Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Barátommal elég szépen összevesztünk, lehet hogy végleg. Hogyan lehet felejteni? fórum

Barátommal elég szépen összevesztünk, lehet hogy végleg. Hogyan lehet felejteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
21. Evawitch (válaszként erre: 17. - C6766641b8)
2011. jan. 24. 22:32
Elvileg én vagyok a második nagy szerelme. Az első megcsalta mindenkivel, mikor együtt laktak. A nő gyerekeire vigyázott, mikor az épp q@rvult a másik szobában. A gyereke anyja, mert van neki, az meg megszülte a gyereket és semmit nem csinált. Nem volt képes főzni valami meleg kaját, elindítani a mosógépet, mikor ő biztonsági őr volt és 24 óra fent lét után ment haza. Most is naplopó a nő, mert semmit nem dolgozik, segélyekből él. Ilyenekhez hasonlít engem. Én dolgozom és nem csalom meg. Nem lakunk együtt, de ha jön, főzök úgy, hogy neki is legyen és tölteni szoktam le filmet, mert szeret filmezni. Az utóbbi időben nekem túl sok volt a dögléses, filmezéses dolog, ezért is szerettem volna végre kimozdulni.
2011. jan. 24. 22:31
Igazából olyan mindegy,hogy Mi mit írunk,mert úgyis Te fogod eldönteni ,hogy mi lesz a kapcsolatotokkal...
2011. jan. 24. 22:28
Hát te tudod... de hidd el, hogy az a kapcsolat nem tud működni hosszútávon, ahol ennyire nincs tisztelet... nem tudom, mióta jártok, de ha folyton veszekedtek, annak nincs értelme.
18. Evawitch (válaszként erre: 14. - A14deb9047)
2011. jan. 24. 22:27
Utolsó mondatosról eszembe jutott, hogy a macskám is szerette. Jött be a külső ajtón és mindig várta, hogy beérjen és játszhassanak... Néha úgy ül a macska, mint aki vár valakit...
2011. jan. 24. 22:26

Hopp,entert nyomta,bocsit.Tehát:

Úgy néz ki sajnos az ő részéről nem igen várható..:/

2011. jan. 24. 22:26

Egy párkapcsolat egyik alapja a tisztelet.:)

Ú

15. Evawitch (válaszként erre: 12. - 50b5748a9e)
2011. jan. 24. 22:25
Nem hagyom magam, ezért vannak a veszekedések. Kiállok az igazam mellett, ő meg a marhaságait hajtogatja folyton.
2011. jan. 24. 22:25

Élvezd az egyedüllétet, a munkát, a szabadidőt, a társaságot, a barátnőket! Szóval az életet, a szabadságot! Menj úszni, kocogni, hülyülni, stb.

Tiéd a világ! Nincs oldalkocsi!!

Aki menni akar, segíteni kell neki csomagolni!

Dobd ki az életedből, mint a .....s macskát!!

13. Evawitch (válaszként erre: 9. - Moonika80)
2011. jan. 24. 22:24
Nem fogadta el a F.book szót teljesen kiírva és amikor kiírta, automatikusan áttette ebbe a témába és utólag vettem észre. Javítani sajnos nem tudom...
2011. jan. 24. 22:24
Szerintem nem kéne hagynod, hogy így beszéljen veled... Mi az, hogy rib@nc????? nem hiszem el!
11. Evawitch (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2011. jan. 24. 22:24
Nem a program miatt igazából, hanem mert alapból, hogy megyek valahová...
10. c6766641b8 (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2011. jan. 24. 22:23
És szerinted ezek a bogyók mire megoldások hosszú távon..?
2011. jan. 24. 22:22
ez miért diéta témában van???:O
2011. jan. 24. 22:21
Munkahelyen meg itthon sem tudom lefoglalni magam úgy, hogy ne ezen gondolkodnék. Másfél Xanax van bennem, de egy felet veszek még be, hogy tudjak aludni nyugodtan. Gerodormmal nem próbálkozom, mert tuti nem kelek fel az ébresztőre, tapasztalat. :) Van egy másik is, de azt majd holnap délután veszem be, attól átalszom a fél világot is. :)
2011. jan. 24. 22:19
A nézeteltérés, a két program összeütközése >
2011. jan. 24. 22:19
Tömör*
2011. jan. 24. 22:19

Szia....rövid leszek és tökör....én a helyedben nem pazarolnám rá a fiatalságomat,aki ennyire féltékeny az nem fog egyhamar megváltozni...jó az Neked,hogy ok nélkül féltékenykedik?

Nemhiszem...

Elég gyerekes hozzáállás,hogy lehetne úgy egy párkapcsolatban élni,ha mindentől "tiltva"vagy?Gondold át szerintem,kell e ez Neked....

4. Evawitch (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. jan. 24. 22:18
Micsoda?
3. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. jan. 24. 22:18
Bekövetkezett a várható??
2011. jan. 24. 22:17
Mekövetkezett a várható??
2011. jan. 24. 22:12

Féltékenykedett, mint mindig. A történet: szombaton 2 helyre voltam elhívva. Egy születésnapra és a lányokkal partizásra. Régen voltam velük. 6-kor kezdődött a buli, a születésnap. Mondtam előre, hogy kések,mert a húgom és a barátja is jön velünk és őket is régen láttam. 8-kor felhívott, hogy hol vagyok, mikor megyek. Mondtam, hogy még a kocsmában és nemsokára indulok, buszt is néztem már. Kaptam utána egy sms-t, hogy minden nő rib@nc (ezt véletlenül a húgomnak küldte el és ő persze idegbajos lett), és nekem azt, hogy akkor maradjak ott, ahol vagyok és jó f@szizást. Régen mondogatta, hogy nyugodtan menjek el akárhova. Most, ha megyek rib@ncozik engem. Elmentem a szülinapra, 2 csaj jött velem. 1-2 órát voltunk ott, aztán elindultunk vissza a városba. Azt mondtam neki, hogy 2 óra múlva visszamegyek, de nem mentem. Késő volt és nem jártak a buszok, sokat kellett volna menni a hidegben. Telefonom nála maradt. Nagy nehezen visszakaptam és szidott engem. F.bookon leveleztünk, elég bunkó szövegeket írtunk egymásnak. Nem tudom, mi lesz. Soha nem csaltam meg,de vannak rossz tapasztalatai, abból indul ki mindig. Lett volna lehetőség rá megcsalni, de én az embert elég bunkó módon elküldtem a búsba. Minden nyomulóssal agresszív voltam. Már nincs ilyen, mert már ismernek engem, hogy nálam senkinek semmi esélye. Mondtam neki már régen, hogy fiúkkal jobban tudok barátkozni, mint a lányokkal. Nem igazán szeretem a nőket, mint barát. Igaz, most lányokkal voltam, de ők normálisak. Semmi rosszat nem csinálok, de akkor is azt hiszi, hogy megcsalom. Amikor ott voltunk a szülinapon, a 2 lány is kérdezte tőle, hogy miért ilyen. Azt válaszolta, hogy akárkivel vagyok, mindenkire féltékeny. A lány, akivel jóban vagyok, régen voltak hülyeségei, de már hónapok óta normális. Örül is magának, mert akárhányszor aludt valakinél, semmi nem volt. Mesélte, hogy egyszer valaki rányomult volna, ő meg nekiállt hülyeségeket beszélni, hogy hagyja abba. :)

Volt egy másik hasonló kérdésem itt, ami arról szólt, hogy azért féltékenykedett, mert feljöttek hozzám és fiú is volt itt. Ezt is elmondtam volna neki, csak máshonnan hallotta először és egyből dilis lett. Egyedül lakom albérletben, hadd jöjjenek fel szerintem az ismerősök iszogatni. Ha tudtam volna, hogy ez neki baj, nem hozok fel senkit. Ez egyszer fordult elő és utoljára. Amúgy minden parti képet megmutatok neki, még a legértelmetlenebbeket is.

Ma nem válaszolt az utolsó irományomra, amiben normális voltam és írtam neki, hogy az ivós bulik helyett csinálhatnánk közös programokat. Írtam, hogy nem hiszem el, hogy semmi nem érdekli. Nem hülye, van esze, már milliónyi diplomája lehetne, de kicsit elrontotta a dolgokat régen. Vele sok mindenről lehet beszélni, van tudása és szerintem és az jó.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook