Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bármennyire is szeretném vagy igyekszem, nem tudom... fórum

Bármennyire is szeretném vagy igyekszem, nem tudom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. timycat (válaszként erre: 4. - Papája)
márc. 27. 19:45
Ez erős általánosítás. Akiket én ismerek melegeket, biszexuálisokat róluk nem gondolná senki sem viselkedésből, sem öltözködésből, sem mert nem hozzák szóba, totál magánügyként kezelik ők is.
márc. 27. 13:18
Miért kellene feltétlenül elfogadni? Tiszteletben kell tartani a másik embert, de kölcsönösen, ők is tartsanak tiszteletben minket. Szerintem ne erőltesd magadra, ami nem megy. Az embert kell mindenképpen elfogadni és tiszteletben tartani, az elveit, életvitelét stb. nem feltétlenül.
6. birebora (válaszként erre: 4. - Papája)
márc. 27. 13:17
Egyetértek veled ismét. Tőlem mindenki azzal van együtt akivel akar, csak ne kelljen ezzel szembesülni úton útfélen. Én sem tolom más képébe ami csak rám tartozik. Hivalkodnak a másságukkal.
5. jozsi.38 (válaszként erre: 4. - Papája)
márc. 27. 12:56
inkább az a legnagyobb probléma ezzel, hogy mindenhova be akarják tolni, olyan helyekre is, ahol csak zavart okoznak
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 12:17
Nem az a baj, hogy vannak, hiszen ez valami fejlődési, vagy genetikai zavar hanem az, hogy kérkednek vele. Ez annyira magánügy, nem tartozik senkire, hogy nekik sem kellene lépten-nyomon büszkének lenni rá.
márc. 27. 11:15
Véleményedhez jogod van, magadban. Ha tudomásul veszed, hogy léteznek és olyanok, mint te, akkor már el is fogadtad. Egyéb dolgod nincs velük, hiszen te nem az azonos neműekhez vonzódsz ezek szerint.
márc. 27. 11:04
Nem is kell elfogadnod. Csak tudomásul venned, hogy ők is pont olyan emberek, mint mindenki más.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook