Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság: érdekből kötődő kompromisszumok sorozata fórum

Barátság: érdekből kötődő kompromisszumok sorozata (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Barátság: érdekből kötődő kompromisszumok sorozata

1 2
2012. okt. 2. 13:18

Nincs ighazi barátság. Esetleg férfiak között! ott még van "betyárbecsület". A mai huszon x évesek azt hiszik, hogy milyen jó barátnőjük van és közben simán jóba lenne a pasijval. Ha nem ezzel majd a következővel.

Elkorcsosodott a világ, már nem számít az adott szó vagy tényleg csak érdekből barátkoznak az emberek.

Azt a pár kivételt akit őszinte szívvel érez az ember azt kell nagyon megbecsülni, mert a felhozatal nagyon sivár! :(

3. elbb
2012. okt. 2. 13:17
Hát....ha így gondolod, akkor szerintem a hiba a te készülékedben van. Vagy még eddig nem találtál igazi barátot. Ha levetkőzöd majd a kapcsolatok elemezgetésére irányul kényszert, akkor hidd el, másképp látod majd a dolgokat. :)
2012. okt. 2. 13:14

szia

sajnos a mai világban ritka az igaz barátság.Sokszor az érdek barátok vannak,akikre nem számíthatsz a bajban.

A sok csalódás után már az ember inkább haveri kapcsolatot tart fent,és nem enged közel senkit magához,nehogy a másik később hátba támadja.

Persze vannak kivételek és léteznek igazi barátok,

de ritkaság sajnos.

2012. okt. 2. 13:08
Amíg kislány voltam, azt hittem, hogy létezik olyan igazi barátság, amely a regényekben, filmekben átszövi a történeteket, amelyek egy életre szólnak. A fejemben él még az az idealizált kép, amikor barátnők önfeledten élik mindennapjaikat, megosztják egymással minden gondolatukat, kuncogva beszélgetnek egy virágokkal teli domb tetején, ahol kiengedett hajukat lobogtatja a kora esti szél.

Ugrás a teljes írásra: Barátság: érdekből kötődő kompromisszumok sorozata
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook