Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnőt keresek (a sokadik) fórum

Barátnőt keresek (a sokadik) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. Guruljka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 18:05

Nem tudom. Én sehova nem járok, és vásárolgatni sem szoktam. Ha kinézek valamit, nézegetem, saccolgatom, aztán bemegyek, megveszem, kijövök, kész.

Az én vállalkozásom nem működhet nélkülem, de szívesen is ülök itthon.

Ha rallyt nem is, de fedettpályás salakmotort néha nézek, egy ilyenre akár el is mennék, de autó nélkül élni is egy életforma.

Főzni még csak szeretek, de filmet, pláne csajos filmet (az az olyan sírós???) ritkán nézek, akkor sem akarom senkivel megbeszélni.

Én nem is értem, mások miért járnak mindenhová együtt. Én istenien érzem magam akár külföldön is egyedül. Szokták magyarázni, hogy az élményt meg kell osztani, de én ezt megint nem értem.

A férjem 8 éve elhunyt, vele sok mindent megbeszéltem, de két test, egy lélek is voltunk. Viszont még őtőle is külön vonultam néha!

14. andita1 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 18:01

Akkor ő van nagyon jó kondiban. 😄

De a viccet félre téve, ügyes vagy hogy ennyit fogytál, remélem találsz magadnak barátnőt. 🍀

13. New(l) (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 17:59
Hát, sokkal inkább a rally, mint "csajos" programok. Azok amúgy a ruha vásárlás vagy közös manikűr? 🙄🤔😅
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Andita1)
2020. jún. 13. 17:28
80 kiló vagyok, most, hogy már fogytam 8 kilót. Szerinted? :D
11. andita1 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 17:24
Tényleg elcipel? Akkor nagyon könnyű lehetsz! :D
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2020. jún. 13. 17:17
Tényleg?? Hát miért? Nem ilyenekkel foglalkoznak a csajok? Írhattam volna rally versenyeket is, mert az urammal járunk ilyen helyekre. De szerintetek ez érdekel egy átlagos nőt? Őszintén szólva engem sem. De elcipel magával!!
9. Guruljka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 17:09

Kicsit igen, mert rengeteg lehetőséget ajánlasz. :D

Persze lehet, hogy csak nekem sok.

8. 60458c31c7 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 16:52

Még lehet.

Bármi történhet bármikor/bárhol.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 60458c31c7)
2020. jún. 13. 16:48
Ez igaz!!:-)))) Úgy látszik, itt már nem lesz barátnőm....
6. 60458c31c7 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 16:32
Azt tudom neked mondani biztosra, h két ember is tud titkot tartani, de csak úgy ha legalább az egyik halott.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. jún. 13. 16:27
Dehogy igénylem a napi kapcsolattartást! Ez jön le a szövegből?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. jún. 13. 16:26
Huh, tényleg.
2020. jún. 13. 16:14
Anonim vagy. :)
2020. jún. 13. 15:32

Felvillant bennem, hogy anonimként csak nyilvánosan tudsz értekezni.

Nem mintha jelentkezni akarnék, habár szimpatikus a lendületed, de én kuka vagyok a csajos dolgokhoz, és azt sem szeretném, ha valaki a napi kapcsolattartást igényelné.

2020. jún. 13. 15:23
Sziasztok! A sokadik "Barátnőt keresek" topic. 50 éves vagyok, de még nem szeretném leírni magam :-) A gyerekeim kirepültek, a vállalkozásom működik nélkülem is, a férjemet egyre nehezebb rávennem a közös programokra. Jelentkezzetek, ha szeretnétek vásárolgatni, kirándulni, megnézni egy jó csajos filmet, vagy akár egy piálós wellness hétvégében is benne vagyok, de szívesen beszélném át telefonon az élet nagy dolgait. Nagyon jó lelki levelesláda vagyok és nekem is szükségem volna egy (vagy több) barátnőre, aki meghallgat és megőrzi a titkaimat. A főzés is érdekel, de szeretem a szép ruhákat, a jó kozmetikumokat, a jó könyveket, a virtuális térben is kiismerem magam. Budapest és környékiekkel sűrűbben tudok személyesen találkozni, mert itt élek. De ha távolabb laksz, az sem probléma. Ja, semmiképpen sem párkapcsolatot keresek, jó házasságban élek.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook