Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


30362. Joys (válaszként erre: 30359. - Célia88)
2008. szept. 17. 08:28

Ez a változat igazi remekmű!


Egyébként érdekes, de a 3 megnevezett nagy színésznek úgyszólván nincsenek gyenge filmjei. Én régóta figyelemmel kísérem őket.

30361. 80ASIQ (válaszként erre: 30344. - 80ASIQ)
2008. szept. 17. 08:28

8.) Noéminek nem az az apja akit annak hisz.

Vajon a kopasz, akit Noémi a saját apjának hisz, vajon tudja, hogy nem ő Noémi apja? Mindenesetre kűzdott Noémiért.

Egyelőre több ilyet nem keresek, valami defekt kell, hogy maradjon, mert ha nem lenne, akkor meg azért nem néznénk a filmat.

30360. cskata
2008. szept. 17. 08:27

a tegnapi rész - számomra - érdekes kérdésköre: Zsófi és a táskája..:)

Készen a vacsira és Zsoltra várva táska a vállán.. ezután (táskával) elindul Tildához a fülbevalóért..

..belép Tildához, táska sehol (se kézben, se vállon). Beszélnek, elkéri a fülbevalót, hazaindul, ajtót nyit, elmegy (még mindig táska nélkül)..

..hazaérve belép Zsolthoz és jééé, a táska ott van a vállán!


ennyire nem lehetnek amatőrök..:)

30359. célia88 (válaszként erre: 30355. - Joys)
2008. szept. 17. 08:15
Igen arra! Csakis arra! Nagy színészek vannak benne. John Malkovich...hmmmm, nagyon vonzó pasi! :D
30358. Joys (válaszként erre: 30352. - Virgilius)
2008. szept. 17. 08:12

Márpedig a nagy Berényi aligha fog elbukni, ő az írók /sematikus fantáziája/ szerint örök győzelemre született, mindig a napos oldalon áll. Most sem fog megsemmisülni, majd megpróbál magyarázkodni, ebben neki nagy gyakorlata van-és Nóra csak bosszankodik majd, de nem fordul ellene.


Bár tévednék, hiszen én évek óta azért drukkolok, hogy döngöljék végre a földbe, de nincs olyan szerencsém..

30357. virgilius (válaszként erre: 30355. - Joys)
2008. szept. 17. 08:11
Igen, ez a régi változat az igazi! :)
30356. virgilius (válaszként erre: 30353. - Joys)
2008. szept. 17. 08:10
Én találkoztam ilyesféle pasival sajnos... Önsorsrontó viselkedés. lehet, hogy túl sok csalódás érte már az életben, és ezért tesz keresztbe a saját boldogságának.
30355. Joys (válaszként erre: 30351. - Célia88)
2008. szept. 17. 08:06

Ha a 20 évvel ezelőtti, Glenn Close-Michelle Pfeiffer-John Malkovich-változatra gondolsz, az valóban remekül sikerült, igaz, azóta készült újabb is.

Ez a téma igen izgalmas, filmre, színpadra kívánkozik. /Néhány éve a Magyar Színház is játszotta./

Nekem megvan a házi videó-tékámban.

30354. gerna (válaszként erre: 30353. - Joys)
2008. szept. 17. 08:00
Gondolom, vízér van a ház alatt vagy egyszerűen, átok ül rajta ;-)
30353. Joys
2008. szept. 17. 07:59

"Szerencsétlen, önző disznó"-ilyen jelzőket se hallottatok még a szép Kinga szájából, amelyekkel egykori szerelmét, Gejzát illette, aki úgy látszik, örök boldogtalanságra ítéltetett, amiért csak az írókat hibáztathatja. Egy kiegyensúlyozott, normális srác u.is ilyen marhaság miatt nem hagyja ott a szerelmét, akiért hosszú ideje küzdött..

Géza egy igazi, lökött balek, megérdemli, hogy egyedül maradjon.


Kicsit unalmas már ez a sok békétlenség, amellyel a Bk-ban találkozni, nem gondoljátok? Ez a pletykaház ott a mesebeli "Mátyás király téren"- kész tűzfészek, én még ingyen se laknék ilyen helyen!

30352. virgilius (válaszként erre: 30351. - Célia88)
2008. szept. 17. 07:57

A veszedelmes viszonyok nekem is nagy kedvencem. :)

Zsófit szintén megértem, de Kingát is. Szerintem a Kinga-Gézából már nem lesz semmi, legalábbis az életben biztos nem lenne.

Ha Miklós megint jól jön majd ki András és Erik akciójából, akkor nem nézem tovább! :DDD

30351. célia88
2008. szept. 17. 07:53

Én kicsit meglepődtem az okon, hogy Kinga miért is akadt ki Gézára. Valahogy nem így képzeltem ezt a jelenetet, no mindegy.

Mindenesetre kellett ez Gézának, hogy észhez térjen. Bár lehet, már késő...(?)

Nekem kicsit mesterkélt volt ez a "gyűrűföldhözcsapás" Kingától, ez így nem tetszett.

Zsófit kezdem megérteni. Szerintem már engem is kiakasztott volna, ha ennyi program elmarad a kiscsaj miatt. :S


(Egyébként alig vártam tegnap, hogy vége legyen a BK-nak mert végre megszereztem egyik régi kedvenc filmemet, a Veszedelmes viszonyokat. Újra megnéztem és nem csaódtam. Nagyszerű film, ajánlom mindenkinek! Még a páromnak is tetszett. :))

30350. gerna (válaszként erre: 30349. - Joys)
2008. szept. 17. 07:47
Hát igen, Alex kételkedhet az apaságban! újabb katasztrófa-forrás.
30349. Joys
2008. szept. 17. 07:09

-Kinga sugárzóan szép volt tegnap a csillogó, csokoládé színű ruhájában! /Elnézést, ha ez a leírásom nem valami szakszerű, majd a lányok kijavítanak./


-Nagy várakozással nézek András offenzivája elé. Erikkel karöltve talán sikerül végre egyszer falhoz állítaniuk a pöffeszkedő, magától eltelt Berényit. Ideje volna, hogy lebukjon és az sem baj, ha emiatt egy időre ismét megrendül Nóra iránta táplált bizalma..


-Lelki szemeim előtt már felsejlik a jelenet, amint Alex-et az egyik rocker haverja nyájasan köszönti:"Gratulálok, hallom, megint terhes a feleséged!"

Mire az elfuserált zenész:"Csak kapjam el azt a rohadt ganét, aki tette!"

30348. pencil (válaszként erre: 30341. - Tücsimücsi)
2008. szept. 17. 06:06
Nem orchidea volt az, hanem liliom.
30347. virgilius (válaszként erre: 30346. - Zebracsikó)
2008. szept. 16. 22:26
De, ő is Juli volt. Bajor meg az Oli Úr. :P
30346. zebracsikó (válaszként erre: 30345. - Zebracsikó)
2008. szept. 16. 22:24
(vagy Frajt Edit neve nem Juli volt? Most elbizonytalanodtam)
30345. zebracsikó (válaszként erre: 30344. - 80ASIQ)
2008. szept. 16. 22:23

ugyanmár!

A jó öreg szocreál Szomszédokban is volt! Bajor Imre alakította, fodrász volt, és abban a szépségszalonban dolgozott, ahol "Juli" Frajt Edit. A filmbeli nevére nem emlékszem.

30344. 80ASIQ (válaszként erre: 30342. - 80ASIQ)
2008. szept. 16. 22:14
7.) A homoszexuálisok szerepeltetése! Ez már a harmadik, ha jól számolom! :(
30343. 80ASIQ
2008. szept. 16. 22:09
Itt csak Miklós boldog, annak még akkor is sikerül minden, amikor nem akarja! :(
30342. 80ASIQ (válaszként erre: 30337. - Joys)
2008. szept. 16. 22:08

Kifakadás? Nem olvastad azt a hozzászólásomat, amit 3 vagy 4 nappal ezelőtt írtam a melegséggel kapcsolatban! (Nem is olvashattad, mert az utolsó pillanatban kitöröltem. :D)

Egyébként én is kifakadásra készültem. Mit is akartam benne felsorolni?

1.) Nóra + Miklós: Egy ilyen gazemberhez visszamenni és teljes mellszélességgel támogatni?

2.) Kinga és Géza ügye cakompakk. Kinga hál' Istennek megmondta a frankót, Gézának praktikus lenne hátraarcot csinálni és távozni! Remélem most már nem fognak összejönni! (Jaj, dehogynem! :(

3.) Zsolt nagyon aranyos a lányához, de könnyű dolga van, már nem kell pelenházni meg minden! Miért nem ismerte meg idejében?

Mi van még? András, - bár nem tehet róla - de tényleg szerencsétlen! Kiütik a főnökségből, mindíg más gyerekét neveli. Képes lesz Julcsát is magához venni gyerekestől?

Ez volt a 4.)

5.) A 4.)-ből következik: Julcsa attól lesz terhes, akitől már rég elvált! :( Hát normális az ilyen?

6.) Ez a virág ügy! Erik miért nem bírta megállni, hogy hallgasson?? Kinga meg miért gondolta azt, hogy Géza hozzá fog menni? Értem én, de én ennél jóval pesszimistább szoktam lenni! Egészséges pesszimizmus. Csak azt hiszem el ami már elmúlt. Néha még azt sem.


Ebben a filmben tényleg semmi sem normális!

2008. szept. 16. 21:50
Túlzás volt névnapra orchideát vásárolni. Még ha tényleg a szerelmének vette volna....
30340. virgilius (válaszként erre: 30339. - Gerna)
2008. szept. 16. 21:34
Nóra meg hagy bőgni egy ekkora gyereket? (Mondjuk mi csecsemőt sem hagytunk soha, na de egy 2 évest? Az már csak akkor bőg, ha komoly baj van.)
30339. gerna
2008. szept. 16. 21:28

Egy katasztrófa volt a mai 2 rész :( És ahogy elnézem, további katasztrófák érlelődnek, Vanda ki fog borulni, Zsófi tovább fog borulni...

Kingát most nagyon megasjnáltam.


Timike: szóval, éjjel meg bőg! Hát mi ezt se halljuk...

30338. Joys (válaszként erre: 30337. - Joys)
2008. szept. 16. 17:49

A jelenleg futó hazai sorozatokat/Jóban-rosszban, Életképek / a realitásra törekvés jellemzi. Ennek az iratlan követelménynek általában megfelelnek.


A Barátok közt-szappanoperát ezzel nem lehet megvádolni.

30337. Joys
2008. szept. 16. 17:35

Egyszerű szavakkal, alaposan beolvas Kinga az önbizalmát vesztett, lúzer Gézának az előzetesben, de a szerencsétlen ezt meg is érdemli, amiért ilyen hülye volt.

És a tőle kapott karikagyűrűt is odadobja a lábai elé..


/Csak halkan kérdezem, most már állandósul az, hogy itt még véletlenül sem lesz senki boldog-még egy rövid időre sem?!

Nem túlzás ez? Ez a sorozatot ezután is a képtelenségek jellemzik majd, amit-többek közt éppen ezért-nem lehet komolyan venni?!

Mert akkor őszintén sajnálom a készítőket, amiért a végtelenségig erőltetik ezt a szenzációhajhász, bárgyú sorozatot.


Bocsi mindenkitől a kifakadásért./

30336. gerna
2008. szept. 16. 17:27
Hogy megmondja-e Orsi az igazságot az apjáról: szerintem ebben az esetben (ha össze is ismerkednek Noémi-Tibor) csak használhat. Elvégre ha Noémi abban a tudatban éli le az életét, hogy az anyja a vérnősző barom férfi áldozata, az sem jobb.
30335. gerna (válaszként erre: 30327. - 80ASIQ)
2008. szept. 16. 17:24
Megélhetési hancúrbébi: sok kifejezést írhatnék erre, de a kedvencem: "dolgozó nő".
30334. Hangyászsün (válaszként erre: 30332. - Lockness)
2008. szept. 16. 17:23

Tegnap ismét meggondolta magát. Zsuzsa tulajdonrésze körül még fognak 1-2 kört lefutni!

:ODDD

30333. Hangyászsün (válaszként erre: 30284. - Gerna)
2008. szept. 16. 17:16
Arról pedig 1 szót sem ejtett, hogy valamilyen főiskolát szakított félbe - a Claunál végzendő munka kedvéért. Most, hogy a nagynénikéjével kb. huszadszor veszett össze, nem állna érdekében folytatnia a tanulmányait? Nem. Inkább kitartott nő lesz, igazi ágybamaca.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook