Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság - Szerelem fórum

Barátság - Szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. mama3537 (válaszként erre: 1. - Mama3537)
2013. nov. 9. 15:32
Bocsánat. "életemben"
2013. nov. 9. 15:32
A körülmények miatt nem lehet.
2013. nov. 9. 15:31
Tanácsot szeretnék kérni. 3 éve van egy férfi az élemeben, aki a legjobb barátom, nevezzük Z-nek. Kb. 2 éve én szerelmes is vagyok bele és már annyira gyötrődtem, hogy elmondtam neki, pontosabban leírtam egy emailban, hogy mit érzek. Arra számítottam, hogy minden kapcsolat megszakad köztünk, egyébként egy helyen is dolgozunk, de nem ez történt. Valójában megharagudott rám, hogy elmondtam a dolgot. Azt mondta, hogy nem kellett volna elmondanom, ha úgy is van ahogy írtam.Meg hogy ő most ezt elfelejti és majd meglátjuk hogyan alakul a történet. Hogy lehet ezt elfelejteni? Azóta nem beszélünk a témáról, csak munkáról kommunikálunk. Van amikor egész fesztelenül beszélgetünk, máskor megfagy a levegő.Elég gyakran zavarba jön a jelenlétemben. Mit jelenthet ez? Olyan benyomásom van, hogy gondolkodik. Kérdezzek rá? vagy hagyjam egy ideig. Mivel mozdíthatnám ki a holtpontról, hogy mondjon valamit?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook