Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


32222. Ekka (válaszként erre: 32216. - Virgilius)
2008. okt. 3. 10:31
Épp ezt mondom én is.. Civil emberként látom kedvesnek, a szerepe meg nem hiteles.. Dorina mint magánember is kis vadóc, így ezt a stílust nem volt nehéz eljátszania, viszont a kedvesség is jól állt neki.
32221. Joys (válaszként erre: 32219. - Virgilius)
2008. okt. 3. 10:29
A plusz órák miatti többlet fáradozását kívántam honorálni, bár emlékszem, az is "felül pénzelte" őt, aki csak a minimális óraszámot vette igénybe, mert ez volt a szokás.
32220. Joys (válaszként erre: 32218. - Joys)
2008. okt. 3. 10:24
helyesen: afféle borravalóként!
32219. virgilius (válaszként erre: 32218. - Joys)
2008. okt. 3. 10:24

Nem, szerintem ez objektíve így volt, több érzelem volt Dorinában, meg alkatra is jobban illett hozzá ez a szerep. De tényleg hihető volt, hogy L. kriszta az anyja, míg G. Katával kapcsoklatban ez teljes lehetetlenség. :P


Én is több órát vettem, és ezért csomó pénzt legombolt rólam az oktatóm. :S Kettő volt, főleg az első művelte ezt magas fokon. :(

32218. Joys (válaszként erre: 32212. - Virgilius)
2008. okt. 3. 10:21

-Attól függ, mennyi kuncsaftja van. Nem tudom, ma is divat-e külön pénzzel honorálni az oktatói fáradozását /aféle borravalóként/. Én annak idején, mikor az Autóklubnál vezetni tanultam, a tarifán felül is adtam pénzt az oktatónak, mert úgy tapasztaltam, mindenki ezt teszi, igaz, én vettem néhány külön órát is, a kötelező 30-on felül.


-Ami a régi Noémit illeti, valljuk meg, elég gyakran kritikán alul viselkedett ő is. Pimasz volt, szemtelen, követelőző.

És valahogy mégis ő állt az emberhez közelebb, mert érezni lehetett, hogy szereti az anyját..


Ezt teszi a múlt megszépítő messzesége?

32217. Gwenllian (válaszként erre: 32216. - Virgilius)
2008. okt. 3. 10:20
Tegnap a Fókuszban megcsodálhattam a bulit mozgóképekben is. Gonda Kata úgy is unszimpi. Még a ruhája is kilógott a sorból. Szegény, remélem nem olvassa ezt a topicot, nagyon rosszul eshet neki ennyi negatív visszajelzés, de könyörgöm - rossz választás volt!
32216. virgilius (válaszként erre: 32214. - Ekka)
2008. okt. 3. 10:14
Szerintem messze van a kedves/kellemestől... Totál antipatikus szegényke. A "noémis" öltözködési stílus meg annyira nem illik hozzá, hogy egyszerűen röhejesen néz ki ezekben a cuccokban. :S
32215. Joys (válaszként erre: 32206. - Gwenllian)
2008. okt. 3. 10:11

Igen, itt van a kutya elásva: az új Noémi hiteltelen, Ő róla senki nem hiszi el, hogy Orsi az anyja, aki 20 éven át becsülettel nevelte. A lány kezdet óta rideg, érzései nincsenek, gyűlölködni viszont "egészen jól tud".

Dorinának voltak szerethető percei, Katának nincsenek. Talán majd ha beleszeret valakibe..

32214. Ekka (válaszként erre: 32212. - Virgilius)
2008. okt. 3. 10:10
Új Noémit én sem bírom... mikor játsza a mérges, haragos "nőt" akkor is olyan nyugodt.. A hangja, a személyisége alapból olyan kis kedves/kellemes, szerintem nem erre a szerepre való.. (na, de nem mi döntünk/döntöttünk)
32213. Gwenllian (válaszként erre: 32210. - Ada12)
2008. okt. 3. 10:10
A régi Noémit sem szerettem. De ez a karakterére vonatkozik, a színésznő hitelesen hozta. A mostani olyan hülye libának tűnik, pedig a Noémi elvileg nem buta. Még ha nem is tanul jól, de elég hamar levág dolgokat, és egész jó megoldásai vannak. Jobban mondva voltak, a mostaninak semmit nem hiszek el.
32212. virgilius (válaszként erre: 32209. - Joys)
2008. okt. 3. 10:05

Gondolod, hogy a gépjárműoktatók olyan rosszul keresnek? nem úgy néz ki,hiszen egy csomót maszekolnak is, bár Erik természetesen biztos nem. :P

Újnoémit nagyon jó lenne mihamarabb lecserélni... Csifó Dorinát én kifejezetten bírtam, de tény, hogy őrá is utákozott a fél topik. Na de most már látjátok legalább, hogy mindig jöhet még rosszabb. :DDD

32211. Gwenllian (válaszként erre: 32209. - Joys)
2008. okt. 3. 10:05
Erik elvileg szobafestő is, de eme tevékenység közben sem láttam, mióta felújította Tildáék lakását.
32210. Ada12 (válaszként erre: 32206. - Gwenllian)
2008. okt. 3. 10:04

Tudom, nem is úgy értettem, csak nem tudtam jól megfogalmazni. Szóval egy kicsit azért befolyásolhat a többi vélemény. Ha közömbös, elhúzhat a negatív felé, de ez ugyanígy a pozitív oldalra is igaz.


Viszonyítás kérdése. Most a régi Noémi mennyire jó lett az újhoz viszonyítva.

32209. Joys (válaszként erre: 32203. - Icus)
2008. okt. 3. 10:02

Itt Magdi anyus, valamint a Rózsá-ban foglalkoztatottak kivételével senkit nem látni dolgozni.

Miki, a nagy építési vállalkozó folyamatosan intrikál és egyedüli gondja, miként tudá elmélyíteni a hatalmát a cégén belül, Clau-nak pedig az, miként tudná a Don-t kiütni a nyeregből...

Nórának púp a hátán a kislánya, láthatóan nem tud vele mit kezdeni. Valamikor biztosan dolgozik, de hogy kinél és mit, azt homály fedi.

Állítólag N.Laci is húzza az igát, szervezi, irányítja a szakiparosait, csak nekünk nincs szerencsénk ezt látni.

Géza most, hogy visszatért hozzá Kinga, nem lát a szerelemtől. Napközben biztosan hajtja az ebül szerzett pénzéből vásárolt kocsiját, csak ezt gondosan titkolja.

Hogy az örökké nyugtalan Erik miből él, azt csak az ég tudja. Az oktatói munkájából származó jövedelme a hideg vízre sem lehet elég..


Jobb nem is folytatni.

32208. Gwenllian (válaszként erre: 32207. - Joys)
2008. okt. 3. 09:56
Nekem is tetszett, ahogy Emma reagált. Egyrészt nagyon természetesen játszott, ("Én majdnem elbőgtem magam") valamint jó dolgokat mondott. Én megértem, hogy Noémi egy csökönyös karakter, de akinek van szíve, az minimum elgondolkozik, amikor a legjobb barátnője azt mondja neki, hogy az ő anyukája meghalt, és bárcsak a helyében lenne, mert akkor választhatna: durcizzon vagy megbocsásson.
32207. Joys (válaszként erre: 32199. - Célia88)
2008. okt. 3. 09:46

Orsi otthon sírt, miután a lánya leteremtette-Emma jelenlétében.


Előtte Emma élesen bírálta barátnőjét a viselkedéséért, rideg magatartásáért, melyet Orsival szemben tanúsított.

32206. Gwenllian (válaszként erre: 32204. - Fagyongy67)
2008. okt. 3. 09:45

Azért azt ne mondd, hogy ezerszer jobb, mert az a liba is kritikán aluli volt, csal máshogy. De ugyanúgy irritált, mint ez az új Noémi, egyszerűen nézhetetlen volt.


Ada, nem hiszem, hogy valaki miattunk utálná meg - vagy ilyen erős lenne a befolyásunk? Én legalábbis egészen önállóan el tudom dönteni, hogy ki szimpi és ki nem, kiről mi a véleményem. Újnoémi esetében konkrétan semmit nem éreztem, mikor az mondta Orsinak, hogy "semmi közöm ehhez a nőhöz", mert szerintem sincs semmi köze, totál idegen valaki ebben a milliőben. Persze nagy pofátlanság volt ezt mondani, a szavaktól nekem is viszketett a tenyerem, de ha Dorina mondta volna, valószínűleg még fájt is volna, mert róla elhittem, hogy Orsi lánya.

32205. Ada12
2008. okt. 3. 09:12

Volt vmi olyasmi (talán miután Brigi meghalt), h Petra még maradt a sorozatban és akkor jött a pasija vmi faluból, de aztán Ő úgy döntött itt marad. AKkoriban Gézával lakott, biztos utána ment Olaszba, arra már nem emlékszem.


Nnoémivel kapcsolatban, ha vki csak úgy elvolt vele, (nem szimpatikus, de nem is utálja, csak úgy van), már az is megutálta, mert annyit írtok ellene, h az ember már más szemmel nézi :)

Egyébként teljesen igazatok van, szerintem sem egy főnyeremény.

32204. fagyongy67
2008. okt. 3. 08:48
Érdekes, hogy az első Vandánál pár rész után észrevették, hogy nem alkalmas és lecserélték, pedig ezerszer jobb volt ő is Noéminél, akkor miért nem veszik észre most, hogy a Noémi miatt csökken a nézettség??? Az uram pl. kimegy a nappaliból, ha a csaj szerepel, nem is nézni tovább.
32203. Icus (válaszként erre: 32146. - Joys)
2008. okt. 3. 08:38
Ha végig nézed a "csaj-felhozatalt", munka téren siralmas:( Magdi-anyusnak és Kingának kézzel fogható munkája van. Nóra ugye ügyvéd, persze telefonos ügyvéd, mert ő is nagyon keveset tölt el házon kívül. A Laci mostani felesége... nah..:(
32202. Bogoj (válaszként erre: 32196. - Joys)
2008. okt. 3. 08:33

brigit én is visszahoznám, nekem kedvencem volt :-)

soma jól kitalált karakter volt, viszont az erőszakosságát rendkívül utáltam.


laci jól 'megaszonta' noéminek, én az ő helyében még egy akkora pofont is adtam volna neki, hogy átrepüljön a szobán. laci vérmérsékletét ismerve csodálkoztam is, hogy ez nem történt meg.

orsi eshetett volna kómába rövid időre, és mondhatták volna noéminek azt, hogy meghalt... kíváncsi lettem volna, hogy akkor is ilyen bunkó marad-e?...

és jó lenne, ha visszacserélnék csifó dorinára!!!!

szegény kislány nem nagyon bírtuk, de a jelenlegihez képest tökéletesen játszotta a szerepét, a kis cserfes, hirtelen haragú, minden-lébe kanál tinédzsert.

a mostani olyan lassú hozzá képest, mintha folyamatosan nyugtatózva lenne.

32201. Bogoj (válaszként erre: 32143. - Icus)
2008. okt. 3. 08:27

:-)

attól, hogy árvák, még volt anyjuk, apjuk, lehetnek azok révén rokonok, akikről nem is tudnak. gondolom, őket lenne jó megtalálni. mondjuk ez nekünk is jó lehetne, esetleg valamelyiküket felkeresik, és akkor az egész szereplőgárdát lehetne frissíteni...

bár azt hiszem, a frissítés leginkább a forgatókönyvírókra férne rá...

32200. célia88 (válaszként erre: 32199. - Célia88)
2008. okt. 3. 08:26
sírni...
32199. célia88 (válaszként erre: 32197. - Joys)
2008. okt. 3. 08:25
Otthon igen, de ott, Emmáék előtt nem állt neki sítni. Akkor Emma honnan tudta..?
32198. Joys
2008. okt. 3. 08:06

Mit szóltatok Laci hasonlatához, amivel Orsit illette?

"Fából faragott királylány"-nak nevezte, mikor vígasztalta.

Ehhez már csak a bensőséges, romantikus hangulat hiányzott, amit én régóta hiányolok náluk..


/Ez általánosságban is meglehetősen hiánycikk a Bk-ban!

Lásd: András és Juli esetlen, elvetélt kapcsolata../

32197. Joys (válaszként erre: 32180. - Célia88)
2008. okt. 3. 07:56

Láttuk bizony! Miután visszatért Andrásék lakásából, ahol hívta volna haza a lányát, de Noémi durván leteremtette, Lacinak sírta el bánatát, bevallva azt is, hogy "ő szúrta el.."

Tetszettek Emma józan szavai, amint próbálta őt jobb belátásra bírni-sajnos, hatástalanul.


Egy idő még eltelik, amíg a csalódását feldolgozni képtelen, dühöngő lány visszatalál anyjáékhoz.

Egyelőre nehéz elképzelni, hogy valaha is meglágyul, pedig el fog jönni ez az idő, hamarább, mint gondolnánk, pláne most, hogy Orsi balesetet szenvedett.

32196. Joys (válaszként erre: 32192. - Gwenllian)
2008. okt. 3. 07:14

Brigi valóban életrevaló csaj volt, ma is sajnálom, hogy a liftaknában végezte szegény. Őt visszahoznám, ha lehetne, mint ahogy Patrikot is!

Sőt, Soma is harcba szállhatna Zsófi kegyeiért!Bár, ha jobban megismerné, hamar tapasztalná, hogy a lány egy ambició nélküli, lobbanékony, nagyravágyó pukkancs.

32195. Joys
2008. okt. 3. 07:07

Remélem, lesz annyi eszük a f.íróknak és Miklós nagy családi buliján robbatják a bankot, vagyis a Don ezen fog megszégyenülni!

Már régóta esedékes, hogy Kristóf lebuktassa, ha már Erik annyira reszket a következményektől..

Kristóf lesz Miki végzete!


Én pedig bedobok Szent Antalnak-egye fene-50 eurót!/Vagy legutóbb még 100-at ígértem?/

2008. okt. 3. 07:03

valóban, ez a testvérpár olyan életszerű volt a sorozatban.

Nekem kicsit olyan, ha magam elé képzelem őket, mint mikor van egy rajzfilm, és abba élő szereplőket trükköznek bele, biztos láttatok már ilyet. Na ,ilyen érzésem van velük kapcsolatban.

32193. zebracsikó (válaszként erre: 32191. - Virgilius)
2008. okt. 3. 07:01
"Petra" most a magyar MTV(Music Television)-nél dolgozik , láttam egy-két műsorát,szimpatikus, de semmi különös.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook