Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom azt mondja rám, hogy irigy vagyok. Tényleg? Pénzügyi dolgok. Bővebben lent írom fórum

Barátom azt mondja rám, hogy irigy vagyok. Tényleg? Pénzügyi dolgok. Bővebben lent írom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. márc. 14. 13:43
Beveszek egy fél Xanaxot, aztán alszok egy kicsit, mert már kezdek rosszul lenni az idegeskedéstől.
2011. márc. 14. 13:37

Őt csak a ma érdekli. Ahogy az egyik költőnk írta: "Ehess, ihass, ölelhess, alhass, a mindenséggel mérd magad"! Valójában csak ennyi lenne az élet??? Te szeretnél otthont magadnak... Addig nyújtózkodsz, ameddig a takaród ér.

Ez így reális. Ő pedig tücsök módjára él. És felelőtlenül.

101. Evawitch (válaszként erre: 100. - A14deb9047)
2011. márc. 14. 13:33
Lehet, hogy én előre gondolkodok, de ő akkor is boldogabb így, mint én.
2011. márc. 14. 13:26
Te gondolkodsz józanul és reálisan, látod jól a személyiségi problémáit. Jobb lenne távol tartani magad tőle és nem osztozkodni semmiben.
99. Evawitch (válaszként erre: 97. - Csigusz 79)
2011. márc. 14. 13:23

Azt tudom, de ha egyedül lakom albérletben, saját fizetésből, akkor arra költsek, ami nekem jó és meg tudom venni. Ahogy visszagondolok az elmúlt albérletes éveimre, semmi olyat nem vettem meg, aminek nem látom értelmét. Ha kicsit több volt valamikor, nem rohantam le az első ruhaüzletet, vagy a Rossmannt. Mostanában a könyvek érdekelnek, arra nem sajnálnám a pénzt, mert az legalább hasznos dolog.

Régen laktam együtt valakivel, jól keresett, de nem tudta beosztani a pénzt, néha kölcsön kellett kérni, amit ő szokott, mert én nem mennék oda senkihez.

Unom ezt a pénz istenítést, de mindent csak azon lehet megkapni. Szeretnék egyszer saját lakást, de nem látom esélyét, hogy valaha is lesz, főleg nem a fizetésemből.

2011. márc. 14. 13:22

Nem biztos, hogy a "barátod"...

Férfi, aki írígy, aki a nő pénzére ácsingózik..., a sajátját elveri;

97. Csigusz 79 (válaszként erre: 95. - Evawitch)
2011. márc. 14. 13:10

Nem tudom miért akkor ilyen amikor pénze van.

De írod hogy anyagilag független akasrz maradni,akkor ti mindig csak együtt fogtok járni?? mert ha együtt élnétek akkor az anyagi függetlenség megszűnik.

96. Evawitch (válaszként erre: 93. - A14deb9047)
2011. márc. 14. 12:56
Sok pénz elmenne, mert ő megszokta, hogy minden nap húst esznek, nekem meg elég a párolt zöldség kefirrel és barna kenyérrel. Szerintem nem költekezne ennyit, maximum csak elenné a vagyont. Sokat tud enni, de ez a legkisebb baj.
95. Evawitch (válaszként erre: 92. - Csigusz 79)
2011. márc. 14. 12:53

Nekem nem, tőlem ne tarháljanak! Más, ha zabára kellene a pénz, de másra nem adnék. Régebben, mikor kevesebb volt neki, kért kölcsön 5ezret, de visszaadta mindig. Sajnáltam odaadni neki, mert inni akart belőle, de mindig az volt az első, hogy odaadja fizetéskor. Igazából senkiben nem bízok, de ő legalább visszaadta. Ha akkor kérne, mikor elgépezte a pénzt, nem adnék...

De nem értek valamit: ez az irigység téma, meg hogy elvárja, hogy én is vegyek piát, miért akkor jött elő nála, mikor több a pénze? Egyszer jól kapott fizetést, akkor is említette ezt. Én nem akarom lenyúlni a pénzét, soha nem kértem meg, hogy vegyen nekem bármit is. Megszoktam, hogy mindent magamnak veszek, nem más költ rám, el se várom senkitől, anyagilag független akarok lenni és az is maradok, hiszen én dolgoztam meg a pénzért, nem más. Adok szívesen, ha van akármim is, de, ha nincs?

94. Csigusz 79 (válaszként erre: 93. - A14deb9047)
2011. márc. 14. 12:48
Akkor sok pénz elúszna,bár az is lehet hogy épp az ellenkezője történne.
93. a14deb9047 (válaszként erre: 90. - Csigusz 79)
2011. márc. 14. 12:44
És ha együtt élnének?? Attól Isten ments!
92. Csigusz 79 (válaszként erre: 91. - Evawitch)
2011. márc. 14. 12:33
Én értem hogy spórolnál,de ha ő erre nem hajlik akkor nincs mit tenni,rá fog szokni a játékra,ne adj Isten majd hitelbe veri magát,vagy majd tőled kér és ha nem adsz akkor jön az hogy irigy vagy,szerintem nem kell ez neked.
91. Evawitch (válaszként erre: 90. - Csigusz 79)
2011. márc. 14. 12:01
Ezek a dolgok most jöttek ki, mikor nyerte azt a sok pénzt. Úgy csinál, mint ha én lennék tele pénzzel és tőlem várja, hogy elszórjam. Mondtam neki, boltban megveszem a sört, de drágán a kocsmában nem éri meg egyet se venni. Ritkán oké, de minden hétvégén nem éppen nekem való...
90. Csigusz 79 (válaszként erre: 87. - Evawitch)
2011. márc. 14. 11:57

Nem említetted,de gondolod és egyszer kibukik belőled.

Ha ennyire nem jöttök ki a pénzdolgok miatt akkor én sajnos nem sok jót látok.

Azért van ez mert külön éltek és igy még mindig az megy hogy ez az enyém,ez a tiéd.

2011. márc. 14. 11:55
Ez az egész szitu úgy gáz,ahogy van!!!!
88. 9e32886f4a (válaszként erre: 87. - Evawitch)
2011. márc. 14. 11:54
ha ezen gondolat mentelen haladsz mikor fogsz végre ott kijukadni hogy ez a kapcsolat rossz és ott kéne hagyni?
87. Evawitch (válaszként erre: 86. - Csigusz 79)
2011. márc. 14. 11:52

Én eddig nem említettem neki semmit, még ezt se, nem is fogom, ő dolga. Ő kezdte el, hogy elszívom a cigijét és ő itat engem. Tudta jól, hogy nincs pénzem, a kedvéért mentem kocsmába, ő vett nekem valamit. Mindig mondtam, hogy nekem nem kell semmi, de hozott.

Amit írtam, azért zavar, mert engem szól le, meg szólt le, hogy a macskára költöttem vagy esetleg könyvre, mikor ő semmit nem tud mutatni... Semmi köze hozzá, mim van, én sem szóltam neki soha semmit bunkó módon. Ha valaki velem bunkó, akkor én is az vagyok, ok nélkül nem háborgok. Nekem nem kell tőle semmi, inkább ne legyen telefonom se, inkább használom a régit, ami nem is jó már... Pia se kell meg rendelős kaja se, főzök én magamnak olyat, amit szeretek, piára meg költsön a halál.

86. Csigusz 79 (válaszként erre: 76. - Evawitch)
2011. márc. 14. 11:42

Nem lesz jó vége a játékteremnek,de a kérdésre amit feltettél a válasz : igen,sajnos irigy vagy,nem a roszindulat szól belőlem de te írod :

"Jó, hogy mindenem, amim van, ruhák, egyéb tárgyaim a saját pénzemből vannak, nem anyuciéból vagy máshonnan. Kicsit az zavar, hogy neki semmi gondja semmire és azt csinál, amit akar, azt vesz, amit akar. 3 év alatt szerintem a számítógépet vette magának, ami normális, meg telefont, esetleg pulcsit."


Civakodtok a pénzen,kinek miért van ennyi annyi,kinek kellett volna többet adni a másiknak,ez csak a pénzről szól :S

85. andi6020 (válaszként erre: 84. - Evawitch)
2011. márc. 14. 11:40
Jajj......
2011. márc. 14. 11:31
Most meg felhívott, hogy jön, de mondtam neki, írtam face-en, és hogy visszaadok neki mindent, mert meguntam, ezt a bunkózást is. Lehet, ha elolvassa az irományom, meggondolja magát és nem jön be. :) Mondtam neki, szerencséje van, hogy nem itthon gyagyázott, mert tele vagyok késekkel, idegbajból belevágtam volna. Erről is írtam, más témában, erről az agresszióról, csak nem tudom, ide is kiírtam-e, szerintem nem.
83. andi6020 (válaszként erre: 82. - Evawitch)
2011. márc. 14. 11:22

Nem nagyon szoktam ilyeneket mondani, de szerintem hagyd a francba! 25 éves vagy, ne cseszd el az életed egy ilyen majom miatt.

Gondolj bele, akár boldog is lehetnél.

82. Evawitch (válaszként erre: 81. - Andi6020)
2011. márc. 14. 11:15

Mostanában nem. Amit adott is, folyton felemlegeti...

Azt el is felejtettem, hogy tegnap még azzal is vádolt, hogy lenyúltam a pénzét. Bent hagyta a gépben, feltette az összeset tétnek és lelépett máshova elb.ni a nyereményét. Persze elvesztette az 1700-et, direkt néztem, h ha bejön valami, szólok neki. átültem oda és később, mikor odajött, háborgott, hogy volt még benne pénz. Mondtam neki, hogy nem, mert elbukta. Engem ne vádoljon senki, hogy elloptam a pénzét. Miért az övét lopnám el? Nálam nem divat a lopás...Ezzel csak azt akartam írni, hogy engem néz irigynek meg pénzéhesnek, mikor ő az...

81. andi6020 (válaszként erre: 80. - Evawitch)
2011. márc. 14. 11:09

Nem. Mármint nem tőlem vetted.



Visszatérve, nyújt neked annyit, hogy érdemes legyen vele lenned?

80. Evawitch (válaszként erre: 79. - Andi6020)
2011. márc. 14. 11:06

Igazából tök jól elvagyunk/voltunk, míg nem állt neki politizálni, azzal foglalkozni. Régen ivott néha, de ilyen bunkó nem volt velem soha. Amióta nem a seggemen ültem itthon, mikor ő politizált vagy dolgozott, azt hiszem ősz óta, megváltozott. Féltékeny lett nagyon.

Régen szokta mondani, hogy menjek nyugodtan oda, ahova akarok. Most mentem, az volt a baj. Innentől jöttek a dilik...

Más téma: nem tőled vettem régen egy nadrágot?

79. andi6020 (válaszként erre: 76. - Evawitch)
2011. márc. 14. 10:58
Miért vagy vele? Közöm nincs hozzá, de komolyan érdekelne.
78. a14deb9047 (válaszként erre: 76. - Evawitch)
2011. márc. 14. 10:52

Direkt nem lennék otthon neki délután.

Ne engedd, hogy kedve szerint sétáljon ki-be az életedbe.

77. zebracsikó (válaszként erre: 68. - Evawitch)
2011. márc. 14. 10:50

miért nem szakítasz vele?


hiszen Te is látod, ez a kapcsolat csak lefelé csúszik, s vele együtt Te is.

76. Evawitch (válaszként erre: 75. - Andi6020)
2011. márc. 14. 10:46

Most olvastam a szenvedélybetegekről, eléggé undorítóak. Nekem ehhez nagyon nincs kedvem.

Most írt, hogy jön be hozzám délután. Nem tudok válaszolni neki, majd neten elolvassa, amit írtam és lehet, hogy elmegy a kedve bejönni. Nem érdekel. Legalább én józanul vagyok bunkó, úgy mondom a véleményem, nem részegen...

Jó, hogy mindenem, amim van, ruhák, egyéb tárgyaim a saját pénzemből vannak, nem anyuciéból vagy máshonnan. Kicsit az zavar, hogy neki semmi gondja semmire és azt csinál, amit akar, azt vesz, amit akar. 3 év alatt szerintem a számítógépet vette magának, ami normális, meg telefont, esetleg pulcsit. Mást nem tudok, aminek értelme van... Nem az én dolgom, tudom, de az emberi hülyeséget nem viselem el...

2011. márc. 14. 10:30
Ide felesleges minden bepötyögött szó.......
74. Evawitch (válaszként erre: 72. - A14deb9047)
2011. márc. 14. 10:15
Nincs kedvem kimozdulni, pedig edzőterembe kellene mennem ma... :( Heti háromszor járok.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook