Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátnővel a szülőszobára... fórum

Barátnővel a szülőszobára... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
66. timycat (válaszként erre: 63. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 16:24
Persze, ezért írtam már lentebb, hogy az oké, hogy nem lábközött kell bámészkodnia a férfinak, de fent sem eszményi a látvány
65. Deothora (válaszként erre: 61. - Timycat)
2012. máj. 25. 16:24
Most erre mit mondjak? Nemrég volt egy balesetem és üvöltve eltorzult arcal estem a földre utánna percekig beszélni sem tudtam a fájdalomtól csak karmoltam fájdalmamban a földet....a párom rohant hozzám és marhára nem az érdekeltem hogy milyen torzképet vágtam hanem az hogy "úristen mi lesz most"??? És valahogy nekem se az jutott eszeme hogy "úristen milyen képet vághattam" viszont nagyon hálás vagyok hogy ott volt és fogta a kezemet miután bevittek a kórházba....nem akarok itt versengeni vagy hasonlítgatni, de azért a szülést is kb. ebbe a kategóriába sorolnám.
64. e57e061615 (válaszként erre: 57. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 16:22
Akkor mi nem vagyunk igazi pár, de akkor sem fogunk beülni kábelt fektetni amíg a másik a kádban van, és nem vagyok minden nap festmény, de törekszem rá, hogy minél többször az legyek, és a férjem eztán is meg fog a szabadnapján borotválkozni, ha velem tölti a napot. Ha mindennek az ellenkezője kellene, hogy párom legyen, akkor inkább nem kell. Szerencsére a férjem ugyanígy gondolkodik, így ha nem is párként, de azért együtt elevickélünk.
63. Mazsinka (válaszként erre: 61. - Timycat)
2012. máj. 25. 16:21
Nem volt szép? Figyelmeztetni kellett volna, hogy sminkeljen ki előtte...nehogy ne legyen mintanő a szülése napján. Mindenkinek eltorzul az arca, ha fáj...nagy ügy.
62. Deothora (válaszként erre: 58. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:21

hmm...mondjuk én úgy tudtam hogy a gladiátorokon többek között azért volt fejfedö mert része volt a "felszerelésnek" különben idö elött vége lett volna egy jól irányzott ütéssel a "shownak"....de egyébként nem mindegyiken volt maszk...de ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg.

Abban igazat adok neked hogy mondjuk kakilni, vagy szándékosan fingani stb. nem kell több éves kapcsolat után sem a másik elött..nah de azért szerintem ennyire mégiscsak legyen beleérzö képessége a másinak hogy nem hagy ott a picsbe csak mert ö nem tudja látni hogy nekem fáj....nem kell ide szülés, engem nem rég operáltak és a párom jött rendesen látogatni ö sem tudta elviselni hogy fájdalmaim voltak ill. nehezen de ettöl még eljött mert tudta hogy nagyon sokat jelent nekem az hogy mellettem van és hogy a gyógyulásban is segít ezzel.

61. timycat (válaszként erre: 56. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:18

Te láttad már szülő nő arcát?


Mert én igen, az egyébként gyönyörű barátnőmét :S hát nagyon nem volt szép, sőt mondhatni emberi sem

60. Mazsinka (válaszként erre: 54. - Timycat)
2012. máj. 25. 16:18

"Legalábbis az én példányom tudja és mocskosul sajnált is és vígasztalt mikor eltört a mécses, hogy a testem sosem lesz már olyan, meg majd ez lesz meg az lesz. . . de ő férfi, nem tehet róla, hogy a természet velem "babrált ki" e téren, nekem attól semmivel sem lenne jobb -sőt- ha szemtanújává tenném a "szenvedéseimnek"."


Ezek a sorok mindent elárulnak a nézőpontodról. Ezek szerint a férjed csak a szexistennőt látja benned? A micsodád meg a kedvenc helye, ami mindig fullos, igaz? Ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni...

59. Deothora (válaszként erre: 57. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 16:17
Egyébkénk meg annyit tennék hozzá hogy bizony vannak pasik söt nagyon is sok akik egy-egy kapcsolatban elengedik magukat és bizony böfögnek vagy éppen finganak vagy hasonló dolgok...csak úgye ezt sokan nem mondják mindíg arról van szó hogy a nö esetleg felszed egy-két kilót...nah mindegy ez a téma is megérne egy topicot.
58. e57e061615 (válaszként erre: 56. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:17
Csak egy jól ismert példát írtam arra, hogy az emberek általában nem szeretik a fájdalmat látni a másik arcán.
57. Mazsinka (válaszként erre: 52. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:14
Szerintem egy igazi pár nem riad vissza a másik székletének, vérének, hányásának látványától, böfögésétől, pukizásától. Az élet velejárói. Nem lehet egy nő mindig tiptop, mint egy festmény, emberek vagyunk, sz.runk, szülünk, néha a kettőt együtt. Nem hinném, hogy a férjemet az egész szülésből csak az ragadná meg, hogy becsokiztam, miközben életet adtam egy embernek, aki az ő gyereke. Na, de mindegy, gusztusok és pofonok.
56. Deothora (válaszként erre: 53. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:13

Ne haragudj lehet hogy én vagyok fáradt így munka után, de nem értem hogy jönnek ide a gladiátorok??


Én csupán arról írtam hogy a kedves férjnek nem a nö lába között kell ülni és a táguló méhszájat bámulni, hanem ott ülhet a felesége mellett és foghatja a kezét...egyébkétn vannak kórházak ahol meg lehet beszélni hogy pl. deréktól letakarják a vajúdó anyukát nem premierplánban kell ott feküdni. Abban pedig semmi rosszat nem látok hogy a kedves férj fogja a felesége kezét és elkíséri a fájdalmakban....

55. timycat (válaszként erre: 45. - Borsika)
2012. máj. 25. 16:12
Megnyugtatlak, nem grögdinnye, inkább sárga ;)
54. timycat (válaszként erre: 44. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 16:11

Most vessetek meg, de a szülést én is undorítónak tartom, a lecsutakolt végeredményen kívül semmi szép nincs benne, pedig velem történik és tök természetes. Ezután hogy várjam el egy férfitól, hogy ő még emiatt fel is nézzem rám, hogy ezután az élmény után is mint szexis nőre tekintsen rám?

Biztos hogy nem attól lenne büszke rám, hogy látná, hogy az egyik kedvenc "helyéből" egy véres-maszatos gyerekfej bukkan elő.

A férfiak nem tudatlanok, anélkül is tudják kb mivel járhat egy szülés, hogy végig kéne nézniük. Legalábbis az én példányom tudja és mocskosul sajnált is és vígasztalt mikor eltört a mécses, hogy a testem sosem lesz már olyan, meg majd ez lesz meg az lesz... de ő férfi, nem tehet róla, hogy a természet velem "babrált ki" e téren, nekem attól semmivel sem lenne jobb -sőt- ha szemtanújává tenném a "szenvedéseimnek".

53. e57e061615 (válaszként erre: 50. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:11

A gladiátorokra sem azért adtak arcot takaró sisakot, hogy védjék a sérüléstől.


Amúny nyilván mindenki maga mércéje szerint dönt. Nekem itt van a határ.

52. e57e061615 (válaszként erre: 49. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 16:06

Tudni valamiről meg szemlélni azért más. Legalább is felénk. Mindenkiről tudjuk, hogy ürít, teljesen természetes, de mégis fülkékre van osztva a nyilvános budi. Vagy szerinted az is fölösleges? Az étterem meg hadd zengjen a recsegős böfögéstől, úgyis tudjuk, hogy mindenki szokott, nem?


Mi megmaradunk a mi szokásainknál, ti pedig úgy csináljátok, ahogy szeretnétek.

51. Mazsinka (válaszként erre: 48. - Borsika)
2012. máj. 25. 16:04
Ha megtudod a titkot, hogy lehet teleportálni a gyereket, mindenképp szólj!:) Mert nekem az altatással is vannak fenntartásaim, és a természetes szüléssel kapcsolatban is, de nem akarlak idegesíteni még ezzel is. Különben félsz? :)
50. Deothora (válaszként erre: 47. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:04

Hali...csak a te írásodat olvastam és arra reagálnék: szerintem mindenkinek más és más a türéshatára meg a deffiniciója arra hogy mi az undorító...

Pl. ha egy férfinak mondjuk nem undorító a nö fenekébe tenni a szerszámát, akkor szerintem utánna már nem kell játszani a "misztériumot" a kedves férfi elött...

Amúgy szerintem meg nagyfiúk, és tudják hogy mivel jár egy szülés, azt pedig mindenkinek magának kell eldöntenie hogy, mennyire bírja az ilyen "vérrel járó" dolgokat végignézni, de egyébként nekem van barátnöm aki úgy szült hogy a férje bent volt mellette fogta a kezét és a barátnöm SZEMÉBE nézett, nem pedig a lába közé...amikor pedig megszületett a babájuk akkor a bába rögtön lemosdatta a babát és úgy adta a kezébe...

A papás szüléseknél nem a nö lába között kell lógni az orvossal és ott nézelödni hanem szerintem a kedves anyuka ugymond "másik végén" jelen lenni, mert ott tud a legtöbbet segíteni.


Szóval szerintem egy szülésnél nem kell hogy a kedves apuka undorodjon, mert nem is kell odanézni amikor a "kellemetlen" dolgok történnek, viszont a másiknak lehet hogy nagyon sokat jelent az hogy van aki a kezét fogja és mellette van a nagy fájdalmak közepette is.

49. Mazsinka (válaszként erre: 47. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:02
Legyen igazad! Az én férjem bent lesz, a másé meg azt csinál, amit akar. Azért remélem tudja a férjed, hogy szoktál fingani, fosni, ahogy fogalmaztál, és egyéb dolgot is, amikor ő nem látja...és az sem illatosabb, mint az övé.
2012. máj. 25. 16:01

Koszi :) hat majd ha atelem lehet visszajovok beszamolni :)!

En mar kerdeztem a dokimtol ( barat amugy ) h. A termeszetes szules es a csaszaron kivul nilyen mas alternativat lehet valasztani, mert, hogy nekem egyik sem bejovos ugy igazan... ??? De ezt mind tok komoly arcal... :))) lattam rajta, h. Elkomorodik...majd nyelt egy nagyot :))) na ekkor olyan rohoges jott ram :))) hm jahh... Jo lenne ha mondjuk pl. Ki lehetne teleportalni a gyereket odabentrol...semmi ver es fajdalom nelkul....hm.. :) amugy en oket is tok sajnalom...szegenyeket igy megnyomorgatni mar az eletuk kezdeten...

47. e57e061615 (válaszként erre: 44. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 15:56

A fizikai erő, fájdalom tűrés ilyen villogtatása a megbecsülésért elég primitív. Kb. olyan, mint aki puszta kézzel bever egy telefonfülkét, mert fasza gyerek.


Nekem ha beleszarnának a kedvenc levesescsészémbe, tuti nem ennék belőle többé. Nem azért, mert ne lehetne kitisztítani, hanem a tudat.


Én inkább maradok sikkes illúzió, nem fogok a férjem előtt fosni, orrot túrkálni és szülni sem.

Mielőtt nekem esne valaki nem a magasztos szülést alacsonyítom le, csak érthetővé szeretném tenni az úrinősködést.

46. Mazsinka (válaszként erre: 45. - Borsika)
2012. máj. 25. 15:55
Bocsi...nem volt szándékos, egy kicsit elragadtattam magam. Nem véletlen, hogy én még nem szültem. :)De biztos olyan lehet...Kül. gratula a gyerkőcökhöz.
45. Borsika (válaszként erre: 44. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 15:54
:)) bazki... Ez a hangyanyi lyukon kipreselni egy gorogdinnyet...:))) eddig is feltem ettol a dologtol....de most sem konnyebbultem meg :))) raadasul nekem kettoooooo lesz EGYSZERRREEEE!!!! Auuccss :))!!
44. Mazsinka (válaszként erre: 16. - Timycat)
2012. máj. 25. 15:41

Értem én ezt az egész úrinő dumát, csak azt nem, miért kell nekünk, nőknek mindezt eljátszani. Nehogy lássa a férj, hogy a gyerek nem csak úgy kivarázsolódik az anyjából pár csettintésre, nehogy lássa, mekkora szenvedés egy gyereket megszülni, nehogy lássa, hány hosszú óra a vajúdás, vagy azt, hogy közben kihányod a beled, hogy kipréseld magadból az ő gyerekét (is)? Miért ne lássa?


Én azt mondom, csak hadd lássa!!!Illúzióik vannak csak a szülésről, így legalább megtudják mennyi görcs, fájdalom, vér, hányás egy gyerek világrahozatala. Nem az úrinő mivoltod miatt nősz a szemében, hanem azért, mert egy hangyányi lyukon kipréslesz egy görögdinnyét, azért! Amelyik pasi ezt undorítónak találja, és elhidegül a feleségtől, az egy bunkó, és mehet is a levesbe!

2012. máj. 25. 15:37

Altalanossagban irtam, nem a mi kapcsolatunkra ertendo...hanem, h. Van ilyen is, meg olyan is :)...

Ferjem szivesen segit, nalunk ilyen gond nincs:) kitunoen porszivoz a szerelmem :) sot meg mosogat is, de bevallom titokban ujra kell mosogatnom utanna, mert nem eleg alapos, de igyekszik, es ez mindennel tobbet jelent nekem...de miota itthon vagyok, o meg csak melozik, alap, hogy mindig tisztasag es renddel varom, es nem azert mert ezt varja el ( sot leszokott cseszni, mert pihennem kene, de szep komotsan mindent megcsinalok :)) hanem mer vhol en ezzel koszonom meg, hogy ertunk dolgozik..finomakat fozok neki, es tiszta meleg otthont teremtek neki...es ezt csak a no tudja megtenni...

42. e57e061615 (válaszként erre: 41. - Borsika)
2012. máj. 25. 15:30
Ha annyi mindent együtt csináltok, akár meg is lehetne osztani a háztartás problémáját is, nem feltétlenül kell kiszolgálni egy férfit. Akinek jól esik, tegye, de mártírkodni nem kell. XXI. században ezt az alárendelt szerepet már mindenki magának választja.
41. Borsika (válaszként erre: 39. - Timycat)
2012. máj. 25. 15:25
A masik dolog pedig, ok, elviseli a " hisztijeimet " bekoti a cipo fuzom, segit a haztartasban stb...MEG JO, hogy par honapot kibirnak szegeny ferfiak igy :))... Utanna kb. Egy eleten keresztul te szolgalod ki ot, nempedig forditva, ja es mellette melozol is persze, ha mar a gyerekkel nem kell otthon maradni, esetunkben es a franko kis gazdasagi helyzetunknek koszonhetoen, a legtobben mar rakenyszerulnek, hogy bolcsibe adjak a gyereket es visszazuzzanak robotolni....es akkor nem o hizik meg, nem neki szakad le a dereka, nem ot foltozzak ossze alul felul, vagy epp ahol kell...szoval en baromira nem tudom sajnalni a ferrfiakat....ez egy kolcsonos dolog, egyutt dontitek el, hogy gyerreket akartok, egyutt orultok, egyutt sirtok, a fajdalom reszet is, ha fizikailag nem is de lelkileg mindenkepp aterzi a legtobb odaado leendo apuka...
2012. máj. 25. 15:14

Persze, ez igy van :) nyilvan van ilyen es olyan ferfi is...ezert mondtam, hogy egyen..iletve kapcsolat fuggo a dolog...

Van olyan az ismeretsegi korben, ahol, apuka teljesen elzarkozott a dologtol, es a feleseg zokszo nelkul kihordta a gyereket, es egyedul megszulte, majd ugyan ugy folytattak az eletuket, ferj dolgozott, anyuka haztartast vezett es gyereket nevelt, es egyszer sem segitett be az apuka sem a hazimunkaba sem a gyereknevelesbe, ha ejszaka orditott a gyerek egyertelmu volt, hogy az asszony kelt fel hozza...havonta 2 szer elvitte a gyereket setalni fel orara...ha a gyek meg beszart, fogta es szo szerint visszaadta a gyereket a felesegnek, hogy " besszart tedd tisztaba " ezt a szemunk elott jatszotta el, es ha nem lattam volna nem hittem vna el...es azt is mondta a felesegnek, hogy undoritonak talalja a szulest, ugyhogy o biztos, hogy nem megy be...undoritonak a sajat gyereke vilagra hozatalat??????!!!!!! Hat...nonszensz...en mar reg otthagytam vna a francba azt az onzo majmot...ezert mondtam, hogy pl. Az ilyen tipusu ferfi megerdemelne, hogy lassa, az asszony mi mindent tesz meg erte....o nem is fogja fel sztem...alap, hogy mire hazaer, patent rend van, fott kaja, a gyerek illatos es mosolyogva gagyogva lepked fele...tok idilli csaladi kep nem??? Ha nem tudnam, hogy mennyire kikeszult a felesege, full depi....

Nem tudom...valahol maganak is koszonheti,hogy ideaig jutott a kapcsolatuk...de engem akkor is tok elszomorit, hogy ezt latom....

39. timycat (válaszként erre: 38. - Borsika)
2012. máj. 25. 14:59

"lassa csak az apuka, hogy mivel jar egy ilyen dolog. . . sok ferfi rettento kenyelmes. . . es mindent magatol erthetodonek vesz."


azért ebben is van munkamegosztás, oké az én testem változik, engem gyötörnek fájdalmak, de a másik meg elviseli hónapokig a kiborulásaimat, a hisztijeimet, nyűgömet, lesi a kedvemet, masszírozza a fájós lábamat, beköti a cipőmet stbstb aztán egyedül húzza azt az igát, amihez van hogy ketten is kevesek vagyunk, majd hazajön és még a házimunkába is besegít, ha sír a gyerek éjjel ugyanúgy nem tud aludni, mint én, csak ő másnap dolgozni megy míg én jó esetben napközben tudok aludni 1-2 órát. A férfiakon is van bőven teher, csak máshogy.

Nem hiszem, hogy attól "megüdvözül" egy nő a férfi szemében, hogy látja órákig kínlódni. :S Egyébként feji résznél sem szép a látvány, ahogy kidüllednek az erek, elkékül és eltorzul a nő arca miközben ömlik róla a víz :S (szerintem)

2012. máj. 25. 14:25

Sztem ez is egyen fuggo, es egyik esetben sem elitelendo...marmint en mindegyik szitut megtudom erteni...azt is ha vki " elrangatja " magaval az apukat ( elvegre csak ketten kellettek ahhoz a gyerekhez...:) lassa csak az apuka, hogy mivel jar egy ilyen dolog...sok ferfi rettento kenyelmes...es mindent magatol erthetodonek vesz...aztan meg meg sem becsuli az asszonyt rendesen...persze mert keszen kapja a friss illatos rozsaszin becsomagolt gyereket, es total buszke, hogy ezt o hozta ossze...kozben meg az anyukat bent a szuloszoban romjaibol kaparjak ossze...varjak es egyeb nyalanksagok....na valahol meg azokat az anyukat is megertem, akik nem akarjak, hogy igy lassa oket eletuk szerrelme:))...

Hat...en pont a nagy esemeny elott vagyok...baromi szerencsesnek erzem magam, mert a ferjem minden vizsgalatra elkisert ( o akarta, ragaszkodott hozza) egyreszt a feltes miatt ( verveteleknel mi lesz ha elajulok vagy v. Rosszul leszek vagy..mitudom en, teszem hozza soha semmi bajom nem volt :)) uh- knal meg alap, hogy latni akarta a fiait... Most megyunk majd 4 dre...esnsztem jobban izgul mint en...

A szules reszevel viszont meg EN nem tudom, hogy mit is, hogy is akarok...ugyan is en is a " fasza csajok " kategoriajaba tartozom..a mindent egyedul mert eros stram vagyok...de bevallom kezd tele lenni a gatyam :)))... Ugyhogy az tuti, hogy barhogy is lesz ( termeszetes szules, vagy csaszar, mindenkepp szeretnem ha mellettem lenne a ferjem, es fogna a kezem...es abban egyeztunk meg, hogy ugy lesz ahogy en szeretnem, o szetne ott lenni velem, en meg felek hogy kiabrandul belolem :))) tudom h. Hulyeseg :)) es gyerekes...meg termeszetes dolog ez...de akkor is...meg en sem vagyok elkeszulve erre, hat akkor O???? Egyenlore ugy vagyok, h. Ha csaszar lesz, a paravan mogott majd elkucorodunk egyutt, simogatja a homlokom, es ha meglesznek a babak, rohan veluk mindenhova...ha termeszetes szules, akkor meg ...hat akkor ...nem tom :)) akkor is csak a fejemnel lehet :)))

37. timycat (válaszként erre: 35. - Orsi86)
2012. máj. 25. 13:39

Én is "divat hóbortnak" tartom, csakúgy mint apát elrángatni minden UH-ra, minden vizsgálatra. Láttam múltkor tök kívülállóként terhes nők között feszengeni férfiakat, baromi látszott rajtuk, hogy mekkora kínban vannak, toporogtak, azt se tudták hova álljanak vagy üljenek. A nők pedig intéssel és füttyökkel instruálták őket... szánalmas volt, férfiúi méltóságukat teljesen elvették tőlük. Sosem tenném ezt azzal az emberrel, akit szeretek.

Oké kíváncsi rá, legyen is, de viszek haza UH-képet, meg max egyszer közösen elmegyünk 4D-re, amikor már mondjuk érdemes is, de akkor sem egy tömött szülészeti-nőgyógyászati osztályon rángatom végig.


Az a baj, hogy egy terhes nő baromira önző és felsőbbrendűnek hiszi magát a párjához képest (nyomokban magamon is tapasztaltam) és többnyire elfelejtik megkérdezni vagy legalább meghallgatni annak szerencsétlen flótásnak a véleményét, hogy vajon neki ez az egész "tortúra" hogy esik.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook