Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátok közt: Emma & Alex fórum

Barátok közt: Emma & Alex (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2105. Csicsi25
2009. jún. 16. 11:17

Hát, csak befellegzett ennek a fórumnak - sajnos :(

Látjátok, annak idején nem gondoltunk arra, hogy Alex megy el előbb. Azt hittük, ő legalább marad. Vajon visszajön még?

2104. Fiatal nő (válaszként erre: 2103. - Regisseurin)
2009. máj. 14. 08:31
:-)
2103. regisseurin (válaszként erre: 2102. - Fiatal nő)
2009. máj. 13. 21:19

A szája teljesen vigyorra állt, miközben "szenvedett" - ezt a jelenetet nem láttam, csak hallottam, de ezekután vissza kell néznem!

Noémi elment... amikor a végén elbúcsúzott, nem is volt olyan ellenszenves.

2102. Fiatal nő (válaszként erre: 2101. - Regisseurin)
2009. máj. 13. 19:16
Kár, pedig kezdtem jól szórakozni a csínjein. X-) Bár ez a legutóbbi nem volt éppen a legszerencsésebb... Viszont nem tudtam nagyon komolyan venni, mert a színészi játék elég gyengécske volt Kamilla részéről... Már vártam, mikor röhögi el magát... A szája teljesen vigyorra állt, miközben "szenvedett"... :-)
2009. máj. 13. 17:36

Ma távozik Noémi!! Végre!!


[link]

2100. Fiatal nő (válaszként erre: 2099. - Regisseurin)
2009. máj. 11. 17:39
Hát nem tudom, de én is remélem, hogy lesz Kaposváron is, mert Kőszegre nem hiszem, hogy lejutok. :-(
2099. regisseurin (válaszként erre: 2098. - Fiatal nő)
2009. máj. 11. 15:32

Ez klassz, tetszik a szereposztás...

Kaposvári vendégjáték?? Köv. évad?? Remélem!!

2009. máj. 11. 10:58
2097. ceci (válaszként erre: 2096. - Rittyo)
2009. máj. 2. 22:00
Igen egy rugóra jár az agyunk,mert valószinű Te sem szereted ha gusztustalankodnak "Veled"értem én ezen h egyenrangú félnek tekintek bárkit,ha 1 éves ha száz éves akkor is,és ez oda vissza játszik.ha meg valaki közel áll hozzám akkor meg főleg!!!!!!!! most már nem is tudom h szenvedett e volna Alex ha beolvas neki Emma,(mondjuk tőlem a beolvasás az olyan beüvöltés lett volna,csak azért is mert nem igazán szeretem ha hülének nézznek,és ez Alextól nekem ugy jött le)egyáltalán nem kimélésnek veszem,ha átrántják az agyam.
2096. rittyo (válaszként erre: 2095. - Ceci)
2009. máj. 2. 08:36
Azt hiszem, eléggé egy rugóra jár az agyunk:-DD Mindkét témával kapcsolatban... András tényleg nagyon jó apa... parsze, leszámítva a botlásait, amelyeket Alexszel kapcsolatban tett... És pontosan, Emmának oda kellett volna mennie, és jól megmondania a magáét. Akkor legalább láttuk volna Alex fejét, "kicsit" szenvedve. Tudom, nem szép dolog így gondolkodni, de az valamiféle kompenzáció lett volna számomra... amiért így elbánt Emmával.
2095. ceci (válaszként erre: 2094. - Rittyo)
2009. máj. 1. 22:14
András "magatartása" és viselkedése amugy is szimpi volt mostanában ahogy Emma mellé állt,sztem tényleg ilyen egy normális apa,nem kell Rambonak lennie,de mindig ott legyen amikor kell.Én Emma helyében még fel kerestem volna Alexet és felvilágositottam volna még az élet értelméről...és csak utána mentem volna egyből a reptérre
2094. rittyo (válaszként erre: 2093. - Ceci)
2009. máj. 1. 09:48
Egyetértek veled. És András jól megmondta tegnap a véleményét Alexről...
2093. ceci
2009. ápr. 29. 22:12
Hát az én életképembe nem fér bele ahogy Alex végzett a kapcsolatukkal,álljon elém és mondja a képembe,akármi van...nem igy "angolosan lelépni"ez hülyeség hogy Emmának igy akart jót...nálam ez vendettát jelentett volna,a húsz évvel ezelőtti agyamnak és most is.
2092. zebracsikó (válaszként erre: 2091. - Zebracsikó)
2009. ápr. 29. 18:25
ja, bocs!!! azt hittem a sima BK-topikban vagyok!!!
2009. ápr. 29. 18:24

szerintetek töröltek oldalakat innen a topikból???

nekem pár hozzászólással lejjebb már 27-ei bejegyzések vannak!

2009. ápr. 29. 18:21
2089. rittyo (válaszként erre: 2088. - Csicsi25)
2009. ápr. 29. 16:48
Ari vagy:-)) Nagyon bele tudom élni magam a filmekbe... aztán akkor jönnek az érzelmek rendesen... de egyébként normális vagyok, és tudom, hogy ez az egész csak egy kitaláció...;-))
2088. Csicsi25 (válaszként erre: 2086. - Rittyo)
2009. ápr. 29. 16:23

Igazán nem akarom védeni az Alexet.


Én is jobban örültem volna, ha együttmaradnak, de megértem az Alexet is.

Azt pedig sosem tudjuk meg, hogy meg volt-e rendezve, én mindenesetre látok rá esélyt.

Ha pedig nem volt megrendezve, akkor el akarja felejteni a lányt és így vígasztalódik. (Ő is csak férfiból van, neki is vannak "szükségletei")

Mégsem élhet remeteéletet!


Egyébként meg szerintem ne vedd ennyire a lelkedre, ez csak egy kitalált történet, és lássuk be: nem túl jók a forgatókönyvírók.

2087. rittyo (válaszként erre: 2084. - Fiatal nő)
2009. ápr. 29. 10:40
Igen, nem "rosszfej" első ránézésre. Mondjuk az tuti, hogy a "beképzelt, nyálas, bunkó, ronda" Botondnál minden fiú/férfi százszor jobb:-DD Én is nagyon kivi vagyok az új "jövevényre"...
2086. rittyo (válaszként erre: 2083. - Csicsi25)
2009. ápr. 29. 10:37
Jóvanna, tudom én, hogy szerette... nagyon szerette... csak a harag beszél belőlem. DE: 0% esélyt adok annak, hogy ez meg volt rendezve... és ha ez így van, akkor az Alex egy paraszt... és már NEM szereti az Emmát...
2085. rittyo (válaszként erre: 2082. - N.beja)
2009. ápr. 29. 10:35
Nagyon köszönöm az elismerő szavakat:-))
2009. ápr. 29. 10:01

Hú, a Peti nekem már most nagyon szimpi... Kíváncsi leszek, miket kavar majd össze... X-D

És szerintem Lindához sokkal jobban illik, mint az a beképzelt, nyálas, bunkó, ronda Botond. :-S

2083. Csicsi25 (válaszként erre: 2081. - Rittyo)
2009. ápr. 29. 09:01

Szerintem Alex igenis nagyon szerette az Emmát.


Gondolj csak vissza: még a közös fényképüket is eltette, amikor pakolt. Ez azért csak jelent valamit!


Nem vagyok biztos benne, hogy ez a nődolog nem volt előre megrendezve, hiszen Emma egyfolytában telefonálgatott Alexnek. Sztem a pasi sejtette, hogy Emma akárhogyan is, de rá fog találni. A legjobb lerázási mód pedig egy másik nő. Jól ki volt ez találva!

2082. n.beja
2009. ápr. 29. 09:01
köszi rittyo a tv újság se irta volna jobban!
2081. rittyo
2009. ápr. 29. 08:20
Egyébként meg tuti, hogy az a tapló Alex visszajön... egy, hogy itt a fia... kettő, ha nem jönne vissza, akkor talán az Emmával együtt írták volna ki... bár ki tudja... De komolyan mondom, remélem, hogy szenvedni fog... nem is szerette az Emmát, ha képes volt arra, amit tett... mert ugye ő nem gondolta, hogy az Emma rátalál, tehát ez nem lehetett egy megrendezett jelenet tőle... hanem a valóság... egy hülye bunkó volt, és az is maradt...
2080. rittyo
2009. ápr. 29. 08:17

Helló!


Hááát... Emma még egyszer felhívta Alexet, megint a nő vette fel. Kérdezte a nő Emmától, hogy ki, aztán Emma visszakérdezett, erre a nő lecsapta. Akkor döntötte el a leány, hogy mégiscsak elfogadja az ösztöndíjat... András nem tudta kikísérni a reptérre (csak a Noémi), mert tárgyalása volt, de a ház előtt elköszöntek egymástól... megható volt. A Klaudiánál Juli és Attila szuperül érezték magukat, ami persze a banyának nem tetszett, és amikor mondta a Julinak, hogy ideje hazamennie a kicsihez, akkor Attila megkérdezte, hazavigye-e. A Klau erre meg: majd ő hazaviszi. Aztán mindkettőtől kapott hidegzuhanyt egymás után, hogy ők is el tudják dönteni, hogy kivel érzik jól magukat, a Klau ne ártsa bele magát. Aztán ezenkívül a Botond megkapta Klautól a várva várt autóját, de nem olyat, amilyet szeretett volna (egy régebbi típusú Astrát kapott), ezért kiakadt. A Klau háta mögött meg jött a Linda, a Botond meg erre hangosan visszatért a megállapodásuk tárgyára... hogy mit kellett tennie ezért az autóért. A Linda meg mindent megtudott, mivel a Klau (nem tudván, hogy a lány a háta mögött van) készségesen mindent ismételt a Botondnál. Klau a Linda után futott meg könyörgött egy sort. Linda hazaért, és Zsófit kérdezte: mit tegyen egy olyan helyzetben, amikor.... szóval, nem mondott szitut vagy neveket. Aztán a rész végére Juliéékhoz betoppant Illés Péter.....


Nagyjából ennyi... szerencse, hogy a tegnapot kérdezted, mert ez még benne van a fejemben:-DD

2079. n.beja
2009. ápr. 29. 06:56

Sziasztok!

Nem láttam a tegnapi részt!Leirná vki h mi történt?

2078. Fiatal nő (válaszként erre: 2077. - Rittyo)
2009. ápr. 28. 20:19

Szerintem nem fognak találkozni.

:-(

2077. rittyo
2009. ápr. 28. 19:46
Hát, mondjam meg őszintén, hogy ambivalens érzéseim vannak a mai részekkel kapcsolatban? Egyik oldalról nem szeretném látni, hogyan hagyja el Emma a Mátyás teret.... a másik oldalról meg várom, hátha látják egymást még egyszer......:-((
2009. ápr. 28. 12:36

Kizárt, hogy Emma felutazzon Egerbe.

Megoldják enélkül is a távozását...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook