Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bárcsak megint 90-es évek lenne! fórum

Bárcsak megint 90-es évek lenne! (beszélgetős fórum)


26. L’Engel (válaszként erre: 20. - Tumbo2)
febr. 13. 17:35

Nem pont így gondoltam azt, amit írtam. Hanem arra gondoltam, hogy gyerekként mennyire más az ember látásmódja, jobbik esetben mennyivel varázslatosabbnak tűnik minden.

Persze sajnálatos, ha valakinek olyannal kell szembesülnie gyerekként, mint amit leírtál.

25. globus
febr. 13. 14:33

Vissza nem sírom, de mosolygok szép emlékeken. Sajnos, többen már nincsenek köztünk.

Egy más élethelyzet volt. Ha megérjük a száz évet, mostani is nosztalgiával tölt el.

febr. 13. 13:41
Elmúlt. Ez a "visszasírom a fiatalságom " azt jelenti, hogy meg is öregedtetek.
febr. 13. 12:20
Nem jók ezek a siránkozások. Mindig az jó ami van. Illetve abból kell kivenni a pozitívat. Egyébként mindenki mindig kesereghetne és vágyakozhatna.
febr. 13. 12:11
Nekem nem hiányzik. Csak egymás mellett van a "j" és a "k".
febr. 13. 12:10
Nejem nem hiányzik.
20. tumbo2 (válaszként erre: 17. - L’Engel)
febr. 13. 12:01
ártatlansága?a könyvtárost elítélték egy kislány megerőszakolása miatt,senki nem akarta elhinni,mert milyen szép felesége volt,két gyereke. az apám barátja mondta,mit tudnék én csinálni veled?néztem mint a moziban.bár talán nagyobb volt a biztonság,én a tanyára mentem, talán két óra volt,ott senkinek sem jutott volna ilyen eszébe.
19. tumbo2 (válaszként erre: 18. - 5d8fd6c5cb)
febr. 13. 11:56
kéne a fenének.
febr. 13. 11:42

Én már a 90-es években is öreg voltam...

Nincs bennem nosztalgia...

febr. 13. 11:32
Én is akkor voltam gyerek. Szerintem maga a gyermekkor, annak varázsa és ártatlansága hiányzik olykor.
febr. 13. 10:58
Akkortájt voltam gyerek, és bennem is megvan ez a nosztalgia a 90-es meg a korai 2000-es évek iránt, de szerintem nem lenne már olyan jó, mint amilyennek emlékszünk rá 😌 Én biztos nem cserélném be a jelenre, de nosztalgiázni azért visszamennék egy kicsit :D
15. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 14. - Utolsó betyár)
febr. 13. 10:36

Nem ilyen táncra gondoltam.


Persze már én is dobtam hátast. Igaz, nem ónos eső miatt, hanem a hó alól kibukkanó jégborda tolt ki velem. Úgy felpattantam, hogy magam sem hittem. Kutya bajom nem lett, szerencsére. Azóta is tudok táncolni.

14. Utolsó betyár (válaszként erre: 13. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 13. 10:31
febr. 13. 10:30

"Neked mi ugrik be?" Nekem? Most így hirtelen csak ez. Majkától ez a 3 sor:

"Régebben más volt

A 90-es években mindenki táncolt

És micsoda tánc volt"

febr. 13. 09:59
Visszafelé nem mennék az időben, a múlt elMÚLT és pont.
11. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Srcrss)
febr. 13. 09:37
én sem.
febr. 13. 09:36
Akkor voltam tinédzser. Én is örömmel visszamennék az időben abba az évtizedbe.
febr. 13. 09:23
Nem lennék újra gyerek.
febr. 13. 09:17
Sosem mennék vissza a '90-es évekbe, mert bár akkor voltam fiatal, akkor voltam a 20-as éveimben, mégis az egész évtizedet egy olyan lelki sokk, trauma kísérte végig, amit nem szeretnék újra élni.
febr. 13. 09:15
Nekem az első feléről a gimis bandázások, a második feléről a fősulis évek, mind a tízről pedig a legkedvesebb nagymamám, akit azóta is nagyon hiányolok! Jó kis időszak volt az! :-)
febr. 13. 09:08

A "90-es évek" egy nem túl jól sikerült nosztalgia bisztró 2015-ben.


Talán valaki érti - vagy nem :)

5. Pasionella (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 13. 08:57

Jobbak voltak az emberek, kedvesebbek.

Éltek még az imádott nagyszüleim. Bármit megadnék ha csak pár órára is vissza csöppenhetnék, teljesen más világ volt, egy jobb és szebb

febr. 13. 08:43

Ha azt hallom, hogy 90es évek, akkor olyan kép ugrik be, hogy süt a nap, szól a Calypso rádió, fiatal vagyok, nevetek, fagyit eszem, gondtalan vagyok (pedig voltak akkor is gondjaim, problémáim).

Biztos csak az idő szépítette meg a képet.


Neked mi ugrik be?

febr. 13. 08:40

É nem bonyolódom bele most, hogy akkor is volt némi hiba, meg máskép csinálnék valamit, meg minden tökéletes is volt, vagy nem,



Az a lényeg jól íriod , jobb volt nekem is akkor úgyhiszem...


Akkor még teljesen Egészséges voltam, és Boldog minden téren..

2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 13. 08:36
Egyetértek!
febr. 13. 08:34
Szerintem akkor nagyon jó volt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook