Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság ez, vagy több annál? fórum

Barátság ez, vagy több annál? (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. 438717e327 (válaszként erre: 2. - Timycat)
2020. febr. 1. 11:55

Akkor az is maradok, mert nem fogok vele lefeküdni :D

A poén csak az, hogy ezt Ö is nagyon jól tudja, 2éve is tudta és sosem lépett úgy hogy szexre menjen. Még anno csók közben sem fogdosott...soha nem is merte szóba hozni a szexet.

Szerintem tudta hogy kb. Megütném :))

2. timycat (válaszként erre: 1. - 438717e327)
2020. febr. 1. 11:50

Ismerek pár ilyen országjárót.


Különleges vagy, mert még nem voltál meg.

2020. febr. 1. 11:45

Sziasztookk:)


Szeretném a véleményeteket kérni egy furcsa helyzettel kapcsolatban, amolyan férfi-nő barátság témáról lesz szó.


Én26éves nő vagyok, és adott egy pasi, aki 29éves.

3évvel ezelőtt ismertem meg, 2évvel ezelőtt pedig próbáltunk ismerkedni, sokat beszéltünk telefonon akkor, és sok minden megtudtunk egymásról. Sosem volt köztünk szex, csak pár csók csattant el anno. Akkor én mondtam azt,hogy nekem ez nem kell, mivel munkájából adódóan járta az országot és nem igazán tudtunk találkozni, szóval sértve váltunk el egymástól.

Azóta nem beszéltünk. Nekem kapcsolatom volt még tavaly, és valahogy el is felejtettem azt a kis románcot Vele.

A napokban azonban ismét egymásra akadtunk facen.

Beszélgettünk, s elmondta hogy a környéken lesz, mert erre van dolga. Felajánlottam neki,hogy ha van kedve összefuthatunk egy kávéra. AZonnal igent mondott, és egy jó kis beszélgetős délutánt töltöttünk el együtt. Letisztáztuk,hogy anno 2éve miért szakadt meg a kapcsolatunk (ő kérdezte) és hétköznapi dolgokról, illetve régi kapcsolatokról is beszélgettünk.

Furcsa volt, hiszen végig tartotta velem a szemkontaktust, és szóról szóra vissza tudta idézni mindazt, amiket én 2éve mondtam Neki.

2puszival váltunk el.

Tegnap facebookon reagált az egyik fotómra, és ismét csetelni kezdtünk, poénkodtunk, lazán írogattam neki. Nem játszmáztam, nem akartam túlgondolni, -rám nem jellemző módon- csak írtam ami jött és lazán kommunikáltam vele. Lazábban, mint 2éve.

Végül kérte, hogy adjam meg z új telefonszámomat, mert nem akar írogatni, beszélgessünk telefonon.

Felhívott és 2órán át beszéltünk.

Furcsa volt, mert -lehet a 2pohár bor miatt, melyről Ő biztosan nem tudott :)))- megeredt a nyelvem, és totálisan megnyíltam neki. Megkérdezte milyennek látom Őt, mit gondolok Róla, és egyszerűen -kicsi blöffel- de elemezgetni kezdtem. Azt mondta hihetetlen,hogy ennyire belelátok, és kicsit megijeszti, hogy egy nő ilyen jól átlát az általa viselt "nagyvagány" álarcon.

Kérdezte Tőlem, hogy mi a helyzet velem kapcsolat téren. Mondtam, hogy pár hónapja szakítottam, de jelenleg nincs senki...nem vagyok s nem is leszek sosem egyéjszakás. Ő is elmondta őszintén, hogy Ő jelenleg most 2-3 nővel beszélget, de egyikőjükben sincs meg az a plusz, amit keres egy nőben.

Majd a véleményemet kérte. Őszintén és lazán megmondtam, hogy lehet rossz helyen keresgél, és azt a nőt keresse, aki mellett önmaga lehet, azt aki mellett nem a pénze számít, hanem Ő maga. Hallottam ahogyan leesik az álla :) Mondta, hogy ez igen, teljesen igazam van.

Beismerte, hogy abban sem tévedek, hogy álarcot visel és fél nyitni... mondtam neki,hogy valamiért bízom benne. Elmeséltem,hogy én is álarcot viselek, s ezáltal több a közös bennünk, mint gondolná:) Kérdezte, hogy miért tartom magam nehéz esetnek ésatöbbi.

Szóval rengeteget megtudtunk egymásról, még többet mint anno 2éve.

Viszont volt egy mondatom, amire furcsán reagált.

Megkérdeztem "Miért érzem úgy, hogy bár barátomnak fogadtalak, valamiért tartasz tőlem és kimondatlanul is van közöttünk egy határ amit nem mersz átlépni, mert félsz...?" (itt arra gondoltam, hogy vonzódunk egymáshoz szerintem) mire ezt felelte "Úr Isten! Nem hiszem el...hihetetlen vagy. Miért kell neked mindent kimondanod...?"

Tehát sokat beszélgettünk, és bár messze lakunk egymástól, azt érzem hogy bízhatok benne, hisz sosem adná tovább a titkaimat...

de csak nekem furcsa ez az egész?

Lehetünk mi valóban csak barátok, vagy igazam volt, s talán vagy egy határ amit fél átlépni, és ez a félelem belőle abból ered, hogy vonzódik hozzám s tetszem neki?


Ugyanakkor furcsa, hogy nekem nem játssza a macsót, és nyíltan, vállalva az érzéseit s a valódi énjét őszintén beszél magáról.

AZt gondolom, hogy erről a családján kívül más nő biztosan nem tud:)


Mitől vagyok én ilyen "kivételes" számára?


Nektek mi a véleményetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook