Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság ide vagy oda...? fórum

Barátság ide vagy oda...? (beszélgetős fórum)


2023. jún. 29. 10:09
ha csalodtal benne jobb orokre bucsut inteni neki/tudom,hogy faj ez most nagyon/,mert a seb begyogyul hidd el csaK ido kerdese,
14. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 16:59

Ha elvesztette a bizalmad, mi a kérdés? Persze, megbocsátani lehet, de biztos, hogy nem marad Benned a "tüske"?

Részemről lezárnám, bármennyire is fáj. (Igazából az árulása fáj, nem?) De Te tudod, mi történt, és nem vagyunk egyformák, így dönteni Neked kell. :)

13. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 10:56
Mit tett? Én simán kizárok az életemből bárkit, ha rászolgált.
12. Burrit0 (válaszként erre: 11. - Burrit0)
2023. jún. 6. 10:50

Men volt egy matyo himzes, de lakhatott nalam par honapig.


Az ismeretsegembol akkor kerult ki 10 ev utan, mikor szabadulas utan heroininozni lezdett legint.


En baratomkent szerettem, es oszinten otultunk, hogy lecsuktak. Olyan zombie volt, hogy attol felting, meghal.

Bejartam a beszelgetore, vittem, ami kellett, az en lakasom hasznaltak a baratnojevel, mikor szabadult.



Es vissaesett.

11. Burrit0 (válaszként erre: 9. - Bichi)
2023. jún. 6. 10:41
Dealerkedett. Megint. Es egy uj eveig evid tavolt. Mas orszagban, szerencsejere nem.halmazati.
10. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 10:29

Nekem van ebben egy fura mozzanat,,ha engem valaki így megbántana ,,és most ne taglaljuk mivel vagy hogyan,,,hát elég furán venném ha a férjem ezután is annyira ragaszkodna hozzá.

Dehát kinek hogy.🤔

9. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 10:06

Elárulás és elárulás között hatalmas különbség van. Azért ha ilyen jó barát, van amit meg lehet bocsájtani, és persze olyan is, amit nem.

De mivel nem tudjuk, hogy mi történt, ezt csak te tudhatod. Bár én elképzelni nem tudom, hogy egy családi barát, aki velünk karácsonyozik, együtt ünnepel, mindenki szereti, mit tud elkövetni valaki ellen, mármint azon kívül, hogy összejön mondjuk a férjemmel, de itt ez a leírás alapján kizárt...

2023. jún. 6. 09:20

Mindezek ellenere ha nehez is volt, de valahogy tudtunk egyutt lakni is. Aztan elkoltozten.


Talan o nem kapott karacsonyra egy zoknit sem. Ez volt a nagy bosszum.


A tesom szerette, vele akart lenni. A drogot mar kipucolta. En meg kussoltam.

Szerintem szaralak volt legtobbszor es oltari trehany. Lepcses es agressziv.

De a hugome, es tiszteletben tartottam.


Nem ertem, mi a gond a ferjeddel.

7. Burrit0 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 09:10

A tesom exfaszija kikotyogott olyasmit, amit nem kellett volna. Elarult. De mellettem volt. Szo szerint, amikor elvaltam. A hugom aggodott ertem, ezert atkuldte hozzam. Buta sorozatokat neztunk, dumaltunk barmi masrol, meg mosogatott is nalam, ami az o reszerol nagy szam.

Egy ideig meg tudtam volna fojtani egy kiskanal vizben, mert egyutt laktunk. De en akkor sem pletykaltam ki a hugomnak sem.

Csak az apamnak, miutan mar elkoltozott, szakitottak, mondtam el, hogy miert fujtam ra igazan (drogot arult, es azt a hugom szobajaban tartotta).

"Fiatalon" a drog buli, es most is talan tennem. De a terjesztes... kitenni egy befogado csaladot ennek? Lakbert sem fizetett. Halabol barmikor johettek volna a zsaruk.

En megkertem, hogy azt tuntesse el. Azt mondta, mar nincs ott, de szarul hazudik. Es megneztem, ott volt.


Ez buncselekmeny, es par embert ismerek, aki ult. Annyira nem vicces.

Ha ot elkeptak volna, megszorongattak volna a nagyban terjesztoert, de a csaladom hazaban volt, a hugom szobajaban.


O regi smasszer,, ahonnan valahogy kirugtak, szoval nem lenne jo dolga a sitter, de nem vette komolyan.

6. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 5. 23:42

Igen, homályos , rosszul fogalmazás.

Találgassunk mi volt?

tipp. :)

Félre micsodáltál vele?

5. alinka01 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 5. 22:41
Beszéljétek meg családon belül, hogy mi legyen. Lehet lazítani a kapcsolatot az illetővel, ha többiek nem akarják teljesen elvágni a vele való viszonyt. Aztán majd látjátok, látod, hogy alakul...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alinka01)
2023. jún. 5. 22:35
Oké akkor vegyük csak az elárulást mert ez a konkrét helyzet, lehet rosszul fogalmaztam.
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 5. 22:34

Ha nem tudjuk mi történt, hogyan válaszoljunk?

Milyen válaszokat vársz egy homályos festésre?

Túl színezett mézes mázra,amit itt leírtál azt mondnám, hogy,ha ennyire mély volt a kapcsolat, akkor beszéljétek meg!

2. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 5. 22:33
Két különböző dolgot írsz, amiért a szakításon gondolkodsz: 1. az illető elárult téged 2. nagyon megbántott téged. - Szerintem nem ugyanaz a két dolog. Én az elárulást nem tudnám megbocsátani, a megbántást inkább, bár nem felejteném el neki.
2023. jún. 5. 22:25

Sziasztok. Hogyan kell túl jutni egy baráttal való szakításon? Vagy túl kell jutni rajta egyáltalán?

Közel áll hozzám, szeretem őt es nagyon hianyozna de a józan ész és a környezetem szerint is el kellene kuldenem a p..ba mert elarult, rettenetesen nagyot csalódtam benne. Persze sajnálja, próbál bocsánatot kérni. De elvesztette a bizalmam.

Nem csak az én barátom hanem a családomé. A ferjemé, a gyerekeimé. Sőt, szinte csaladtagnak számított. Együtt ünnepeltünk szülinapokon, karácsonykor.

Szoval megbantott nagyon. És nem tudom hogyan tovább. Vajon meg tud-e javulni az ilyesmi idővel vagy ami elveszett az örökre úgy is marad? Sosem voltam még ilyen helyzetben. És bár férfi az illető, semmilyen romantikus szál nem fűz hozzá mielőtt barkiben felmerulne. Sokkal rosszabb érzés mintha valami pasival kellene szakítanom :( ti hogy kezelnétek a helyzetet?

A férjem nem akar vele rosszban lenni csak mert en most trében vagyok vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook