Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnás folyás terhesség alatt fórum

Barnás folyás terhesség alatt (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. kicsipetraa (válaszként erre: 10. - Wecuska)
2011. júl. 10. 21:28
Szia!!! Gondolom, ha hormont kell szedned, akkor már voltál dokinál és ő ajánlotta. Valószínűleg látta, hogy nálad minden rendben és azért írta fel neked a gyógyszert, úgyhogy szerintem nem lesz gond. Nekem is így volt. Először nem írt semmit, mondta, hogy nem lát olyat ami vetélésre utalna. Aztán amikor mégsem múlt el akkor mentem be és akkor írta az Utrogestant. Neked mit kell szedned???
2011. júl. 10. 17:39
sziasztok.nekem rózsaszínes a folyásom.kb 5 hetes terhes vagyok.ki lehet még ebből jönni jól?Csak holnaptól tudom szedni a hormont,mert még nem érkezett meg a gyógyszer.
9. kicsipetraa (válaszként erre: 8. - Juharlevél)
2011. júl. 6. 14:31
Gratulálok és köszi, hogy te is leírtad a tapasztalataidat!!!
2011. júl. 6. 13:58
Tavaly decemberben 5 hetesen véreztem, vetélés volt. Aztán februárban jött a következő baba, 5 hetesen barnáztam, de minden rendben volt, a doki nem látott semmi rendelleneset. Aztán 19 hetesen vérzés jelentkezett, akkor nagyon megijedtem, de megint csak minden rendben volt és van is a babával. Talán egy ér pattanhatott el a szorulás-erőlködés miatt, de amilyen hamar jelentkezett a vérzés (friss, piros vér), olyan hamar elmúlt. Egy napig még barnáztam, azóta szerencsére semmi. Most a 23. hetünket tapossuk :-D
2011. júl. 5. 19:57

sziasztok!Nekem is volt még nemrég is.Nekem a progi szintewm nulla volt,úgy estem teherbe,h clsoti és ovutól mát utrogestean.És mégis voltak barnázások kéthetente pár nap.Aztán 3 hósan egy pici még mensi időben.Aztán 12 hét után elhagytuk az utrot.És sokat fájdogált a pocim,és sárgás lett a normál folyásom.Ezt is olvastam a neten orvos válaszolban,h hormonális okokból is lehet sárga.És tuti köze van a progi szinthez,mert a dokim kezelte kúppal,éss sárga ,maradt-.Aztán azt mondta nem baj,de tuti nincs benne baciu.És 5 hósan elkezdtem barnázni.Pánik,rohantam a dokimhoz,mert a hasam is nagyon fájt.Jól megnézte uh-val a lepény nagyon rendben volt,meg a baba is,méhszáj zárt.Aztán feküdtem sokat és akkor is volt a barna 4 napig.Gondolkodtam,pont mensi napján kezdődött,és kb-.addig tartott.Tehát szerintem "megjött".Azóta nem fáj a hasam sem és nincs barna sem.Remélem többé nem lesz!!!!

Mindig orvoshoz kell menni vagy ügyeletre,mert a lepény részleges leválásától is lehet,a dokim mondta.

6. kicsipetraa (válaszként erre: 5. - Molyka)
2011. júl. 4. 09:11
Igen ezért vagyok én is azon az állásponton, hogy el kell menni orvoshoz, biztos ami biztos!!!
2011. júl. 4. 09:08
Sok ismerős elbagatelizálja, hogy ugyan már semmiség, ennek is volt, annak is volt, a nagyanyja végig menstruált... aztán legtöbbször rossz vége van. (korai időben persze)
4. kicsipetraa (válaszként erre: 2. - Molyka)
2011. júl. 4. 09:07
Köszönöm, hogy máris írtál, engem is nagy félelemmel töltött el az elején, ezért szeretnék segíteni egy kicsit a leendő kismamáknak, hogy kicsit okosabbak legyenek. Remélem a tapasztalatainkkal egy kicsit segíthetünk!!!
2011. júl. 4. 09:06

Nekem is kellett szembesülnöm ezzel a problémával a terhesség első 8-9 hetében. Először kisebb barnás folyással indult, majd pár napra elmúlt és aztán ismét megjelent, erősebben. Az orvos először nem írt semmit, de aztán amikor egyik reggel arra ébredtem, hogy már pirosas akkor rögtön a kórházba mentünk a férjemmel. Ultrahangot csináltak és kiderült minden rendben. Kaptam gyógyszert, mert az orvos azt mondta valószínű a sárgatest hormonnal van baj. Így Utrogestan tablettát szedtem naponta 2x2 egészen a 12. hétig és 2 hét múlva teljesen elmúlt a barnázás. Azóta is jelentkezik azokban az időszakokban amikor a mensimnek meg kellene jönnie, de ez 1 napig tart és csak pár csepp.

Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy ha ilyet tapasztal inkább nézessen meg magát, mert bár sok esetben nincs semmi gond, jobb félni mint megijedni.

18 hetes kismama

2011. júl. 4. 09:05
Szia, nekem volt fiacskával, nem is egyszer. A 26. hétre derült ki, hogy mi az, egy vérömleny volt a méhszájhoz közel. A 14. héten kezdődött. Mindenképp menj orvoshoz és járjatok utána. Kevés embernek van olyan szerencséje a barnás folyással, mint nekem volt. Fiacska mindjárt 14 hónapos :)
2011. júl. 4. 08:58
Azoknak a kismamáknak nyitom ezt a fórumot, akik találkoznak a terhesség alatt barnás esetleg piros folyással. Írjuk itt le aggodalmainkat, tapasztalatainkat, kérdéseinket, és segítsünk egymásnak!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook