Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátok vagyunk? fórum

Barátok vagyunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. febr. 25. 15:00
De az eddigiek alapján nem fogja beismerni, ha szerelmes. Azt viszont nem tudom alképzelni, hogy ennyire félreismertem, mint embert, és ennyire bunkó.
50. pocokfa (válaszként erre: 49. - Veroosh81)
2009. febr. 25. 14:59
Már elkezdtem új állást keresni.
49. veroosh81 (válaszként erre: 46. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:56

Na, elment az előző hszom vhová..

Szóval sejtettem...így egyre bonyolultabb az ügy, mert ha elmondod neki, és ő is az, akkor ok, de ha mégis csak bunkó, akkor a további együtt dolgozás igen érdekes lesz.

48. Promama (válaszként erre: 47. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:56
igen:)ma van a 4. házassági évfordulónk:)annak ellenére,hogy nem ezt akartuk,így alakult:)
47. pocokfa (válaszként erre: 45. - Promama)
2009. febr. 25. 14:55
Akkor ezek szerint együtt vagytok?
46. pocokfa (válaszként erre: 43. - Veroosh81)
2009. febr. 25. 14:51
Sose gondolkodtam ezen, egészen addig azt hittem, csak barátság, amíg múlt hét pénteken nem közölte velem ezt a kis kedvességet. Akkor rájöttem, hogy igen, szerelmes vagyok.
2009. febr. 25. 14:50
Nos a történetem csak ennyi:)
44. Promama (válaszként erre: 42. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:49
Probáld elmondani neki,hogy Neked fontos a barátság és kérdezz rá,hogy ő is így gondolja. Ha úgy érzed Neked is jó így,akkor mondd meg azt,hogy Te ennél nem akarsz többet,csak őrizzétek meg a barátságot:)
43. veroosh81 (válaszként erre: 42. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:47
És te az vagy?
2009. febr. 25. 14:47
Ha esetleg megpróbálnám ezt megbeszélni vele, úgyse vallaná be, ha tényleg szerelmes lenne.
41. veroosh81 (válaszként erre: 38. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:46
Na, erről beszéltem, ez így pláne gáz.
40. Promama (válaszként erre: 37. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:46

Amikor egy kicst jobban lettem,úgy gondoltam elmegyek,de ő már em engedte,kérte maradjak még és kérdeztem:-meddig? Erre ő-örökre és én maradtam. Azta is vele vagyok és a legkisebb fia kint alszik a babakocsiban,a nagyobbik meg a gondozónőt bosszantja a bölcsiben.:)

A vicc az,hogy ő is szeretett-de nem merte bevallani,inkább beletörödött volna abba,hogy nem lát többet,mint hogy felvállaljja,de mikor beteg lettem,egyszerre arra döbbent rá,hogy nem bírná elviselni,ha nem lennék

39. Promama (válaszként erre: 35. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:42
Az én barátom se szerette,ha megérintem,a 3 lépés távolság megvolt mindig,egészen adig a pontig,míg meg nem betegedtem,az ledöntött minden korlátot. Emlékszem,mikor már annyira rázott a hideg,hogy egész testemben remegtem,hiába volt már majdnem 40 fok a szobába,akkor fogta magát és szorosan hozzámbújt,hogy melegítsen
38. pocokfa (válaszként erre: 34. - Veroosh81)
2009. febr. 25. 14:41
Ne is mondd. És ráadásul együtt dolgozunk egy projekten. Jelenleg én próbálom ezt úgy megoldani, hogy egyedül dolgozom, nem merek hozzászólni.
37. pocokfa (válaszként erre: 32. - Promama)
2009. febr. 25. 14:40
És mit veszíthetsz, ha elmondod neki, mit érzel?
2009. febr. 25. 14:39
Éreztem még egyszer utoljára őszintén kellene beszélnünk,hiszen ennyit megérdemel. Így elmentem hozzá és....és rosszul lettem ott az ajtóban. Szabályosan a karjaiban vitt az ügyeletre,ahol megállapították,hogy kétoldali igen súlyos vesemedenvegyulladásom van. Hazavitt magához,nem engedett el,igaz menni se bírtam,39 fokos lázam volt,rázott a hideg. Két hétig ápolt éjjel-nappal
2009. febr. 25. 14:39
Én nagyon bújós típus vagyok egyébként, olyan típus,a ki szívesen megérinti az embereket. Ezt a fiút többször is megérintettem, és egyszer azt mondta, hogy őt ez idegesíti, mert ő nem tud mit kezdeni az érintéssel. Emiatt is gondolok arra, hogy nem lehet szerelmes belém. Akkor csak nem idegesítené?
2009. febr. 25. 14:39

A kérdés jó...szerintem várjál, hátha kicsit először,mint munka kapcsolat rendeződik a dolog, aztán másról is tudtok emberi módon beszélgetni.

De az is egy megoldás lehet, h írsz neki egy emailt, hogy hogy érzed magad, miken rágódsz.Aztán vagy válaszol, vagy nem.Előbb-utóbb muszáj lesz tiszta vizet önteni a pohárba, ilyen légkörben nem lehet dolgozni.

33. Zsu77
2009. febr. 25. 14:38
A fiúk már az óvodában úgy fejezik ki gyengéd érzelmeiket, hogy meghúzzák a haját a lánynak, vagy épp belerúgnak:)
2009. febr. 25. 14:37
Így hallgattam hónapokig,de egyre nehezebb volt. Végül úgy döntöttem,hogy nem mondom meg mit érzek,de nem is tartom fenn tovább ezt az állapotot.Mert ez már többet nem az a barátság. Fájt,de tudtam elveszítettem azzal,hogy annyira meg akartam őrizni a barátságunk
31. pocokfa (válaszként erre: 30. - Veroosh81)
2009. febr. 25. 14:35
És akkor mit tegyek?
30. veroosh81 (válaszként erre: 25. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:34
Na, akkor szerelmes.Az utolsó mondatod szerintem elárulta.Pont ahogy írták utánad, nem akar felsülni.
2009. febr. 25. 14:34
nagyon-nagyon rossz volt,ha el mondom,talán többet nem találkozunk,ha nem akkor is megszűnik az,ami volt.Nem voltam már annyira őszinte,de a barátsága nagyon hiányzott volna
28. pocokfa (válaszként erre: 24. - Promama)
2009. febr. 25. 14:32
Ez egyre izgalamsabb:) Én sajnos nem bízok jelenleg abban, hogy javulhatna a helyzet.
2009. febr. 25. 14:32
de ekkor ismételten mind a ketten megijedtünk,ő ismét mondta,hogy ez nem fér bele,neki ez sok-ekkor mondta el,hogy egy évvel az előtt veszítette el a szüleit-megértettem,hogy fél újra közel kerülni valakihez,mikor még olyan erős a fájdalma. Örültem,hogy őszinte és el tudta mondani,de nehéz volt tiszteletben tartanom mindezt,mert ekkora már rájöttem,hogy szeretem,jobban,mint barátot. Ahogy Te is írod,ott volt,találkoztunk,beszéltünk és nem mondhattam el neki
26. dancingqueen (válaszként erre: 1. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:31
nem lehet,hogy beléd zúgott,és csak nem akar felsülni?
25. pocokfa (válaszként erre: 23. - Veroosh81)
2009. febr. 25. 14:31
Lehet, ebben igazad van, de bántana így, ha szerelmes lenne? Tudja, hogy teljesen kikészít ez a helyzet. Tiszta őrült lettem miatta. Sokat iszok, sokat cigizek, teszem tönkre magam. Azt mondta, ő is teljesen ki van készülve. Akkor mire jó ez az egész. Ja meg azt is mondta, hogy úgy érzi, hogy én állandóan elvárásokat támasztok felé, amiknek ő nem tud megfelelni.
2009. febr. 25. 14:29
Aztán a családdal is jól összebarátkozott és mire észbekaptam anyu még üdülni is meghívta,hogy jöjjön el velünk.Ő meg igent mondott.Eljött és akkor is jó volt. Aztán a papának volt egy húzása,mikor meghívta a szokásos családi szüretre,ezt a meghívást is elfogadta. Majd ő hívott meg engem,hogy menjek el hozzá és én is elfogadtam a meghívást. Ekkor kezdtünk el arról beszélgetni,hogy ki hogy keresi az igazit és akkor úgy tünt több lesz a barátságból
23. veroosh81 (válaszként erre: 19. - Pocokfa)
2009. febr. 25. 14:28
Hát a pasik akkor hordanak így össze mindent, ha szerelmesek(vagy tényleg oltári bunkók)Szerintem várjál kicsit, hátha lép vmit!
2009. febr. 25. 14:26
Aztán egyszercsak jött tőle egy levél-csak ennyi:sajnálom Én válaszoltam és újra levelezni kezdtünk,aztán újabb tali,ami már jobban sült el.Elmondta,hogy ő nem akar semmi komolyat,barátság,csak ennyi fér bele és megijedt,hogy én többet akarok.Közöltem vele,hogy szó sincs erről,én csak a barátomat-azaz őt szeretném visszakapni. Erre rendeződött minden,sőt eljött hozzánk 1 hétre sátorozni a Balatonhoz-klassz volt-rengeteget beszélgetünk
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook