Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnő, aki csak barát fórum

Barátnő, aki csak barát (beszélgetős fórum)


1 2
11. c6766641b8 (válaszként erre: 7. - Sour)
2012. jún. 15. 21:50

Miért,szerinted azért mert vannak lány barátai és sok időt tölt velük,akkor már nem kell egy olyan társ akit pl szerelemből szeret,akihez úgy kötődik?

A kettő nem zárja ki egymást,nem lehet ilyet senkitől sem kérni,hogy vagy velem leszel vagy a barátaiddal.


De nem sokat tudunk a történetből,pl a fiú foglalkozik a lánnyal eleget?Mert ez is nézőpont kérdése.

10. pandoracic (válaszként erre: 1. - Sour)
2012. jún. 15. 21:50
A barátnőd próbáljon meg beszélni a sráccal.Mondja el,hogy mi bántja.Ha magába fojtja,és csak gyűlik belül,lehet hogy azzal rontja el az egész kapcsolatukat.
9. a6d5a14c21 (válaszként erre: 7. - Sour)
2012. jún. 15. 21:50
Mert a lány barát,nem veszi a lapot,hogy a pasi akar Tőle valamit...Én se gondoltam rá soha a páromra azelőtt férfiként és nem hittem,hogy lehetne köztünk több,mint barátság.
8. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Sour)
2012. jún. 15. 21:49
Csak aztán a végén nehogy magát tegye lapátra a nagy hisztiben.
7. sour
2012. jún. 15. 21:48
Hát, nem tudom, csak akkor minek kellene neki egy párkapcsolat? Mármint a csávónak!
6. syria (válaszként erre: 1. - Sour)
2012. jún. 15. 21:48
Hány évesekről van szó?
2012. jún. 15. 21:48
Szerintem ha a fiú eddig ilyen élénk társasági életet élt,akkor ezt vagy el kell fogadni, vagy megkérni, hogy mérsékelje a találkozásokat, vagy a harmadik verzió : mutassa be a barátainak a barátnődet, és járjanak el együtt. Engem is zavarna ha más lányokkal találkozgatna a párom ( még ha csak barátok akkor is ), hiába ismer engem 1 hónapja, őket pedig lehet már több éve..
2012. jún. 15. 21:47

Barátkozni, találkozni szabad.

Nem tulajdona senki a másiknak; egy másik embert nem legyet kisajátítani. Mindenkinek joga társasági emberként élni az életét. A rokont nem válogathatjuk meg, a barátokat, ismerősöket igen.

Így kerek az ember élete.

2012. jún. 15. 21:47

1hónapja vannak együtt de már megy a duzzogás?Hm..:)


Egyébként valószínű,hogy a fiú ezelőtt is jól elvolt a lány barátaival és ment velük ide-oda,jól is teszi,hogy nem dobja őket arrébb,ahogy ilyenkor szokták.


Persze a fiúnak törődnie kell a kapcsolatával is,ha többet van a "haverokkal" mint a barátnőjével,akkor ...

2012. jún. 15. 21:46
Én is voltam ilyen barát barátnő...mármint a sráccal csak barátok voltunk,Neki is volt általában párkapcsolata,Nekem is voltak pasijaim,de alapvetően kb legjobb barátok voltunk...most összeházasodni készülünk :)) szóval a barátnőd helyében nem lennék nyugodt,mivel érdekes módon azóta nincsenek ilyen fontos lány barátai a páromnak,mint Én voltam.
1. sour
2012. jún. 15. 21:42
Barátnőmnek van 1 hónapja egy barátja. Nagyon jól megvannak. A fiúnak vannak lány barátai, amiben nincs is semmi. Barátnőmnek nem tetszik, hogy a fiúja egy hónap alatt háromszor is talizott az egyik csajjal.Névnap, aztán ebédmeghívás, reggeli meghívás és együtt töltött délelőttök. Én mondom, h nyugi, de a barátnőm nem nyugodt, h miért lehet neki olyan fontos az a lány, meg akikkel még hasonlóképp van. Nem beszéltek még erről, csak duzzogás van a barátnőm részéről. Mit szóltok? Volt vki hasonló helyzetben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook