Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátságból szerelem fórum

Barátságból szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 24. 19:56

akkor bizony sokat nem várhatsz el tőle

el kell nyerned a bizalmát h rájöjjön te komolyan gondolod

2009. aug. 24. 19:42
hát nem sajnos... mert a tesója mondta nekem hogy most már óvatosabb a lányokkal mert mindegyik csak átverte
6. dittke14 (válaszként erre: 5. - Lüszii)
2009. aug. 24. 19:38

hát nem tom h ő mire gondolhat.

nem egy határozott típus ahogy látom

2009. aug. 24. 19:22

LÜSZI: sose tudja senki... de ha szereles vagyok valakibe akkor más nem is letezik és én pont íg vagyok veled... és én azért félek mert te nem így érzel és nálad sokkla nagyobb az esély

(19:03) Castiello: most ebben a pillanatban igazat is adok neked ebben

de h ha ugyan ugy szeretnélek mint te engem akkor nem


ezt msn-en beszéltük de úgy írta HOGY HA UGYAN ÚGY SZERETNÉLEK akkor ezzel végül is azt akarta mndnai hogy szeret csak még nem úgy ahogy én őt vagy nem olyan erősen... ezt nem tudom:S

2009. aug. 24. 19:21
hát akkor találkozgassatok minél többet, hogy megerősödjön benne az amit érez irántad.
2009. aug. 24. 19:19
nem most nem vagyunk együtt...
2. dittke14 (válaszként erre: 1. - Lüszii)
2009. aug. 24. 19:18

Szia!

Hát ha fontos vagy neki akkor biztosan.

De együtt is jártok?

2009. aug. 24. 19:01
Van egy fiú akit szeretek...ő többet érez irántam mint barátság és fontos vagyok neki... nem tudom hogy fél e vagy mi lehet az amit érez irántam...már voltunk együtt de nem sokat találkoztunk a 8 hónap alatt amit most belátott...és azt mndta találkozunnk és akkor meglátjuk h mi lesz...meg fog benne erősödni az amit irántam érez?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook