Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság extrákkal kapcsolatból szerelem fórum

Barátság extrákkal kapcsolatból szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
25. globus
2016. aug. 10. 08:13
Barátság extrákkal, ez pontosan mit takar?
24. 3d787b167a (válaszként erre: 22. - 84a3ee2842)
2016. aug. 10. 07:10
Mire?
23. viva70 (válaszként erre: 19. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 17:33
Ha van elég türelmed, akkor reménykedj benne, hogy egyszer mégis komolyabbra fordulnak köztetek a dolgok. Túl sokáig azonban nem érdemes húzni...
22. 84a3ee2842 (válaszként erre: 20. - 3d787b167a)
2016. aug. 9. 14:37
Kedves Forever, természetesen nem, biztosan értetted, mire gondoltam. :)
21. massalhangzo (válaszként erre: 19. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 14:34

hat szerintem ezek utan inkabb mondd meg neki, hogy te mar komoly kapcsolatot szeretnel valakivel, nem csak hetyegni. ha o nem tudja elkepzelni veled, keressetek tovabb


baratsag extrakkal nem fog mukodni, ha te nem akarsz laza kapcsolatot, meg minek is

2016. aug. 9. 14:30

Szia Vera!


Mi meg most jövünk a falvédőről.


Nem voltam ilyen helyzetben, de ha tudatosabb lennél, te se lennél.


Ha laza kapcsolat, legyen az.


Te akartad, jó étvágyat!


Mi az hogy hurokba kerül?

Ő egy állat, vagy mi?


Érdekesen írsz róla.

19. 84a3ee2842 (válaszként erre: 12. - Viva70)
2016. aug. 9. 14:28

Viva, neten ismerkedtünk meg. Szinte rábeszélt arra, hogy találkozzunk, nem volt sosem az esetem, mert velem egymagas, én mindig a nagyon magas férfiakat preferáltam, külsőleg sem volt az esetem.

4 randi (séta, fagyi, haverkodás, ekkor számolt be nekem arról a lányról, akibe nagyon szerelmes volt mostanság) után történt meg köztünk az első szex, akkor sem erre ment ki a dolog, csak feljött értem randi előtt és elkezdett zuhogni az eső, így itthon ragadtunk, zenét hallgattunk, beszélgettünk és megcsókolt... Másnap ment haza. Írt, hogy nagyon kellett már neki ez az egész, hogy Ő is tudjon felejteni, az előző lánynak mindent megadott, de az csak játszott vele (nem volt köztük még csók sem, ha jól tudom), de 3 hónapja csapta neki a szelet, és nagyon régóta barátság fűzi őket össze.

Most rájött, hogy a lány átverte, hitegette. Ekkor szóba került az is, hogy én nem szoktam szeretői státuszban tetszelegni, mert akivel jó azzal hamar átfordulok. Nos, ekkor az én javaslatomra megbeszéltük, hogy jó, még egyszer megtörténik, aztán barátok maradunk. Viszont egy elszólásomból rájött, hogy én komolyabban kezdek érezni. Rákérdezett, én meg elmondtam neki, hogy igen, sajnos ez egyre erősödik, nem tehetek róla. Ő végig azt hajtogatta, hogy csak nekem nem akar fájdalmat okozni, értsem meg.

A héten elmentünk úszni egy tóhoz, átúsztunk egy szigetre és rám tört az a tóparti érzés, hogy bújjunk össze, senki sem lát... és lekaptam a bikinifelsőmet (komolyan nem értem magam, mint egy kis kamasz lányka, mondjuk meg is kaptam, hogy miattam lett vége ennek a megállpodásnak). Persze, Ő nagyon örült ennek, és csak egy vízibiciklis család szakította félbe ezt az idillt, így hazahozott és utána folytattuk, aztán elment este a barátaival szalonnát sütni ,és kiderült, hogy az a lány is ott volt. Az összes haverja tud már rólam (valakinek már be is mutatott az egyik "randink" alkalmából), és most is azzal fogadták, hogy látják, mennyire vigyorog, tán csak nem tőlem jött... na, ekkor a csaj elkezdett duzzogni, hisztizni. Ő azt mondja, hogy már nagyon erősen kellene annak a csajszinak kaparnia, de már leginkább nem kellene neki ő. Szívesebben van velem. Ez rendben is van, hiszek neki, de folyamatosan ott lebeg az a fejünk felett, hogy bármikor kitalálhatja az a lány, hogy mégiscsak kell neki, és szerintem akkor nem fog mérlegelni. Illetve bejöhet más is a képbe, mert ő már szeretne komolyabbat. Én rosszkor, rossz helyen voltam, ezt tudom jól. Ugyanis amíg ennek a lánynak a bűvöletében él nagyon nehéz bármit is tennem. De tudja azt is, hogy tőlem eddig mit kapott és mit kapott attól a lánytól (nevezzük Erikának), sőt tegnap azt mondta, hogy nem érti magát, miért az idióták kellenek mindig neki, aki meg normális az meg valamiért nem. Pedig kihangsúlyozza mindig, hogy mennyire jó velem minden, nem csak a szex, tetszem neki külsőleg is (sőt valamelyik nap azt mondta, nem érti, miért nincs nekem párom, mert így vagyok kész, ahogy vagyok), de túl komolynak, merevnek tart. Én hiába mondtam el Neki, hogy mitől van ez a merevség. Pl. egy hete voltunk egy kis faházban az erdő közepén és mindig arra gondoltam, hogy ennek hamarosan vége lesz, tudjátok, mikor nyaral az ember és elszorul a szíve a végefelé már.

23-áig szabadságon vagyok, úgy vagyok ezzel, hogy most jó, hogy van valaki mellettem, de hosszútávon nem akarok még egyszer egy hosszú gyászidőszakot már egy pasi miatt. Tudom, nehéz kiszűrni, de mégis ha valami nem megy akkor nem fogom erőltetni.

Képes vagyok a lila ködre, illetve már vén vagyok az ilyen románcokhoz. Azt sem tudom, hol kell kezdeni egy normális kapcsolatot.

18. massalhangzo (válaszként erre: 17. - Specially)
2016. aug. 9. 14:25

szerintem is igy van. csak itt nem biztos, hogy a pasi annyira tisztaban van a dolgokkal. lehet, hogy azt hiszi, a nonek is ez boven eleg, hogy jol erzik magukat egymas tarsasagaban, mig nem jon mas. de lehet, o is erez, csak nem akarja mondani, nehogy a no lefalcoljon


nehany randi utan nyiltan ra lehet kerdezni par dologra. teljes elkotelezodest, szerelmi vallomast nem lehet varni ilyen hamar, es nem is lehet tudni, hogy ki mit fog erezni, akarni par het mulva. de azt mar lehet tudni, ha valaki biztos benne, hogy a masikkal nem akarna komoly kapcsolatot, es azt jobb tudni meg az elejen

17. Specially (válaszként erre: 10. - Bc681dac13)
2016. aug. 9. 14:19
Onnantól kezdve hogy tudja a masik többet érez számomra kihasznalas.Ha annyira együtt érző lenne azt mondaná te jobbra én balra és találsz olyat aki viszonozza az erzeseid.Így meg csak élvezi azt ami van de ő nem fog többet belerakni.
16. massalhangzo (válaszként erre: 11. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 14:18
szerintem nyiltan, egyszeruen kerdezz ra azokra a dolgokra, amikkel nem vagy tisztaban, ne csak talalgass magadban es ragodj.
15. bc681dac13 (válaszként erre: 14. - Viva70)
2016. aug. 9. 14:13
Ha nem mondana semmit, csak hagyná a kis naív nőcit, hogy álmokat szőjön a semmire, az kihasználás lenne. Így tiszta, hogy szabadidőpartnernek jó, társnak nem, ha fordítva is így érez, mindenki jól érzi magát.
14. viva70 (válaszként erre: 9. - Bc681dac13)
2016. aug. 9. 14:00
Ha már ennyire egyértelműen kimondja a tényeket, akkor igen.
13. Specially (válaszként erre: 11. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 13:59
Pont ezért félő hogy serulsz mert te szerelmes leszel ő pedig tartja magát ehhez az allasponthoz de ha szerelmes vagy úgyse fogsz kilépni belőle még ha szenvedsz sem,megelégszel azzal ami van.De azért a legkeményebb dolgok is képesek lágyulni a szeretet hatására nincs kizárva ez sem pár hónap még nem idő,ha évek telnek így nyilván más kérdés.
12. viva70 (válaszként erre: 4. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 13:59
Megértelek. Mondjuk kevés az információ, amit a jelenlegi "kapcsolatodról" írsz, de amit leírtál abból sajnos azt a következtetést vonom le, hogy ne sok jóra számíts. Lehet szerencsésebb lenne addig tovább állni, amíg még nem sérülsz benne túl nagyot. Hiába érzed a kapuzárási pánikot, ha nem a megfelelő férfi van melletted, akkor nincs értelme túl sokáig húzni... Akkor már inkább egyedül, mint újra egy nagyot csalódni, meg éveket elpazarolni valakire.
2016. aug. 9. 13:51

Semmi baj, nem bánt meg senki sem a pro sem a kontra véleménnyel. Az elmúlt 3 évben tudatosan próbáltam a lelkem megkeményíteni. Nagyon sokan próbálkoztak, de nem tudtam nyitni még a férfiak felé. Na, most úgy látszik, elkapott újra ez az érzés, de ez is csak a 4.-5. találkozásunkkor, bár tudtam, hogy jó vele, egyre többet szerettem volna belőle. na, mostmár ő magát szeretném, de életemben nem volt ennyire kemény a dió :)

Köszönöm az összes hozzászólást, én ebből épülök, próbálom magamban a lila ködöt helyére tenni. megmondom őszintén: 8 éve voltam utoljára szerelmes, nem tudom, mit kell tenni egy párkapcsolat elején. Főleg ha ilyen faramuci a helyzet.

10. bc681dac13 (válaszként erre: 8. - Specially)
2016. aug. 9. 13:49
A kellemes közös program nem ember használat.
9. bc681dac13 (válaszként erre: 3. - Viva70)
2016. aug. 9. 13:46
Szerintem meg jobb az elején tisztázni ki mit akar. Nincs értelme egymás idejét rabolni, meg hülyíteni a márikat.
2016. aug. 9. 13:45
Én ott hagynám is a dolgot hogy majd ha jön más ennyi volt.Előbb elfogadom a nem akarok kapcsolatot dumát minthogy azt halljam nem vagy elég jo ahhoz hogy komolyabbra fűzzem veled,majd jön érdekesebb de azert addig használlak..távol álljon tőlem hogy beletiporjak a lelkedbe de ha csak a tényeket nézzük ez kb így néz ki.
7. massalhangzo (válaszként erre: 6. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 13:43

lehet, hogy csak azert erzed magad minuszban, mert megszeretted, de az o erzeseirol nem tudsz, azt hiszed, o nem erez semmit


szerintem sok embernek tobb ido kell a szerelemhez, ragaszkodashoz, ha nem banik rosszul veled, nem kavar masokkal, akkor vard ki, hogy mi lesz belole


egy tokeletesen indulo, en akarlak, te is akarsz ismerkedesbol is lehet kipukkano lufi

6. 84a3ee2842 (válaszként erre: 5. - Massalhangzo)
2016. aug. 9. 13:40
Rendben, nem fogom. Én úgy érzem, most mínuszban vagyok.
5. massalhangzo (válaszként erre: 4. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 13:37

de annyira meg nem surget az ido, hogy par hetet vagy honapot ne tolthessel el valakivel, akivel esetleg komoly alakulhat :D


ne felejtsd el, hogy az elejen meg te is ugy alltal hozza, hogy ez csak egy futo kaland lesz. a ferfiakban nagy az ego, meg ha erez is valamit irantad, nem fogja mondani hamar ilyen bevezeto utan.


ha ugy erzed, o nem ismerkedik massal, vele akar lenni, akkor hagyd alakulni a dolgokat. olyan regen nem lehettek egyutt, ha most nyaron jottetek ossze.


de ha o nyiltan megmondta neked, hogy bocs, de nem akarok toled komolyat, csak szexelni, jol erezni magam, mig nem jon mas, akkor ne eld bele magad

4. 84a3ee2842 (válaszként erre: 3. - Viva70)
2016. aug. 9. 13:26

Köszönöm.


Mássalhangzó, írtam privit, bemásoltam egy pár mondatot, amit írt. Ide nem tenném ki nyilvánosban, de abból eléggé messzemenő következtetéseket le lehet talán egy kívülállónak vonni. Én sajnos olyan vagyok, mint a molypille a gyertyalángnál :(


Viva, ebben igazad van. Az a baj, hogy jócskán túl vagyok a 3x-en és picit félek ugye a kapuzárástól. Mondhatnám: nincs időm... nincs ennyi időm :(

Rámentek a legszebb éveim az előző kapcsolatomra, és most annyira félek mindentől. Aggódom, hogy ez a pasi is csak hülyének néz, hogy átver.

Nagyon jól érzem magam vele és ez kölcsönös, de mindig azzal szembesít, hogy ha majd jön neki valaki akkor vége lesz. De most nagyon jó neki is és élvezi ezt az állapotot. És így ez nagyon szomorú. Ugyanis ha miatta is padlóra kerülök akkor nem tudom, hogy kaparom majd fel magam.

Féltem magam.

3. viva70 (válaszként erre: 1. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 13:18
Szia! Egy induló kapcsolat, románc, vagy nevezzük, ahogy akarjuk kezdetén még nem érdemes semmit mondani a jövőre vonatkozó elképzelésekről. Sosem lehet előre tudni mi, hogy alakul majd később. Bármikor, bármi megváltozhat. Sőt, még egy házasságban sem lehet borítékolni semmit. Hagyni kell kibontakozni a dolgokat... Aztán, ha hosszabb idő, mondjuk egy év elteltével sem egyeznek az elképzelések, akkor kell leülni és átbeszélni hogyan tovább...
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 84a3ee2842)
2016. aug. 9. 12:50

hogyan jelzi feled, hogy nem akar komoly kapcsolatot?

ha valaki egyertelmu ebben, akkor kar remenykedni, mert nem fog valtozni. akkor addig tart, mig o nem talal valaki mast, erdekesebbet


lehetne az is, hogy mert te az elejen mondtad, hogy nem akarsz komolyat, ezert o is igy all hozza. de ha te megmondtad nyiltan, hogy mar tobbet szeretnel, o pedig erre mondta, hogy o nem, akkor fejezd be itt, mig nem lesz nehezebb es sokkal rosszabb


ha igy maradsz benne, akkor fele azt mutatod, hogy te tudod, o csak lazat akar es benne vagy. nem az lesz, hogy majd alakultok


ha ugy erzed, hogy o is tobbet erez, akkor hagyd alakulni es ne ragodj rajta. meg te sem tudhatod, jo kapcsolat lenne-e belole

2016. aug. 9. 12:41

Sziasztok! Vera vagyok, a neten találtam erre a fórumra. Nem vagyok egy nagy fórumozó, de szeretném megvitatni, volt-e valaki ilyen helyzetben?

3 éve nincs párom, mert egy nagyon keserves szakítást ennyi idő alatt nem tudtam feldolgozni. Most nyáron éreztem először, hogy ki kell mozdulnom, hogy nyitnom kell, de nem mindenáron. Eleinte csak nyaraltam, élveztem ezt az egész új életet.

És igen, megtörtént velem is az, amiről eddig csak hallottam innen-onnan. Nem is tudom, jó vagy sem, hogy így alakult, de most rendesen benne vagyok.

Beleszerettem abba a férfibe, akivel csak játéknak indult ez az egész. Egy nyári kalandnak.

Eleinte én jeleztem, hogy nekem ez csak maximum pár alkalom, hiszen alapjában véve külsőleg nem az, akire eddig vágytam. S most fordult a kocka, ő áll ellen ennek az egésznek. Ahogy kezdtem jobban megismerni, egyre jobb volt vele, és így kezdtem merevvé válni. Elmondtam neki, mit is érzek, tudom, nem lett volna szabad még. Látta rajtam, és azt is, hogy egyre szomorúbbá válok miatta. Ő egy lazább partnerre vágyik, akivel lehet hülyéskedni, lazulni, nem akar erősebben kötődni.


Az egyik fiú barátom ezt írta: Ami a pasit illeti, nekem ez jól kivehető irányba mutat. Fenntartaná a viszonyotok mert jól érzi magát veled de éppen abban a formában amilyenben most vagytok. mindig úgy fogalmaz hogy egyszerre hangozzon számodra is jól, és mégse tartalmazzon előremutatást a jövőre nézve. Ügyelve az egyensúlyra hogy tiszta maradhasson a lelkiismerete. Én is játszottam hasonlót ezért ismerem fel.


Voltatok már ilyen helyzetben? Ti maradnátok és majd kiderül, mi lesz vagy egy ilyen helyzetet már nem érdemes tovább bolygatni, hagyjam el a süllyedő hajót?

Már minden egyes "megmozdulásom" mögött szerelmet keres. nagyon ügyesen bújik kifelé, ha szorul a hurok. Vannak programjaink is, hetente többször itt alszik, együtt kelünk, reggelizünk, olyan, mint egy szépen elindult valami, de közben a srác egyszerűen próbál menekülni, ha komolyabbra fordulhatna, és ezt egyértelműen jelezgeti felém.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook