Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnázás a 8. héten fórum

Barnázás a 8. héten (beszélgetős fórum)


20. Alnisa (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 10:55
Mondjuk egy heamatomát nem biztos, hogy lát még ilyenkor. Itt egy hoxás lánynak is ez volt, szinte végig barnázott és talán a 12-16 hét környékén találta meg az egyik orvos a heamatomát.
2023. szept. 26. 10:01

Rendben volt minden igen.

Vérrögöt se lát bent ami vérzést okozná.

18. Alnisa (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 08:12

Az csodás.... Mi volt a babával? Gondolom van szívhang. Korának megfelelő? Nincs elmaradva? Nekem a babák akik elhaltak, mindig le voltak maradva pár nappal, 1 héttel.

Göcsök is vannak?

2023. szept. 26. 07:01

Nem!!!

Hihetetlen, 2 orvos se adott, se látott gondot.

Megint van barna, főleg ha mozgok.

16. nilem023 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 22. 06:41
Mit mondott a másik orvos? Kaptál progit?
2023. szept. 20. 15:17

Holnap megyek, másik doki, vagyis az első dokim aki megállapította a várandóságot de várandósgondozást nem vállal, így másik magán kórházba mentünk az eddigi vizsgálatokra meg ugye múltkor a barnázással.

Remélem tud biztatót mondani.

14. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 20. 14:02
Menj másik orvoshoz aki felírja, jobb a biztonság. Ha baj lesz esetleg nem bocsájtanád meg magadnak hogy nem harcoltad ki a progit ami lehet megelőzi a bajt. Persze lehet az sem elég, de sokaknak csak ennyin múlik hogy megmarad-e a baba.
13. Alnisa (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 20. 14:00
Nekem volt, hogy a háziorvos felírta, de már tudtam mennyit kell használnom belőle. Így random nehéz lesz adagolni. Nincs egy normális doktor a közelben? Vagy egyszerűen kérd, hogy írjon fel, mert megnyugodnál. neki ez semmibe nem kerül, te fizeted a számlát.
12. nilem023 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 20. 12:13
A progeszteron vényköteles. Keress egy másik orvost, mert szerintem is kellene neked.
2023. szept. 20. 12:05

Sziasztok!


Ma újból barnázás..., telefonáltam amíg nem piros ne aggódjak, megeröltethettem magam.

Szúrkálások, tompa fájások vannak, gondolom növekszik a méhem.

Valamelyik nap volt egy tüsszentésem amitől picit fájt is rögtön a hasfalam, lehet elpattant egy ér.


Ezt a progeszteront gondolom vénynélkül nem tudom kiváltani?

10. Alnisa (válaszként erre: 9. - Babcsira)
2023. szept. 11. 09:32
Egyetértek.
2023. szept. 10. 09:35

Pedig kellene a progeszterontámogatás hogy ne induljon meg jobban a barnázás.

Én szólnék a dokimnak hogy akkor írja fel ő. Ez nem játék...

2023. szept. 7. 12:58

Köszi, hogy írtatok.

Nem kaptam gyógyszert, ha konkrét vér cseppeket látok akkor forduljak azonnal dokihoz, ennyit mondtak.

2023. szept. 7. 12:21
Hála istennek! Nekem így kezdődött anno egy vetélés... Jó egészséget nektek!
6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 07:29

A barnázás sosem normális. Nekem is volt, azoknál a terhességeknél ahol elhalt a baba, illetve méhen kívülinél vérzés.

Progeszteron pótlás a minimum. Ez a leggyakoribb ok, de lehet egy hematoma pl, ami vérezget, azzal általában nem tudnak mit kezdeni, csak feküdni tudsz vele.

2023. szept. 6. 21:11

Sziasztok!

Voltam dokinál, rendben vagyunk!

Konkrét választ nem tudott adni a barnázásra de semmi olyat nem látott a baba körül és a petefészkeknél ami utalt volna rá.

4. Panna07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 6. 17:13
Szia! Nem tudok hozzászólni a kérdésedhez, remélem minden rendben lesz! De a csalánteát nem szabad terhesen inni.
2023. szept. 6. 15:33

Én a kisfiammal barnaztam. 5.heten tapasztaltam előszót, és kb a 8.hetig tartott. Én korhazba mentem, mert megijedtem. Kaptam verhigitot a progeszteron mellé. 8.het után elmúlt.

Nem volt durva barnazas, csak a nyakba voltak barna részek.

És sokat kellett pihentem, semmi megerolteto, semmi szex.


Nálam a setak után jött, valószínű a mozgás kihozta.


Pihenj sokat

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 6. 15:24
Sokan vannak így. Sokaknak nem lesz gond van akinek meg igen. mindenképp érdemes orvoshoz menni hogy adjon progeszteron potlást. Lehet anélkül sem lenne gond, de nagyobb esély rá, hogy nem lesz baj ha van plusz progeszteron. Normális orvos felírja, próbáld meg rábeszélni ha esetleg nem akar adni. Sajnos van aki annyit mond hogy majd a természet eldönti, csak sajnos vannak olyanok akiknek ennyin múlik hogy megmarad a baba vagy nem. Az orvosodat vagy asszisztensét próbáld elérni telefonon legalább. Lehet fel is írja a felhöbe rögtön.
2023. szept. 6. 13:44

Sziasztok,


8. héten járok, hétfőn voltunk UH-n ahol szívhang is hallható volt továbbá mindent rendben talált, zárt méhszáj stb stb. A baba is rendben volt.

Ma reggel éreztem, hogy több a hüvelyinyákom, áttetsző színű, normális volt csak "sokaltam".

Bent munkahelyen ittam egy kvt plusz készítettem egy csalán tea/borsmenta teát mivel hetek óta székrekedésem van és, hogy a tea hátha segít rajtam, 3 kortyot ha volt időm inni, ezt követően pedig még jobban éreztem a "folyást" amit mosdón láttam hogy barnás, halvány barna! Minimális fájdogálásom van.


Személyes tapasztalatra lenne szükségem, hogy más is járt-e így? Normális-e?

Arra is gondoltam, hogy hétfőn ahogy megpiszkált a doki lent abból maradhatott vissza egy minimális vér ami ma ürült ki.

Úgy vélem, hogy ha erősődik a barnázás vagy neadj isten vérzek azonnal fordulok az orvoshoz.


Magánba járok vizsgálatra a héten nem tudok menni a dokimhoz.SZTK-ba nem tartozok itt pesten csak vidéken.


Köszönöm,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook