a házirendet kell betartaniuk (étkezési idők, viziteken jelenlét, csoportokon részvétel stb.)
21. f290b382c2 (válaszként erre: 20. - Winny)
2008. ápr. 10. 21:49
Dehogy bántottál meg,csak arra céloztam,hogy talán neki is van még remény,nem kell bocsánatot kérned!!!:)
20. winny (válaszként erre: 17. - F290b382c2)
2008. ápr. 10. 15:36

Nagyon-nagyon sajnálom,ha nem értettél meg.Őszintén mondom nem bántó szándékkal írtam.

Sajnálom.Ne haragudj.

Üdv:Márti

19. f290b382c2 (válaszként erre: 18. - Ec63a7fc29)
2008. ápr. 8. 21:57
Én kijöttem onnan,talpraállok szépen -lassan,annak ellenére,hogy közben a férjem válik tőlem,a szüleimet zaklatja,és gyakorlatilag senkire,csak magamra számíthatok...Ha valaki igazán akarja,akkor igenis kimászik,segítséggel-vagy anélkül-mert a drága okos emberek az öngyilkosság fórumon is leugatják és még lentebb lökik az amúgy is kétségbeesett,nyomoult embert.
18. ec63a7fc29 (válaszként erre: 15. - F290b382c2)
2008. ápr. 8. 21:30

Szerintem mindennyiunknak adódnak rossz napjaink. Ne olyan nagyon nehéz a zárt osztályra kerülni.


Kihasználhatná, hogy ott van, pihenhetne sokat, gondolkodhatna, naplót írhatna.


Mindenkinek, NEKI is van esélye az újrakezdésre.

Igen, labilis. De ezen akaraterővel lehet segíteni, s sok pozitív élménnyel.


Biztosan sajnálja amit nem megfelelően tett, de van lehetősége felállni. Ha ismerném, s elfogadná, szívesen segítenék neki ebben.


A mély gödör aljáról elég távolinak tűnik a teteje, a kikerülés lehetősége.


A showt ne hasonlítsátok össze az élettel.

17. f290b382c2 (válaszként erre: 16. - Winny)
2008. ápr. 8. 21:19
Nehogy azt hidd,hogy a zárt osztály az utolsó állomás.Nagyon sokan onnan is képesek hosszú idő után gyógyultan kijönni.
16. winny
2008. ápr. 8. 15:43

Nagyon sajnálom az Évit.Tiszta szívemből kívánom a gyógyulását.Amire nagyon kicsi az esély.A zárt osztály az utolsó állomás.

Valahol olvastam...A média egyenlő a maffiával de a maffiától elnézést kérek.

2008. ápr. 7. 18:15
Nagyon sajnálom...Zárt osztály,és amiken keresztülment...Mindenki követ el hibát,ki kisebbet,ki nagyot,de mindenki megérdemel egy jobb sorsot...Őszintén kívánom neki,hogy legyen ereje kimászni..
2008. ápr. 5. 09:04
Én is nagyon sajnálom Őt. Egy nagyon helyes, kedves, szeretetre méltó lány volt. Könnyen befolyásolható volt, így a rossz társaság az álbarátok kihasználták, és ez tönkretette az életét. Innen már nagyon nehéz lesz felállni. Én szurkolok neki, hogy ez sikerüljön, de ehhez az Ő nagyon nagy akarása és szakember szükséges.
2008. ápr. 5. 08:57
Sajnálom, nagyon könnyen befolyásolható volt,és nagyon labilis idegrendszerrel.Még szerencse,hogy csak 1 gyereke van.
2008. ápr. 5. 07:35
De sajnos igen!
11. o.andi
2008. ápr. 4. 13:56

Sajnálom őt esküszöm...nem volt könnyü neki!!

Sajnos nem volt ereje FELÁLLNI!!

Én drukkolok neki!!

ÉVi hajrá...állj talpra hiszen nem vagy TE egy elveszett NŐ!!!

2008. ápr. 4. 13:49

Szereintem sem!

Minden ember a saját élete kovácsa!

2008. ápr. 4. 10:14
Végül is,én is sajnálom,jobb sorsra érdemes lány lenne,de a léhűtő haverok,akik kihasználták,ilyen Renátó félék,akik dörgölődtek,míg tartott a pénzből,ők vitték bele.Nem lett volna szabad indulnia a showban,kifordult magából,én sajnálom,és remélem egyszer még egészségesen látjuk viszont.megérdemelné.
2008. ápr. 4. 09:41
szerintem várható volt..
2008. ápr. 4. 09:26
Elég gáz trottyal él.
2008. ápr. 4. 09:23
Nagyon remélem h jó irányba fordul majd az élete.
2008. ápr. 4. 09:22

Évit én is bevállatam volna régen, ma már nem kellene mint nő.

Jóbban járt volna ha egy határozott pasit fog magának és meghúzza magát.

Szerintem feltünési vágyai vannak.

Azért sajnálom, de egyben elitélem amiért a gyerekét elhanyagolta.

4. cel
2008. ápr. 4. 09:19

Nagyon sajnálom ezt a szerencsétlen sorsú, labilis nőt. Rossz döntések sorozatát hozta. Ahhoz, hogy valakit a hirtelen jött gazdagság, a haverok, ennyire befolyásolni, rossz irányba elvinni tudjonak, már eleve kellett legyen valami mentális problémája. Édesanyja valószínűleg ezzel tisztában volt, hisz egy alkalommal a BB házból is megpróbálta haza vinni. Az édesanyja már akkor láthatta előre, hogy nem tesz jót Évinek a nyilvánosság.

Csak szánni és sajnálni tudom Évit. Kívánom gyógyuljon fel mielőbb!

2008. ápr. 4. 06:20
Szerintem meg már akkor sem volt 100-as amikor a valóságshow-ban volt.
2. spinneli (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 4. 00:27

nem hiszem hog a züllés jó szó rá.

beteg, az újságok meg megcsinálták a balkáni [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]britney spears[{[{[/A]}]}]-t.

2008. ápr. 3. 23:24

A hot! magazin munkatársai bejutottak BB Évihez a zárt osztályra! Az egykori valóságshow-hősnőt kommandósok vitték a pszichiátriára, a hozzátartozókat senki sem értesítette! A népszerű sztármagazin riportere és fotósa Zoltánnal, az élettárssal látogatta meg Évit.


A látvány ijesztő volt: a Big Brother egykori győztese a körmét rágva kuporgott egy sarokban, miközben egyik cigarettáról a másikra gyújtott. – Figyelj, Zoli! Hozz nekem sült kacsát, jó? És hozzál hurkát és kolbászt is! – hadarta az élettársának, aztán a hot! munkatársaihoz fordult. – Hondát vennék! Sminkelni akarok, és lehet, hogy nyitok egy diszkót! Nem akarok itt maradni, nem bírom a bezártságot!

------------------------------------------

Ez a szimpatikus lány hogy tudott így elzülleni?

Tragédia,hogy a pénz,és a haverok mit műveltek vele,meg saját maga magával.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook