Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátnőm 8 éves fia szexuálisan zaklatta a kisfiamat! Mit tegyek? fórum

Barátnőm 8 éves fia szexuálisan zaklatta a kisfiamat! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
188. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 187. - E6b1efa3e9)
2012. jan. 2. 21:44
szakítod
187. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 186. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 21:44

Mindegy miért szakított meg vele a kapcsolatot, nehogy már még neked kelljen rosszul érezned magad miatta.

Látod, pedig nem is az én gyerekemről van szó, hanem a tiedről, mégis így kiakadtam!

186. 72542cb970 (válaszként erre: 182. - E6b1efa3e9)
2012. jan. 2. 21:41
Kedves hozzaszolo!Csak annyit mondhatok hogy nem kellene ennyire lekicsinyloen nyilatkozni senkirol azert mert kulonbozik a velemenye a tiedtol,a kapcsolatot pedig megszakitom ezzel a baratnommel de nem a kisfia miatt,hanem azert mert ez a gyerek BETEG es az anyja nem hajlando tudomast venni errol es szakemberhez vinni,igy nem ereznem a gyerekeimet biztonsagban a tarsasagaban...
185. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 183. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 21:41
Miért, te ki a fene vagy?
184. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 183. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 21:40

Vegyél már vissza! Miért az normális, hogy egyeltalán vki elfogadja ezt az esetet?

És akinek nem inge, nem veszi magára!

Nagyon sokan gondolkodnak így, mint én.

183. mothertiger (válaszként erre: 182. - E6b1efa3e9)
2012. jan. 2. 21:38

S ki vagy te, hogy mindenki felett ítélkezz? Miből feltételezed, hogy tartja a családdal a kapcsolatot?

Te vagy nagyon jó emberismerőnek hiszed magad, vagy te vagy a Jóisten (esetleg annak hiszed magad). Sértegeted itt a jónépet? Nem muszáj hoxázni se, ne ereszkedj le közénk, pórnép közé, nem kötelező. Csak a te véleményed vélemény?

Komolyan, te ki a fene vagy?

2012. jan. 2. 21:06

hát épp elmeséltem a férjemnek, hogy milyen emberek vannak... hogy még vannak ,akik helyeslik, meg, hogy csak szexuális érdeklődés, meg, h nem kell megszidni.. stb. annyira gáz.. Ilyenkor komolyan mondom, elgondolkozom, hogy minek hoxázok, ha ilyen emberek, mondják itt a el a véleményüket, hogy én ennél mennyire különb vagyok! Az életben nem is állnék le ilyennel beszélni.

Kedves topikindító, csak annyit mondok, jobban is vigyázhatnál a gyerekedre, és ha még ezek után te tartani fogod a kapcsolatot ezzel a családdal, hát nagyon megvetlek!

181. mese
2012. jan. 2. 20:22
nem olvastam minden hozzászólást, de nagyjából átfutottam, én mindenben tökéletesen osztom genlips véleményét. Ő szerintem tökéletesen látja ezt a kérdéskört.
180. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 20:20
A gyerekek szoktak szexualis jatekokat jatszani :)
179. mese (válaszként erre: 116. - Genlips)
2012. jan. 2. 20:18
egyet értek.
178. Remike98 (válaszként erre: 175. - Genlips)
2012. jan. 2. 20:16
Sajnos nem ennek a gyereknek újdonság. És sajnos nem túlzás amit írok, ez a foglalkozásom....bár te biztos jobban tudod mi a helyzet. És pont azért mert a "tojáshéj még a valagán van"!Hogy a fórumindító ezt nem tudja elképzelni? A legtöbb esetben a gyerek anyja sem a férjéről! És mégis...nyilvánvalóan nem ezt teszik ki az ablakba!Az esetek többsége sosem derül ki! Csak nálam, amikor a páciens felkeres a párkapcsolati problémáival...
177. genlips
2012. jan. 2. 20:15

jó éccakát. na ja, sok sikert, támogatlak, bárhogy is legyen, mert a helyzet nehéz :(

de próbáld ügyesen csinálni, hogy utólag ne bánj meg semmit és neked is minél kevésbé legyen stresszes :(

176. genlips (válaszként erre: 173. - Timycat)
2012. jan. 2. 20:13
lehet, hogy vehemensebben mégiscsak :) :(
175. genlips (válaszként erre: 168. - Remike98)
2012. jan. 2. 20:11

nem a 8 éves túlzás, hanem amit te írsz, meg még valaki, hogy biztosan otthon erőszakolják, akármi is a foglalkozásod.

megtörténhet, létezik! de kevés az esélye ebben az esetben is ez történik!!!

fórumindító is írta, hogy nem valószínű.

az meg hogy a tojáshéj a valagán van, úgy értettem, hogy ilyen kicsiknek minden új és persze, hogy megosztja az újdonságot azzal, akit barátjának tekint.

én még emlékszem a gyermekkori naívitásomra, ami bőven tartott 8 évesen is. csupán ezért írom, 8 éves gyereknek ez újdonság.

174. timycat (válaszként erre: 170. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 20:10
Ez a "jó neked?" kérdés itt a legdurvább rész; ebből nekem az jön le, hogy ezt a 8 éves gyereket vagy zaklatta valaki, vagy látta valahol :S
173. timycat (válaszként erre: 171. - Genlips)
2012. jan. 2. 20:08
Annyiban szólt neked, hogy egy ilyen esetben egy férfi/apa biztos, hogy nem tud higgadtan viselkedni... gondolj bele milyen érzés egy apának, hogy valaki (elvonatkoztat attól hogy gyerek vagy felnőtt) az ő kisfiát/kislányát fogdossa, sok férfi ezt akkor is nehezen fogadja el, ha a lánya már randizni jár; ez esetben a fiú már más tészta
172. 07c4794583 (válaszként erre: 164. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 20:05

ez így mindjárt más!


"terhelt" gyerekek egész másképp viszonyulnak a szexualitáshoz.. persze, hogy nincs kontroll

171. genlips (válaszként erre: 162. - Timycat)
2012. jan. 2. 20:04

de hát ezt biztos nekem akartad írni?? :(

ezzel én is így vagyok, nem értem, miért nekem címezted :(

szerintem sem kell a fórumindítót támadni. sokan, ami elítélésnek hangzik, inkább a fórumindító véleményének formálására vonatkozó próbálkozás...

bennem egy hajszálnyi támadás-szándék sincs ellene..............

170. 72542cb970 (válaszként erre: 161. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 20:03
Nem irtal hulyeseget...Bar szerintem itt nem kivancsisagrol beszelunk-nem lattatok az arcat es ahogyan kerdezte hogy jo neked?-azert meg nem rohanok sehova..Ez a kissrac beteg es segitsegre van szuksege..Ezt eddig is tudtam de ez a tegnapi eset csak megerositett benne..es abban is hogy egy ilyen anyanak mint a baratnom nincs sok keresnivaloja az eletemben:-((
169. Remike98 (válaszként erre: 163. - Kékpille)
2012. jan. 2. 20:01
Lehet hogy erős, de nincs más szakszó rá.
168. Remike98 (válaszként erre: 159. - Genlips)
2012. jan. 2. 19:59

Nem erről van szó hogy én túlfantáziálom az eseményt. Pszichológus vagyok. És a leírtak alapján sajnos ez történik a gyerekkel. Túlzás a 8 éves???? És ha azt mondom ez a kor már-már öregecske a pedofiloknak??? Általában 3 évesen esnek áldozatul először a legtöbben családon belüli szexuális zaklatásnak.( van aki előbb, van aki később)

Te pedig kötözködni jössz ide és nem segíteni.

167. kékpille (válaszként erre: 153. - Arrival)
2012. jan. 2. 19:59
Egyetértek.
166. mothertiger (válaszként erre: 153. - Arrival)
2012. jan. 2. 19:58
Osztom.
165. cooltim
2012. jan. 2. 19:58

Elejetol olvasom a forumot, egyelore nem hondoltam irni, de megis megteszem.

Az en kislanyom is szeret par napja furdes elott meztelenul szaladgalni. Ez par perc csak, amig a vizet engedem neki. Szerintem ez egy termeszetes dolog egy 2 es fel eves gyereknel (az en lanyom is eppen ennyi). Ebben nincs semmi kivetnivalo - szerintem.

Talan a forumindito reakcioja kicsit vehemesre sikerult. En inkabb azt tettem volna, hogy higgadtan elmagyarazom a sracnak, hogy ezt nem szokas csinalni. Ezutan talan az anyukaval is higgadtan lehetett volna beszelni a dologrol.

Tudom, ez igy "latatlanban" marha jol hangzik es nem biztos, hogy nekem is sikerult volna igy cselekedni...

Szerintem a kisfiadnak semmi lelki serulese nem lesz ettol. Inkabb a srac szuleinek kene ezt megoldani...

164. 72542cb970 (válaszként erre: 159. - Genlips)
2012. jan. 2. 19:57
En sem tudom elkepzelni hogy otthon molesztalnak..Az anyja biztosan nem es vele el...Mivel soha nem vitte orvoshoz igy pontos adatokkal nem tudok szolgalni de szerintem vagy nagyon alacsony az IQ-ja a sracnak vagy valamilyen autizmusa van enyhe foku..Nem tudom..De valami nem ok vele..Ezert nem hagytuk oket soha egy percre sem magukra mikor latogatoba jottek most volt az elso eset ez is veletlen volt en megkertem az anyjat nezzen a gyerekekre..Es ez lett belole..
163. kékpille (válaszként erre: 146. - Remike98)
2012. jan. 2. 19:56

Meg egy 8 éves másik kisgyerekről is beszélünk ugyebár.

A "szexuális zaklatás" kifejezés enyhén szólva is erős ebben az esetben (szerintem)!!

162. timycat (válaszként erre: 157. - Genlips)
2012. jan. 2. 19:54
Ha ez velünk történt volna meg és a páromnak kellett volna intézni az ügyet valószínű, hogy rendőrök vitték volna el (bár ezt én sem tudtam volna higgadtan intézni) Nem kell a fórumindítót támadni. Teljesen normális, hogy fürdés előtt (nálunk utána is) egy kisgyerek mesztelenkedve szaladgál fel-le a házban; itt az a nem normális, hogy kisgyerekes családhoz nem állítunk be hívatlanul este (pláne ezt annak kéne tudni, akinek gyereke van), én biztos nem tudtam volna rákönyörögni a gyerekemre sem fürdőköntöst, sem bugyit, mert nem fogja fel, egyszerűen azt szokta meg, hogy fürdés előtt, után ezt lehet... nem értené meg, hogy babám azért kell, mert vendégek jöttek
2012. jan. 2. 19:54

Na, akkor még egy történet:

kisfiam (6) és unokatesója (8körüli) játszottak a szobában kettesben. Fiam levette a nadrágját meg a gatyóját, mert szúrta valami a popóját. :) Erre a kissrác kiüvöltött az anyjának, - aki történetesen a nővérem, - hogy: "anyuuuú, Kálmus levetkőzött pucérra"! Erre a nővérem berontott a szobába, és úgy lehordta a fiamat, hogy csak álltam, és bámultam. Még le is kurv@anyázta. Akkor léptem közbe... Kb 10 percen keresztül adta neki az ívet.

Én csak remélni merem, hogy a fiamban nem maradt meg semmi rossz ebből. Ja, akkor még csak 5 és fél volt. :)


Szerintem amúgy nem a sértett anyukájának a dolga, hogy bármit is intézkedjen. Ha a 8 éves srác anyuja nem fogja fel, hogy kicsit oda kéne figyelni a srácára, esetleg a látogatott tévéműsorokra, weboldalakra, akkor le van sajnálva. Az ő életük, az ő sorsuk, ő szégyenük. A srác szegény már rossz úton jár, ha több panasz is volt rá, és a szüleinek kötelessége segíteni őt a jó út megtalálásában. Senkit sem kell rávezetni, ha ők nem tudják maguktól, hogy ez esetleg később gond lehet, akkor nyilvánvaló, hogy szándékosan takarják el a szemüket, hogy ne lássák a problémát.

Ha igazi barátok lettek volna, meg lehetne velük beszélni. De itt már röpködnek a lekicsinylő szavak, úgyhogy egyetlen megoldásként teljesen meg kell szakítani a kapcsolatot velük, és diplomatikusan magunkban tartani a dolgot.

Hogy miért?

Talán valamilyen szinten (csak feltevés!!!) normális volt a kissrác közeledése. Gyermekek, akik kíváncsiak, és nem hagyja őket hidegen egy másik lény nemi szervének látványa. Tette kíváncsiságból eredt. Ha most mi telekürtöljük a lakóhelyünk illetékeseit (esetleg egy-két havert, ismerőst) a dologról, AKKOR lesz elcseszve a srác élete... Elindul a pletyka, és a megbélyegzés garantált.

Az ilyesféle tettnek sokféle oka van: a kíváncsiság, az ösztönök késztetése, látott-hallott minták követése, de ugyanúgy a rossz családi légkör (magányos, vágyik a szeretet után, és a maszturbációval okoz örömet magának, például), zaklatás...stb...


Biztos sok hülyeséget írtam. :P

160. 72542cb970 (válaszként erre: 157. - Genlips)
2012. jan. 2. 19:53
Nem ruglak ki csak sertonek talaltam a hozzaszolasodat...A kisfiamrol beszelgetunk...Ha a ferjemet hagynam hogy intezze ezt a dolgot akkor ma atment volna es valoszinu rendorsegi ugy lett volna belole..fizikai bantalmazas miatt..Az a csaj 50 kilo a ferjem meg 100...
159. genlips
2012. jan. 2. 19:51

az is túlzás, hogy akkor a 8 évest otthon biztosan molesztálják... még a tojáshéj a valagán van.

vannak emberek akik a legrosszabb verziót tudják csak elképzelni

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook