Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Basszus beleszerettem egy pasiba akinek párkapcsolata van fórum

Basszus beleszerettem egy pasiba akinek párkapcsolata van (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jan. 9. 09:39
meg nekem egy olyan izé, h 35 éves pasi a társkeresőn idősebb nőkkel kavar. az ilyenek arra mennek, h minden negyvenes egyedülálló nőt megkaphatnak, mert magányosak és kétségbeesettek.
20. miklósi (válaszként erre: 17. - Túrógombócka)
2017. jan. 9. 09:38
Ez igaz, de a gyerekem akkor jön haza amikor akar, és hát pont jött amikor a hétvégét együtt töltöttük. Ez így alakult.
2017. jan. 9. 09:37
Számomra felfoghatatlan, hogy egy felnőtt nő ne tudná mit kell tenni ilyen esetben. Nem egy közösségi portálon kell fórumot nyitni jaj mit csináljak kérdéssel, hanem útilaput kötni a kedves férfiú talpára.
18. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - Miklósi)
2017. jan. 9. 09:37

Azonnal megszakítani vele minden kapcsolatot.

Max. elmondanám neki, hogy tudsz a másik hölgyrôl.

Másképp nem tudsz ebbôl a helyzetbôl jól kijönni.

17. túrógombócka (válaszként erre: 15. - Miklósi)
2017. jan. 9. 09:36
akkor sem értem, minek kell bemutatni a családnak , a gyereknek egy pasit, akivel még semmi nem biztos. most meg magyarázkodhatsz.
16. andi6020 (válaszként erre: 4. - Miklósi)
2017. jan. 9. 09:35
semmi
15. miklósi (válaszként erre: 13. - Túrógombócka)
2017. jan. 9. 09:35
A gyerekem már nem lakik otthon, de hát azért meg szokott látogatni.
14. miklósi (válaszként erre: 12. - Globus)
2017. jan. 9. 09:34
Igen, kaptam választ mindenre.
2017. jan. 9. 09:33
és még annyit, h nem a gyereked előtt kellene a random pasikkal...hmm, találkozni. szegény gyerek mit gondolhat?
12. globus (válaszként erre: 9. - Miklósi)
2017. jan. 9. 09:33
Ismeretlen profilról rákérdeztél, és kaptál választ? :)
11. túrógombócka (válaszként erre: 9. - Miklósi)
2017. jan. 9. 09:32
igen, hülyeséget csináltál. nem kell nyomozgatni meg kérdezgetni, hanem kitenni a fenébe. legyen már büszkeséged.
10. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Miklósi)
2017. jan. 9. 09:32

"Mi van, ha tényleg megszeretett?"


Szerinted amit ez a pasi csinál tényleg szeretet??

Furcsa fogalmad van a szeretetről!


Én egy percig nem gondolkodnék, hogy mit tegyek,

de ez én vagyok!


Továbbra is azt tudom hangsúlyozni: büszkeség,

tartás, önbecsülés!!


(én inkább élnék egyedül, mint ilyen megalázó helyzetben!)


A választás a tiéd és szerintem ennél már csak

rosszabb lehet a helyzeted!

2017. jan. 9. 09:29
jaj de tudjátok, hogy ez nem olyan egyszerű. Ma tudtam meg, hogy mi van. Reggel beszéltünk én úgy tettem, mintha minden rendben lenne. Meddig játszam még. Van nálam holmija azért el kell jönnie, arra gondoltam, hogy személyesen szembesítem. Az a baj, hogy szerintem a barátnője is sejti, hogy van valami, mert nem a saját facemről de rákérdeztem, hogy ők együtt vannak-e. Hülyeséget csináltam?
8. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Miklósi)
2017. jan. 9. 09:25
szépen mondd meg neki, h tudod, h mi a helyzet és neked így nem pálya. és küldd el a francba.
2017. jan. 9. 09:22
HA szembesíted is, a tényeken nem változtat. Bocs, de szted milyen FÉRFI (?) az, aki a féléves kapcsolata ellenére társkereső oldalon csajozik? ugye TE nem erre vágysz?
2017. jan. 9. 09:21
értem én, hogy játszik, de akkor minek hazudik szerelmet és amikor az eltűnései miatt szakítani akartam miért könyörgöt, hogy ne tegyem.
5. b4b1d52444 (válaszként erre: 4. - Miklósi)
2017. jan. 9. 09:19
Mi lenne, semmi nem lenne, nehogy azt hidd már, hogy fájna neki. Játszik veled, mint macska az egérrel.
2017. jan. 9. 09:17
Tudom, hogy azt kéne tennem, de ha szembesítem az igazsággal akkor mi van?
2017. jan. 9. 09:12

Hagyd a fenébe.

Még most, amikor a legkevesebb sérüléssel ki tudsz szállni ebből a hamis illúzióból.

2017. jan. 9. 09:11

1. szerető maradsz

2. kiszeretsz belőle. Biztos sikerül, ha bele is sikerült.

3. jó lecke volt. Nem kell mindent elhinni.


Á ő nem szeret, csak kufircol veled.

Bocs! Tudom, nem ezt akartad olvasni.

2017. jan. 9. 09:08
Sziasztok! Egy társkeresőn ismerkedtem meg egy férfival. Én 43 vagyok ő 35. Normálisnak tűnt, verseket írt, sokat beszélgettünk, mielőtt találkoztunk. Aztán eljött hozzám, és ott is maradt hétvégére. Minden olyant volt mint a mesében. De néha eltűnt, a telefonja ki volt kapcsolva az üzeneteimre nem, vagy csak késve válaszolt, kezdett fura lenni az egész. A karácsonyt is úgy töltöttük együtt, hogy 26-án jött csak, ami nem volt fura, a szilvesztert már kimagyarázta. De elvakultan bíztam benne, ezért elhittem, pedig tudtam, hogy valami nem stimmel. Aztán elkezdtem nyomozni, tudom, hogy nem szép dolog de tisztán akartam látni. Kiderült, hogy június óta egy velem hasonló korú nővel él együtt. Forogni kezdett velem a világ most mit csináljak beleszerettem ebbe a pasiba, és ő is azt mondja, hogy szeret, illetve úgy viselkedik. Ismeri a családom a gyerekem, bíztunk benne. Adjatok tanácsot mit tegyek? Egyenlőre nem hisztiztem, nem fakadtam ki, úgy teszek, mintha semmiről nem tudnék, telefonon ezt nem lehet megbeszélni, majd ha személyesen találkozunk. De mit tegyek? Mi van, ha tényleg megszeretett? Adjatok tanácsot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook