Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1280. Móki83
2016. nov. 1. 11:29
Sziasztok! 33 éves budapesti lány vagyok. Nálam is elkoptak a baráti kapcsolatok. Szívesen részt vennék közös programokban legyen az mozi, színház, kiállítás, sportrendezvény stb. vagy csak egy jó kis beszélgetés.
1279. F.Melcsi (válaszként erre: 1242. - Aries80)
2016. nov. 1. 02:27

Szia Kriszta!

Egész jól "hangzik"!😀 Mikor is?😉

Remélem még aktuális..

33 éves, budapesti nő vagyok, a barátaim az évek során elkoptak ( családot alapítottak, külföldre költöztek), szûkségem lenne a bulizós társaságra!😀

E-mailcímem küldöm privátban!


Melinda

1278. szofi43 (válaszként erre: 1277. - Bec83ea9c4)
2016. okt. 28. 20:49
Szia nagyon egyetêrtek veled.
2016. okt. 28. 18:09

Sziasztok


Valószínűleg sok értelme nincs de azért ki kivánkozik belőlem ez az apró csendes vélemény nyilvánitás ,olyan sokan keresnek új barátokat de pár üzenet váltás után kifullad a dolog...a barátság nem csak úgy hipp hopp kialakul az a kapcsolat ápolásán,KÖLCSÖNÖS ápolásán múlik pontosabban...legalábbis szerintem jó lenne végre megtalálni azt vagy azokat a személyeket akik osztják a véleményemet és hajlandóak valamit tenni is azért hogy ne legyenek magányosak..


(34 L )

2016. okt. 28. 01:30

Sziasztok! Megpróbálom a lehetetlent...Én 39 éves, házas, egyéves fiúcska anyukája vagyok. Szeretnék barátkozni olyan megbízható, nikotinmentes, korombéli lányokkal(kismamákkal), akiknek szintén van egy hasonló korú manócskája. Jó lenne többedmagammal programokat szervezni, hogy a kicsik és mi is kikapcsolódjunk és jól érezzük magunkat. Kisebb-nagyobb babkocsis sétákra, esetleg kirándulásokra, színházlátogatásra gondoltam, vagy csak úgy beülni egy kávézóba beszélgetni.

A 16. kerület környékén lakom, nem dohányzom.

1275. szofi43
2016. okt. 9. 21:03
Sziasztok barátnőket keresek. 46 vagyok jó lenne valakivel dumcsizni néha találkozni.
2016. okt. 8. 11:50
Sziasztok,amint látom nincs nagy mozgás sajnos 😔 de azért megpróbálom...34 éves vagyok és Budán élek a férjemmel,és szeretnék barátnőre lelni akivel lehet jókat beszélgetni és közös programokat szervezni...és nem csak levelezgetni szeretne hanem tényleg találkozni is 😊
2016. szept. 29. 09:15

Sziasztok!

Optimista szemlélettel nézve ( az előzmények „szemezgetése” után ) bízom abban, hogy azért vannak ezen az oldalon „becsületes” emberek is. :)

Én is szeretnék barátnőt/ket találni, mert az évek folyamán „elkoptak”. Magamról: budapesti, 42 éves, boldog házasságban élő nő vagyok. Hiányzik egy –egy „kiadós” dumcsi. Mehetünk moziba, színházba, kirándulni stb… mind megbeszélés kérdése.

Ha szeretnél megismerni….várom válaszod! :)

1272. fibszi (válaszként erre: 1271. - Susiem)
2016. szept. 28. 10:52
Hello Fibszi vagyok! 56-éves társaságot , barátnőt keresk Pesten! fibszi@gmail.com
1271. Susiem (válaszként erre: 1252. - Panima)
2016. szept. 27. 12:31

Hello Panima!

Hasonlóan őrült barátnőmet keresem én is :)

41 vagyok...de csak a személyim alapján .D

Nem szeretek otthon üldögélni ha nincs kivel....ezért keresek én is barátnőt, akivel lehet menni jönni...futni...ülni...állni.....szóval bármit.

Ciao Susiem

1270. Susiem (válaszként erre: 1269. - Chiara77)
2016. szept. 27. 12:27

Szia Chiara!

Én szívesen ismerkednék veled, szintén egyedül álló vagyok....viszont a lányom már jóval nagyobb, szóval szabadon járkálhatok:)

Várom válaszod.

Ciao Susiem

1269. Chiara77
2016. szept. 21. 10:31

Sziasztok,


én is újként csatlakoznék a fórumhoz.

39 éves elvált nő vagyok, 6 éves kisfiam van.

Rákospalotán élünk, a belvárosban dolgozom, a hétköznapokon a város észak-keleti részén mozgok inkább.

Hétvégén legalább az egyik nap mindig kimozdulunk, szoktunk kirándulni vagy könyvtárba menni, játszóterezni stb.

Kisgyermekesekkel is szívesen ismerkedem, a kisfiam már elég önálló, jól feltalálja magát a gyermekprogramokon, kreszpályán stb.- ilyenkor is jó lenne beszélgetni.


Az, hogy egyedül nevelek egy kisfiút nyilván behatárol időben (főleg esti programok), de annyi minden mást is lehet csinálni és velem lehet beszélgetni is, természetesen nem csak gyerekes témákról, sőt.


Alapvetően humán beállítottságú embernek tartom magam, ehhez képest banki-pénzügyi területen dolgozom szakértői jellegű munkában és nagyon szeretem a szakmámat is.


Örülnék neki, ha lenne olyan, aki szívesen ismerkedne velem, korban sem ragaszkodom a korosztályomhoz, sőt.


Szép napot mindenkinek.

1268. dil yara
2016. szept. 21. 10:10

Sziasztok!


Új lakóként én is szívesen ismerkednék 33 évesen harmincasokkal Budapesten. Őszínteség, bizalom, kikapcsolódás, közös élmények reményében :)


Annyi programlehetőség van: előadások, kiállítások, bemutatók, klassz helyek a Hegyvidéken, de egyedül se keresni se elindulni nem egyszerű..

1267. Viola1957 (válaszként erre: 1266. - Ditta123)
2016. aug. 26. 08:28

Szia!


Hasonló cipőben járok, 60 éves budapesti nő vagyok. Elváltam, és társaság hiányában én is barátnőket keresek közös programokhoz.


Ha úgy gondolod, akkor privátban beszélgethetünk.


Várom az üzenetet, és bárki más jelentkezését is, aki hasonló korú, és budapesti barátnőket keres.


Üdv. Viola

1266. Ditta123
2016. aug. 23. 16:14

Sziasztok!

63 éves budapesti nyugdíjas nő vagyok. Megismerkednék hasonló korú nővel,aki szívesen csinálna közös programokat(séta,mozi,színház,

kirándulás,stb)

Szép napot!

1265. 21a8bf2e07 (válaszként erre: 1263. - Bliss86)
2016. aug. 21. 00:31

Szia.

Szívesen barátkoznék :) Hasonló cipáben járhatunk.



Léyra

1264. Detti26
2016. aug. 10. 09:26

Sziasztok 26éves ány vagyok, szeretnék barátkozni olyan lányokkal akik szivesen eljárnának bulizni vagy akármilyen programba benne vannak.

Valkón lakom bp-töl 1 órara.

Legyen szép napotok

Irjatok bátran.

detty1990@freemail.hu

1263. Bliss86
2016. aug. 9. 20:44
Sziasztok! 29 éves, budapesti lány vagyok. Barátkozni szeretnék olyan lányokkal, akik szívesen eljárnának velem bulizni, moziba vagy csak egy-egy este beülni valahova iszogatni-beszélgetni-ismerkedni-jól érezni magunkat. A barátnőim párkapcsolatban élnek és kicsit háttérbe szorultam...bepunnyadtam és most untam meg a vegetálást :D Szívesen nyitnék mások felé.
1262. Betty0608 (válaszként erre: 1248. - Kranna)
2016. aug. 8. 10:23
Szia Betti vagyok 22 éves Budapestről soha nem írtam még így senkinek hogy barátot keresek de láttam kint az üzidet így gondoltam meg próbálom ha még érdekel a dolog írj nyugodtan szia további szép napot :)
2016. aug. 7. 08:33

Sziasztok!



28 éves,Budapesti lány vagyok.

Szeretnék találni,normális,őszinte barátnőt.

Kirándulás,mozi,színház,edzés,főzés,új dolgok felfedezéséhez.Akivel sokat lehet beszélgetni,akire lehet majd számítani.

Bátran írjatok.

lera@vigyori.hu


Legyen szép napotok!


Mosolyka

1260. Tinka 11
2016. aug. 3. 09:37

Sziasztok !


67 éves budapesti nyugdíjas nő vagyok. Szeretnék megismerkedni hasonló korú nővel. Szívesen kihasználnám pl. az ingyenes utazás lehetőségét kirándulásokhoz és kulturális programokhoz.

2016. júl. 22. 11:29

Sziasztok!

45 éves vagyok, egyedülálló nő vagyok. Barátok mind külföldön.

Kizárólag új ismerettséget keresek közös programokhoz. Teljesen mindegy milyen nemű és korú vagy. Létezik férfi - nő barátság is.

Amihez ismerősöket keresek lehetőleg a Margit híd vonzáskörzetében; görkorcsolyázás, bringázás.

Amihez a közelség nem annyira lényeges: jó beszélgetések, séták, koncertek, komoly és könnyű, néha színház, kirándulás, fesztivál, szabadtéri rendezvények, bármi, ami érdekes.

Sokat utazom, így ha barátság alakul ki, a jövőre nézve útítársat is akár.

Kizárólag barátság! Válaszokat privát üzenetben várom.

Szép napot!

Zsuzsa

2016. júl. 13. 14:53
Sziasztok! 27 éves budapesti lány vagyok és én is baratnőket keresek különböző programokhoz. Strand, mozi, színház, közös edzés, beszélgetős este, valójában én mindenre nyitott vagyok :) Az e-mail címem: krittina27@gmail.com
2016. júl. 11. 01:20

Halihóóó!

Hasonló sorstársak figyelem!! :)

Aki nem szeretne egymagában programokat csinálni vagy netán otthon unatkozni egyedül, azoknak a személyeknek adott a lehetőség találkozzon velem! :) Mint mindenki szeretek mozizni,stb...,de ez maradjon inkább a hidegebb napokra, legyen buli ez a nyár és használjuk ki a romkocsmákat,raktár beach,fröccsterasz vagy valamelyik helyet! 27 éves vagyok! :)

2016. júl. 11. 01:18

Sziasztok!

Hasonló sorstársak figyelem!! :)

Aki nem szeretne egymagában programokat csinálni vagy netán otthon unatkozni egyedül, azoknak a személyeknek adott a lehetőség találkozzon velem! :) Mint mindenki szeretek mozizni,stb...,de ez maradjon inkább a hidegebb napokra, legyen buli ez a nyár és használjuk ki a romkocsmákat,raktár beach,fröccsterasz vagy valamelyik helyet! 27 éves vagyok! :)

2016. júl. 9. 21:11

sziasztok!

Barátnőket keresek csajos programkhoz,bulizás,strand,beszéletés,kirándulás,akár közös nyaralás is.Csak az írjon aki komolyan is gondolja az egészet,és nem csak virtuális barátot keres.

Budapesti vagyok,25-40 éves korig keresek tásaságot.:)

1254. friends19
2016. máj. 10. 14:23

Sziasztok!

20 éves , mosolygós életvidám lány vagyok.

Barátnőket keresek akik szintén szeretnek táncolni , bulizni , szórakozóhelyekre járni!

Ha te is ilyen vagy akkor írj bátran!

angelina.white0019@gmail.com

2016. máj. 8. 18:01

Sziasztok!


36 éves lány vagyok. Barátnőket keresek kikapcsolódáshoz, beszélgetéshez. Szívesen megyek kirándulni, táncolni, kultúrhelyekre.

Bízom benne, hogy megbízható, kedves embereket fogok találni.

1252. panima
2016. márc. 27. 11:16

Sziasztok!


38 éves /magát 25 évesnek érző/ aranyos, cserfes diplomás leányzó keres munka utáni kikapcsolódáshoz: színház, mozi, kávéházi beszélgetések etc.. hasonló barátnőket.

2016. márc. 15. 00:05
*FSZEK recepciós fenti pultok környéke. ;)*
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook